Question Защо продавачите не правят скрита опаковка ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Като например, когато си поръчах роиди, източникът ми скри флаконите, пелетите и др. в кутиите с магнезий и витамини, дори в кутиите с микадо, които не бяха отворени !

Защо продавачите на наркотици просто слагат праха в найлонова торбичка и го поставят в писмо или кутия? Ако аз бях продавач, щях да купя много малки книжки, да ги отворя и да изрежа квадратче на всички страници, за да сложа вътре найлоновата торбичка и да залепя книжката, или да купя лизопаин и да извадя всички таблетки, за да сложа вътре малката найлонова торбичка и да сложа отново таблетките, защо никой не го прави?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Алпино Аз съм някак си изгубен. Искате да кажете, че изпращате лекарствата си с растения?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Терпени и терпеноиди като ментол - съединение, което се съдържа в ментовото масло, или тимол - противогъбично средство, използвано в устната хигиена, флавоноиди като рутин, които се съдържат в цитрусовите плодове, въглехидрати и полизахариди като дестран, мастни киселини или витамини като витамин c или d, които са органични, също така можете да използвате бутилките от тях, но не и транспарентни бутилки, но не ви препоръчвам това. Всеки трябва да има свой собствен начин за изпращане.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Сега вече ви разбирам! Съжалявам, че просто ме обърка за малко. Да, това има смисъл
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Комуникирайте с доставчика и поискайте скрита опаковка, разбира се, не поръчки от 1,2,3 грама и т.н.. И, разбира се, срещу допълнително заплащане. Не можете да очаквате, че при поръчката ви от един грам ще дойде артикул, който струва повече от поръчания грам.
 
Top