Question Защо продавачите не правят скрита опаковка ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Като например, когато си поръчах роиди, източникът ми скри флаконите, пелетите и др. в кутиите с магнезий и витамини, дори в кутиите с микадо, които не бяха отворени !

Защо продавачите на наркотици просто слагат праха в найлонова торбичка и го поставят в писмо или кутия? Ако аз бях продавач, щях да купя много малки книжки, да ги отворя и да изрежа квадратче на всички страници, за да сложа вътре найлоновата торбичка и да залепя книжката, или да купя лизопаин и да извадя всички таблетки, за да сложа вътре малката найлонова торбичка и да сложа отново таблетките, защо никой не го прави?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
това е така, защото те имат много поръчки и ако започнат да правят това за всяка поръчка, ще им отнеме цяла вечност.
Накратко, вашата поръчка за 12 долара не си струва тази болка, ако по-голямата част от пакетите ще достигнат местоназначението си без никакви пречки.

но съм съгласен, че поставянето на откриваемо вещество в насипно състояние в пакета е просто мързел, всеки продавач трябва да спазва минимален праг.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Веднъж си поръчах 1 г метамфетамин и човекът сложи грама във филтър за кола, в опаковката, беше много дискретно
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Обикновено за по-малки количества е напълно нормално, повечето държави не проверяват международните писма, затова писма, които съдържат само картички или кореспонденция, обикновено не изискват митнически формуляр, винаги съм имал успех при изпращането на количества под 50 г вътре в картички за рожден ден, колкото се може по-плоски.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
единственото, което наистина трябва да направите, е да се уверите, че запечатвате във вакуум и не използвате тежки ароматизатори, знам, че може да звучи като добра идея, но пратка, която мирише на лавандула или някакъв препарат за премахване на миризми, ще бъде много по-подозрителна за пощенския служител, отколкото просто леко изтърбушено писмо.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Здравейте, братя!

Много много интересен въпрос. Отговорът, който даде xoxo2.0, всъщност като цяло е такъв. На доставчиците просто вече не им пука, поръчките се доставят, плащат се и край на работата. Продавачите вече не мислят за крайния потребител. Те, продавачите, не се хващат, но крайният потребител, дилърът, ще влезе в списъка за наблюдение в момента, в който вземе поръчката.

Това е причината, поради която избирам мъртви капки в страната на произход на всичко, което искам да купя, най-вече трева. Предпочитам сам да си я закарам до вкъщи с почти 100% сигурност, че аз и моят продукт сме в безопасност.

Надявам се, че продавачите отново ще започнат да мислят за клиентите си.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Не всички доставчици действат по този начин, поне аз говоря за моя случай, че полагам толкова много грижи за скритостта при доставката, че клиентите ми могат да потвърдят това ;-) Но вероятно най-големите доставчици имат този проблем.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Би ми било интересно да разбера какви са законите във вашето населено място, тъй като обикновено не можете да бъдете държани отговорни за пратки, които се отправят към вашия адрес, освен ако LE не може да докаже до известна степен, че сте знаели какво е това и сте го поръчали, Plausable deniability и всичко останало.

Малко вероятно е вашето местно правителство да нахлуе в имота ви за входящи пакети, които се прихващат, въпреки че може да изгорите адреса си и да бъдете поставени под по-интензивен контрол. ДД винаги са идеални.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Колко време обикновено отнема пристигането на една поръчка? Миналия понеделник ми изпратиха един и все още чакам да го получа. Страхувам се, че няма да го получа
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Винаги поръчвам само Ако скритостта е добра
. Щастлив съм да платя малко повече за добра скритост. Някои хора просто искат да е евтино е възможно, но според мен добрата стелт е печеливша. Продавачите запазват клиентите си + получават и нови клиенти. Вече казах на няколко приятели за Peaks и неговия продукт. Неговият стелт може би е най-добрият, който някога съм виждал, и аз ще поръчвам още от него, както и моите приятели.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Някои доставчици предлагат скрит превод срещу допълнително заплащане. В зависимост от много фактори "стелт" може да бъде обратното на скритост, но няма скритост, която да не може да бъде открита. Те знаят всички трикове, уверявам ви. Ако имат подозрение, никой стелт няма да ги победи.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Това е много вярно. Приятел работеше като пощенски служител и когато някой се хванеше, го маркираха. Извикваха К9 да надуши и това момче се опаковаше за няколко седмици. Поръчайте на безопасен адрес с чисто име и Ако ви хванат, направете почивка
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
за мен, въпреки че в повечето случаи, когато поръчвах, не получавах нещо дискретно, веднъж дори получих поръчка, в която без да искам това го получих, скрито много добре в картичка за рожден ден с балон за седем години, също се мъчех да намеря плика
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Да, в повечето случаи международните пощенски пратки под определено тегло не преминават през много проверки, поради големия мащаб на международните пощенски пратки, ето защо за отделните писма не се изискват митнически декларации.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
По-голямата част от доставчиците, които съм използвал, използват примамка в пакета. Нейното вакуумно запечатване и поставяне в калъф за мобилен телефон, комплект евтини детски играчки и т.н., след което се преопакова в оригиналната опаковка. Доларът може да бъде най-добрият приятел на продавачите за намиране на примамки.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Мисля, че е доста неправилно да се крият наркотици на места, където не им е мястото да бъдат , така че е по-добре да не се крият, отколкото да се крият там, където не е мястото на органично вещество :)
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Винаги, когато правя местен ДД, го оставям на място, до което знам, че ще имат достъп само възрастни
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Алпино Аз съм някак си изгубен. Искате да кажете, че изпращате лекарствата си с растения?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Терпени и терпеноиди като ментол - съединение, което се съдържа в ментовото масло, или тимол - противогъбично средство, използвано в устната хигиена, флавоноиди като рутин, които се съдържат в цитрусовите плодове, въглехидрати и полизахариди като дестран, мастни киселини или витамини като витамин c или d, които са органични, също така можете да използвате бутилките от тях, но не и транспарентни бутилки, но не ви препоръчвам това. Всеки трябва да има свой собствен начин за изпращане.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Сега вече ви разбирам! Съжалявам, че просто ме обърка за малко. Да, това има смисъл
 
Top