Светът в огъня

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Макар че Украйна има сериозни проблеми с дълга, които съществуват още отпреди войната, дългът, който натрупват чрез помощи и лизинг, няма да окаже влияние върху войната, която те печелят.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Украйна ще спечели само ако бъде държана с купища добри ударни оръжия, които двойно повече им се доставят. А побеснелият Путин може да взриви Украйна с ядрена бомба, ако изгуби окупираната територия! Слава на Украйна🇺🇦
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Украинските бежанци сега са много по-патриотично настроени към САЩ, отколкото самите американци. Рано или късно те ще успеят да осъзнаят меркантилността на американското правителство. Глупаво е да се мисли, че една неядрена страна може да победи глобално ядрена сила. Така могат да мислят само фанатици и хора, родени преди създаването на атомната бомба, които са остарели, изпаднали са в маразъм, забравили са, че има такова нещо, но все още управляват цяла една държава.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Чувствам се достатъчно сигурен, когато 🇺🇸САЩ и НАТО🇪🇺 ме защитават 🗽 с огромни оръжия и интелект 🧪
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
"Чувствам се достатъчно сигурен, когато 🇺🇸САЩ и НАТО🇪🇺 ме защитават 🗽 с огромни оръжия и интелект 🧪"

Усещам нотка на сарказъм? Хаха
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Братята хора по целия свят нямат храна за ядене🥺 но намериха 800 млн. евро за ремонта на Нотр Дам. Надявам се, че това е било одобрено от техния бог... Прецакан съм от това
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
На последното послание казвам, че това е желанието на жабите и го уважавам, това са техните добре спечелени пари и култ, и го намирам за по-добро от поддържането на провалени държави ДНК кошмар.

На следващото последно съобщение казвам НЕ! Аз съм сериозен. Аз произхождам от руския източен блок и обичам САЩ на шибаната А 🪐
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
аз съм американец и не разбирам чувствата ви. ние финансираме войни. плащаме пари, за да гледаме как хора изгарят до смърт и танцуваме в пепелта. мразя го. бих предпочел америка пред това да живея някъде другаде, защото качеството на живот е по-добро, но основите ни са изградени върху масови гробове и катакомби. всяка страна има своите плюсове и минуси, но е важно да се признават и двете.

Що се отнася до последното съобщение, жестоко е да се наричат страните, живеещи в бедност, "провалени държави", тъй като те са се провалили поради саботаж. те не са се провалили от собствената си ръка, а са били избивани и крадени, докато не им е останало нищо. това не е тяхна вина. ако има нещо друго, ние им дължим помощ. разбирам, че богатите искат да запазят парите си, но не оставя ли лош вкус в устата ви фактът, че някои страни строят небостъргачи, докато други гладуват в кални колиби? може би това е малко преувеличено, но все пак. притеснително е как толкова много хора имат толкова ограничени перспективи.

от друга страна, мразя, че САЩ дават пари на страни, които всъщност нямат нужда от тях, като Израел. трябва да финансираме източници на храна и чиста вода, а не ракетни удари. отвратително. да, Америка е мощна и да, има технологично предимство, но трябва да използваме тази сила за ДОБРО. Америка не защитава никого, освен плутократите и военачалниците. Америка не се грижи за никого, освен за мамона.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Благодаря ви ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Добрите страни на САЩ са много повече от недостатъците им. САЩ защитават на първо място свободата. Страните, които са врагове на свободата като червените(зелените) социалисти комунисти анархисти антифа, и фашистките разбойници и влиянието на джихадистките и ултраконсервативните религии. трябва да бъдат потушени, тъй като те са зло. Дайте примери за някакви провалени държави: те са предимно бедни със или без САЩ и това е така, защото управлението на мнозинството в страната, което го има, е генно в тяхна услуга. Хората развиват различни резултати поради устройството на техните държави и генетичното устройство и т.н. Това не е подходящо за обсъждане на BBgate. По дяволите с Израел, аз не харесвам религията. Но Байдън, който ще управлява САЩ след години, той обича религията на Израел, тъй като те са толкова умни победители.

Аз съм капиталистически лек либертарианец без сантименти към лошите крайности като повечето червени, тъй като съм напълно античервен, харесвам само либералния/анархичен капитализъм с разумна държавна намеса и без социалистически сантименти с брутален мултикултурализъм, и харесвам голяма част от консерватизма и неговите хора. Аз съм на страната на богатите победители: (Пуерто Рико, Тайван, Япония и т.н.) и НАТО. САЩ стабилизират света и държат лошите в шах. Днес имаме спешна нужда от САЩ, тъй като злините по света се опитват да направят бъркотия, по-специално с една религия. Докато полицията на САЩ със сигурност е предимно компетентни професионалисти, които дават живота си, за да спрат гангстерския джихад, както всички американски войници, които загинаха av чуждото зло. Sempeer fi, De opresso liber, Единственият лесен ден беше вчерашният. 🗽 🇺🇸:unsure:
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Извинете, "брутален мултикултурализъм"? аз съм от смесена раса. няма нищо лошо в това да се приемат много култури в една държава. не харесвам фалшивото либерално "разнообразие" ("всички са еднакви", защото трябва да празнуваме колко УНИКАЛНА е всяка култура, а не просто да етикетираме всички като хора и да го оставим така), както и всички останали, но действителното разнообразие е важно. всички щяхме да сме инбредни и изостанали, ако всички бяха от една и съща раса. разнообразието всъщност укрепва генофонда.

"Байдън, който ще управлява САЩ в близките години" ще се шокирам, ако доживее до края на годината. някой трябва да извади бедняка от мизерията му. той дори не може да произнесе реч, камо ли да управлява държава.

да, САЩ защитават свободата и аз обичам това. всички знаем, че свободата е хубава, но средствата за постигането ѝ са река от кръв. толкова много хора са дали живота си за тази свобода. да, трябва да я ценим, но трябва да работим за подобряване на системата. постигнахме толкова голям напредък в много области; в технологично отношение сме едни от най-добрите там... но изобщо не сме подобрили управлението си. това е наистина депресиращо.

аз също не харесвам комунизма, но правителството на САЩ се нуждае от много работа, особено в областта на правоприлагането. полицията тук по същество е просто легализирана национална банда. тя се възползва от хората, зависими от наркотици, и психично болните. тя не вижда в нас нищо повече от дойни крави и боксови чували. полицията тук абсолютно не иска да ни помогне. единственото нещо, което защитава и на което служи, са парите.

моля, потърсете "Кели Томас"
той е само една капка в океана на полицейската бруталност.

 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Аз съм в Европа и се грижа за външната политика на САЩ. Това, което САЩ правят в САЩ, е по-малко(не) интересно за обсъждане.

fidelis: първата част: Не съм съгласен с вашия ъгъл. Не може да се обсъжда тук. Лошата имиграция в европа е разкъсала добрата стара европа, колкото повече лоша имиграция - толкова повече престъпност. Грижата на Европа за имиграцията е напълно различна от тази на САЩ. Аз съм небрежен към колониалните грехове и коренното население. Интересувам се от съвременния живот и неговото подобряване. Заседналите примитивни култури не помагат на никого. Гените и културата са различни същности и начинът на живот на индианците в САЩ е безполезен за мен. Няма да коментирам никаква евгеника. I
Разбира се, че съм щастлив да бъда от вида на хората, които са изградили Европа. Това със сигурност работи за мен и не искам да се грижа за каквито и да било проблеми на чужденците. Нека тогава да са аутсайдери, докато не станат уважавани в моите сини очи. Сетроподобната обвивка на човека е с ниска стойност, доминираща стойност имат действията на индивидите. Всички могат да се държат добре, ама хайде тогава го направете или се изпързаляйте в уимзиленд. Сега имате своя шанс.

2: Байдън управлява САЩ добре. 3: Не знам какво да се подобри в САЩ, е, сигурно защо САЩ не легализират повече наркотици, ами това отнема време, но аз съм защитен от войниците на НАТО, за да не бъда измъчван, нека си спомним колко американски момчета загинаха в алчните войни на Европа, объркани. Живея и се наслаждавам на предоставения ми спокоен живот на рамото на гигантите, където САЩ са шефът, който трябва да се целува, лично Джо Байдън, който не ме опипва.

4: По подразбиране не харесвам лудите и наркоманите, пристрастени към наркотици. На тези хора твърде често не може да се помогне, това са усилия в канала. Имате избор да не правите вредни наркотици. Изборът има последици и не бива да се финансира добросъвестно, аз съм капиталист и лудите наркомани не са печеливши най-вече, а избор има за наркотиците. Няма да се оставя да ме заблудят отново такива малоумници. Разбира се, може да има и много добри наркомани като тук, в ББгейт. Не като тези, които срещам на улицата, те са унтерменш-близки, унищожаващи за нормалните потребители и пазара. Аз съм антисоциалист, лек либертарианец, материален трансхуманист. Цялата ми "допълнителна" емпатия е изтръгната от лошия опит. Съсредоточавам се само върху добрите събития с капиталистическо мислене; какво има в това за мен и какво има в това за теб, приятелю. Да се възползваме
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@вис Няма да се опитвам да променям мнението ви за вашата преценка, тъй като смятам, че това е безполезно. Просто трябва да живеете в САЩ определен брой години, за да се разочаровате лично.
 

Saviour_666

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Започнете да копаете дупка и направете подземно селище като в играта Fallout на Bethesda.
 
Last edited:

Saviour_666

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Това е въпрос на време. Войната е част от човечеството още отпреди векове. По-добре да се подготвим за най-лошото нещо за ядрена война, защото ООН е глупост и не може да направи нищо, ако това се случи. Същото като това, което току-що се случи в Украйна и Палестина.
Момчета, нима не осъзнавате, че е нужно само един глупав лидер да вземе едно глупаво решение, за да започне тази ядрена война.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Толкова много неща по света продължават да изскачат. Притеснявам се, че вероятно предстои голяма война. Мисля, че един бункер не е лоша идея. По-добре се запасете с избрания от вас наркотик. Може да се окажете в скривалището си за известно време.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Бункерът е добра идея. Преди да започне войната, можем да сготвим мефедрон в него :);)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Да, и някои вечни од-кома хипи трипове на кожата като 5meoDMT & NBOMB & downer Noids. Опитвам се да се търкалям по килограми любов 💉:alien: 🗽
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Фиделис, вие сте включени!!! Ще направя място.

Изглежда не мога да отговарям на постовете на другите хора. Може би защото нямам активиран JS?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Донесете на цялата лаборатория HEISENBERG! Може би ще бъдем там за известно време. Имаме нужда от нещо, което да занимава ума ни :)
 
Top