🔍 Nejžádanější!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Objednali jste si odtamtud?
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Hello Constantylious a Nitrochems jsou podle mého názoru originální a spolehliví dodavatelé! Rozdíl je v tom, že Nitrochems je o něco levnější, ale balení je také jasně označeno nálepkou společnosti, která jasně označuje obsah!
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Doručení zásilky od společnosti Nietrochems je přitom seriózní a nenápadné, bez jakéhokoli navenek viditelného odkazu na obsah nebo odesílatele!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mohli byste případně zvládnout zasílání 2000 litrů GBL měsíčně a poslat mi je. Mám živnostenský list, který je s tím spojen, ale rád bych to dostával jako něco jiného s případně přidaným potravinářským barvivem, abych se ujistil, že to není vnímáno jako GBL. Byl bych vám navždy zavázán a slíbil bych, že vám v blízké budoucnosti postavím sochu?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Všude je spousta bdo, lidé si zřejmě myslí, že bdo je legální, ale na seznamu 1 u DEA je hned nad GBL. Takže ty, ale ne, díky, nemám pro bdo žádné využití. Proč Čína nepřidá k GBL něco, co z něj technicky udělá jinou chemikálii, ale nijak ho neovlivní, mohli by ho začít posílat znovu s novým názvem a CAs # a být na dobré půdě ještě legálně?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Je mi líto, že vaše ve Skandinávii, ale musel by mi objednat 1,4 z Číny? Není to zcela základní chemická látka. Skandinávie nevyrábí žádné rozpouštědlo ve Skandinávii?
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Nevíte někdo o dodavateli, který má NABH4?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dobrý den , podívejte se na mé nabídky, odesílám v pondělí/úterý příští týden.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Dobrý den, děkuji! pokud se mohu zeptat, odkud zasíláte? Je přeprava do NL přiměřeně bezpečná?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Mám zdroj, který prodává každý steroidní prášek, lahvičky a tablety, prodávají PMK, BDO, helional a BMK (netestoval jsem prekurzory, ale pro roidy jsou myslím největším prodejcem, hodně zdrojů od nich nakupuje a jsou velmi levní).

[email protected](Qingdao Sigma Chemical Co., Ltd.)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dobrý den, jedná se pouze o e-mailovou adresu, nebo existuje i webová stránka? Objednali jste si u nich skutečně zboží? Pokud ano, bylo by zajímavé vědět, jak dobré je jejich utajení a doprava? díky.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
https://www.sigmachemical.com.cn/ ;)
Objednal jsem si 10g turinabolu a 10g clomidu, vše perfektní, stealth byl ok, kvalita je top, ale pokud u chcete mít nějakou zpětnou vazbu, jděte na rx meso US/FR nebo eroids ;) najdete spoustu zpětné vazby bro ;)

Prodávají i pilulky ans lahvičky.

Ale pokud chcete koupit roids přímo , máte goldenlabs.org, catcafe.is, pharmoz-labs, europharmma, driada medical, steroidify, basicstero.ws ... záleží na tom, kde žijete
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Záleží na tom, v jakých zemích to potřebujete.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Bloom tech Čína král je 100% dostanete to, co jste si objednali ne řezané sračky to, co dělají ostatní čínští prodejci, je koupit od bloomtech řezaný produkt a pak je prodat vám, když tam koupí koupit tunu a hodí do 200ml pokud p2p z bmk glycidát tam kapsy wtf budete dělat, jakmile dostanete produkt nic oni za své peníze musíte spáchat sladké nebo jít dál, ale za ty peníze to jde jen držet se, protože toto okno je příležitost se brzy zavře jako američané vyvíjejí tlak na čínu, aby to všechno zastavila, protože je to řízeno koupit čínskou vládu pro slush fondy a ro.zamořují svět fentanylem a prekurzory pervitinu.
Alex Vivi prodává vám to, co je na výrobku uvedeno, žádné škrty z okrádání lidí.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Můj soused platí nejvyšší cenu za
4m-propriofenon
2b-4m-valerofenon
Fenylmagnesium bromid a další grignardy
Dimethocaine HCl
Mnoho dalších chemikálií,
ale musí být dodávány pouze z tuzemska, Us-2-Us. Nic z Číny nebo Polska. Nic přes celnici. Někdo odvážný by to mohl dovážet po kilech, rozložit a s obrovským ziskem přeprodat.
Na této stránce jsou inzeráty na 125 dolarů/kg d-kain HCl z Číny, můj soused by zaplatil desetkrát tolik.
 
Top