🔍 Nejžádanější!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Drsná cena za podstoupení rizika objednání z Číny, jinak se jedná o dobrou společnost s dobrým a komunikativním personálem!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
V Polsku jsem sehnat methyloamine hcl 40% ve vodě
2 brom 4-methylopropiophenon
2 bromo-4-chlorpropiofenon
P2np
A další chemikálie, pokud někdo potřebuje
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Kolik kilogramů P2NP?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jak na to
2000 litrů CAS 96-48-0 měsíčně. Mám j ej í způsob přepravy, který funguje. Pokud to dokážete, budete bohatí?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Mám dodavatele v Indii!
Pošlete mi PM!
 

Attachments

  • 2H89PnGWTO.jpg
    2H89PnGWTO.jpg
    290.8 KB · Views: 202

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Znáte
w některém z těch malých míst, která prodávají GBL a zasílají do USA?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butandiol je v Číně naprosto legální (legálnost může souviset s širokou škálou průmyslových použití), čínští prodejci mají dostatek této komodity a nízké ceny, je třeba, aby ji čínský dodavatel zamaskoval a provedl jednoduchou přípravu ve své kuchyni, abyste získali GBL
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Syntetické noidzy? Myslíte HGH s kmenovými buňkami . Mám tento náklad určený pro nemocnici Kaiser je to špičkové, ale zbavte se jich, pokud víte o někom, kdo by je chtěl, dejte mi prosím vědět, zabírá to spoustu místa v chladničce. Opravili mi rotátorovou manžetu a moji přátelé vlasy se vrátili k původní barvě, což je kurva úžasné. Dělá si pocit, že yohr neporazitelný dělá 3 týdenní sadu jsem si myslel, že jsem byl 20 znovu.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Dobrý den,
Mám velmi dobré zkušenosti s prodejcem z Číny Hubei Amarvel Biotech Co,Ltd Bmk (Cas 5449-12-7) rychlé dodání (střední Evropa), dobrá cena. Jsou tam k dispozici i další produkty.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Nedávno je zavřeli, byli součástí akce dea Spojené státy je podvedly, že budou učit vařit, a zatkli je na Fidži no, z Fidži je vyhostili a pak je zatkli na Havajských ostrovech, věřím, že si u nich rozhodně neobjednávejte.
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Dobře, to je dobré vědět, můžete mi říct, jak to víte? Týká se to i jiných dodavatelů?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Všude je spousta bdo, lidé si zřejmě myslí, že bdo je legální, ale na seznamu 1 u DEA je hned nad GBL. Takže ty, ale ne, díky, nemám pro bdo žádné využití. Proč Čína nepřidá k GBL něco, co z něj technicky udělá jinou chemikálii, ale nijak ho neovlivní, mohli by ho začít posílat znovu s novým názvem a CAs # a být na dobré půdě ještě legálně?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Používám redhim,com již více než pět let nachází se v rusku dobrý výběr a přeprava VYPADÁ, že není ovlivněna situací v regionu
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Pane, říkáte, že tito lidé pošlou GBl do USA?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Pro čínské chemikálie a perkurzory mohu doporučit Skyechem na wickr a organicchemistrypoland.pl (online obchod, stačí se podívat). Já neobjednávám v obchodě, ale emailem co se jmenuje stejně @proton.me. Jako vždy s Poláky buďte velmi uctiví a přidejte pár přátelských slov, ale jinak buďte velmi struční, jejich angličtina je většinou dost omezená. Také raději řekněte, že to potřebujete velmi dobře zabalené a nabídněte, že za to zaplatíte pár € navíc. Což je v pořádku, protože ceny jsou opravdu skvělé ve speciálních pro rozpouštědla, jako metanol 2,20 € za litr jako příklad.
S3, https://shop.es-drei.de - je také dobré místo, německý dodavatel chemikálií s vynikajícími cenami na věci jako Silica Gel, Kieselguhr, sušicí prostředky a další běžné věci a levná doprava v rámci Německa.
V Německu je také Aurelio.de, dodavatel pro umělce a restaurátory s velmi dobrými cenami na rozpouštědla jako Ethyl Acetate a Acetone.
Všichni němečtí dodavatelé potřebují doklad o věku, řekněme foto občanského průkazu pro většinu věcí, o které mají zájem. Doporučoval bych jim to bez vyzvání poslat hned, jak se na obchodě zaregistrujete, s několika přátelskými řádky a bude to po celou dobu hladce fungovat.

Pro sklo/laboratorní vybavení, včetně velkých věcí: https://www.kleinanzeigen.de/pro/SecondLab - příjemní kluci, nejlepší ceny, trochu pokecat, domluvit si schůzku, zajet k nim do skladu a vyzvednout si, po čem srdce touží, zaplatit hotově a hotovo. Co byste chtěli víc?
Samozřejmě se nikdy neptejte na lisy na tablety. To je jediné opravdu problematické zařízení a nejlépe se kupuje z Číny jako náhradní díly a posílá se rozebrané v několika smíšených zásilkách "Repair set for production unit 77545ATd-B" - chápete.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Dobrý den, věnujte prosím čas přidání těchto stránek do adresáře odkazů.
 
Top