"ICE" - krystalický metamfetamin hydrochlorid

HenryWeston

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 20, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Jedná se o směšnou metodu krystalizace. Methanol a bezvodý aceton vytvářejí krásné průhledné krystaly, a pokud se k rozpouštění použije i trocha IPA, můžete očekávat skutečné ohromující krystaly. Promývání studeným bezvodým acetonem je dobrý postup a také pomáhá vysrážet více z matečného roztoku.
Doba do vykouření může být 1-24 hodin, dříve, pokud přidáte více acetonu. Nikdy jsem ale neměl matečný louh takové barvy, vypadá to na drsné vaření a extrakci!
 
View previous replies…

malbona kato

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nikdy jsem ale neměl mateří kašičku takové barvy, vypadá to na drsnou kuchařku & extrakci!

Možná jste nikdy nevystavovali své věci na dlouhou dobu teplu, jak to dělá autor. I když je to důležitý krok k odstranění zbytků ketolátek.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
To je pro Racemic Methamphetamine HCl správně? Ne pro izomer Dextra?
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
214
Points
33
ano, d,l-meth
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Liší se metoda pro racemický a d-meth ? můžete vysvětlit rozdíly?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Gratuluji vám k této práci. Existuje podle vás nebo vašich přátel, kteří vyrábějí racemické krystaly, rozdíl mezi fázemi tání a mrznutí v potrubí? Doba zmrazování racemických krystalů, které jsem vyrobil, je příliš dlouhá, nenašel jsem důvod?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Příliš dlouhý čas je vágní, ale zřejmě závisí na větru vanoucím na potrubí, teplotě a vlhkosti okolního vzduchu, atmosférickém tlaku a dalších faktorech. V podsekci Analytická chemie na těchto stránkách je schéma pro provádění zkoušky tání. Je to smysluplný test, protože má metrické údaje (meth taje při teplotě asi 165-167 °C.), pokud je vyšší nebo nižší o velmi mnoho, ukazuje to na nedokončenou reakci nebo extrémně znečištěný produkt.
 
Top