🔍 Nejžádanější!

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
V tomto světě se pohybuji krátce, ale pokusím se pomoci jakoukoli informací. Nedávno jsem hledal chlorid palladia a narazil jsem na tohoto dodavatele, který se zdá být docela důvěryhodný, je registrován na Alibabě již 14 let a má různé produkty.


Chlorid palladia: Odkaz zde
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Poslyšte, opravdu nevím, jestli to má nějakou cenu, ale před časem jsem narazil na podivné konžské tržiště, které je naprosto prošpikované různými dodavateli prekurzorů nabízejícími mezinárodní skrytou přepravu. Jak jsem řekl, nevím, jestli je to k něčemu, a žádného z dodavatelů jsem zatím nezkoušel, ale třeba vás to zaujme a budete mít lepší možnost určit jejich hodnotu. Jen bych rád pomohl, ale nejsem si jistý, jestli pomáhám.

TADY TO JE:

Ka-bien marketplace
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Drsná cena za podstoupení rizika objednání z Číny, jinak se jedná o dobrou společnost s dobrým a komunikativním personálem!
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Wh wingroup zde byl zakázán po několika problémech s nimi. Proto je prosím nedoporučujte.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Tento dodavatel se těší velkému uznání mezi hobbysty na jiných fórech:
Založeno v Polsku, stejně jako mnoho dalších.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
A nevadí vám sdílet své techniky pro import? Je zasílána jiné osobě nebo na volnou adresu nebo jaký je váš trik? (Plně chápu, pokud odmítnete odpovědět, samozřejmě :).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Stačí používat správné (vlastní) údaje. Větší pozornost upoutáte použitím prázdných adres, schránek nebo jiných konstrukcí. Pokud vás budou chtít, stejně vás dostanou.


Ujistěte se, že znáte místní zákony, a ujistěte se, že máte "trochu" věrohodný příběh.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ano, a pyrogarage.pl je také SKVĚLÝ. Velmi rychlé a spolehlivé služby, objednal jsem si u nich už několikrát. Jsou to však dodavatelé pyrotechniky, takže nabízené chemikálie jsou základní chemikálie. A pouze v práškové formě.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
www.rpolly.com.
Sídlí v Německu. Udržuje malé zásoby různorodých chemických látek. Mají k dispozici:
MEK
N-butylamin
Síra
Kovový sodík
Benzaldehyd
Ethylacetát
Methoxypropanol
Xylol.


a některé další méně zajímavé chemikálie. Takže ne velké zásoby a ne nejlevnější, ale spolehlivé.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zdá se, že jsou mimo, neodpovídají na objednávky platí.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Opravdu? To je zvláštní. Komunikoval jsem s nimi krátce předtím, než jsem napsal do fóra, a odpověděli mi rychle.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Na webových stránkách jsem provedl 2 objednávky a ve zprávě se píše, že vás budou kontaktovat e-mailem pro celkovou cenu s dopravou, ale nikdy neposlali konečnou cenu. Jako by tam vůbec nebyli.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Ahoj DocX, často jsem cestoval do Evropy a Německa obecně, rád je osobně navštívím. Právě jsem si ověřil jejich adresu v Dortmundu.
Myslíš, že u nich mohu získat všechny nebo téměř všechny prekurzory pro SYNTETICKÉ NOUZE?
 
Top