🔍 Nejžádanější!

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Ne jeho nikdy nedoporučuje, to je červená vlajka pro seriózního obchodníka. Vždy se vyhněte sebemenšímu viditelnému riziku - nestojí to za to.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Mám dodavatele téměř všech činidel. ale jsou tu určité problémy,
1- protože jsou všichni středními až malými výrobci, neprodávají online na mezinárodní úrovni, na národní nebo státní úrovni poskytují doručovací služby.
2- každý výrobce má malý katalog, takže musíte objednávat u více prodejců.

Řešení:-
1- výrobci na střední úrovni obsahují všechna farmaceutická činidla a dodávají na mezinárodní úrovni, pokud si vzpomínám, všichni mají dovozní a vývozní licenci.
2- protože tyto chemikálie (ve většině zemí omezené) jsou zde legální a lze je vyvážet jako něco jiného bez jakýchkoli problémů s celními orgány na obou stranách.
3 - jsou levné af téměř stejné jako čínské, co se týče kvality a ceny.

Přesto bych dal přednost čínským výrobcům před těmi našimi na mezinárodní úrovni, protože čínští jsou zkušení.

Přesto, pokud chcete, rád bych zveřejnil jejich jména, adresy, kontakty, s výrobky, které mají. (existuje více dodavatelů stejného výrobku s různými cenami).

V minulosti jsem od několika z nich nakupoval a mohu jim věřit.
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Uvítala bych více informací. Jsem v USA, do jaké země jste/jste zasílali?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Znáte
w některém z těch malých míst, která prodávají GBL a zasílají do USA?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butandiol je v Číně naprosto legální (legálnost může souviset s širokou škálou průmyslových použití), čínští prodejci mají dostatek této komodity a nízké ceny, je třeba, aby ji čínský dodavatel zamaskoval a provedl jednoduchou přípravu ve své kuchyni, abyste získali GBL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Rozhodně červený praporek! Existuje zde mnoho lepších možností, takže to naštěstí není nutné
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
S těmito chemickými látkami nemám žádné zkušenosti, protože jsou na hony vzdálené syntéze, o které se učím, ale obecně se pouštím pouze do obchodních vztahů, kde je komunikace na dobré úrovni před uskutečněním obchodu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Bylo v naší komunikaci něco špatně? Nerozumím, co tím myslíte, pane?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Aha, vy musíte být člověk v konstantě. Když si je přečtete, uvidíte, že byl velmi hrubý a odmítavý, a já jsem mu jen řekl, proč si myslím, že to bylo špatné rozhodnutí, když je v oboru, ve kterém je, být přinejmenším zdvořilý je nutnost, řekl bych, že ne.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jaká je cena v Evropě za 1 libru a 1 kilo Vidím čísla, která nemohou být správná.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
No, zdá se, že ceny Tiny jsou v Evropě mnohem vyšší než u nás. Měl jsem s ním dobrou zkušenost až do chvíle, kdy si uvědomil, že nejdu na historku o tom, že GBL a BDO jsou úplně to samé. BDO posílá do USA dokonce ve stejných typech kontejnerů. Kdyby neměl GBL, mohl bych mu ho nechat dovézt a já mu dám 150 % z toho, co vydělá na svém BDO. Jen si myslím, že mě nepochopil, že je to pro něj dojná kráva. Pokud dostane 10 za litr pro něj. Chci říct, co vydělává, že nebude dělat tu lehčí část své práce pro moje věci, dost na to, aby odmítl 20000 dolarů měsíčně, to je prostě na hlavu. kdybyste ho přemluvili, dám vám 5 dolarů za litr, což je 10 tisíc měsíčně, až se zase rozjedeme.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Člověče, já opravdu nerozumím tomu, co říkáš.

O kom konkrétně mluvíte?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Prosil jsem tě, abys promluvil se svým kamarádem v chemickém podniku, nabídl jsem mu v podstatě 20000 dolarů měsíčně a tobě deset měsíčně, pokud ho přesvědčíš, abych to udělal, mohl bych ti také říct, jak se dělají tyto
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Chcete koupit nebo prodat prekurzory?

Jak jsem pochopil, jedná se o GBL?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Samozřejmě sir GBL je středobodem celého hnutí rave. S takovými penězi, o jakých se tu bavíme, musíte GBL opravdu nenávidět. On je naprosto ideální situace, protože už posílá BDO. Můžeš mi říct, jestli je v Severní Americe něco, co máš problém sehnat v Evropě, co by mohlo tvého kamaráda povzbudit, aby přijal všechny ty peníze, které se mu snažím dát? Můžu vám sehnat DMT. Taky mi to trvalo 2 roky, ale zdokonalil jsem se v tom, jak kouřit pervitin z vape bez jakéhokoli vnitřního drhnutí a hromadění. Byl bych ochotný se s touto informací rozloučit za to, že bych si mohl GBL zaháčkovat jako tvůj kamarád.
 
Top