1,4-butandiol (BDO) - Jak se převádí na GHB?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Mám čistý 1,4-butandiol (BDO), je zmražený při teplotě 20,1c, takže vím, že je to čistá látka.

Když BDO rozpustím a vezmu si 1 ml nebo 2 ml, nemá to žádný vliv! Myslel jsem, že se v těle při trávení mění na GHB... ale nemá vůbec žádný vliv...

Mám do BDO něco přidat nebo udělat, aby se v těle změnil na GHB a měl stejné účinky jako GHB nebo GBL.....

Co mi uniká, prosím, pomozte mi?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Kolik váží? Někteří lidé prostě potřebují více, já osobně užívám 1,8 ml a je to pro mě sladká tečka. Vaše tělo přeměňuje BDO na GBL a víte, že můžete použít vyhledávací panel pro vyhledávání syntézy BDO na GBL.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
BDO zničí váš nervový systém, pokud jej použijete jako bdo přímo. Udělá to také docela rychle. Musíte ho převést na GBL a poté na ghb. Pokud vaše použití na GBL je to mnohem slabší, než. Například pokud je vaše použití GBL 1ml dávka, bdo by se blížilo 2,5 ml.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Jak BDO ničí nervový systém při přímém použití?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Po požití se BDO rychle přeměňuje jaterním enzymem alkoholdehydrogenázou na GHB. GHB působí na receptory GABA_B v mozku, což jsou inhibiční receptory, což vede k potlačení neuronální aktivity.

Opakovaná expozice vysokým hladinám GHB může vést k poškození neuronů v důsledku přetrvávajícího potlačení neuronální aktivity a potenciální excitotoxicity, když hladina GHB klesne a systém se obnoví. Kromě toho může nadměrná stimulace receptorů GABA_B a odpovídající inhibice uvolňování neurotransmiterů vést k buněčné smrti v citlivých oblastech mozku.

BDO může způsobit hluboký útlum centrálního nervového systému, což vede k příznakům, jako je ospalost, závratě, zmatenost a při vyšších dávkách k útlumu dýchání, ztrátě vědomí a dokonce ke kómatu. To je způsobeno inhibicí neurotransmise v kritických oblastech mozku zodpovědných za vzrušení a autonomní funkce.

Chronické užívání BDO může vést k přetrvávajícím paměťovým a kognitivním deficitům. GHB totiž ovlivňuje hipokampus, mozkovou oblast klíčovou pro tvorbu paměti a zpracování kognitivních funkcí.

Pokud v krátké době
 

dvswhitehat

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Používám výhradně BDO, denně již asi 3 roky. Abstinenční příznaky nejsou zanedbatelné, ale zjistil jsem, že ve srovnání s GHB je mnohem snazší je překonat. Jaterními enzymy se rychle metabolizuje na GHB - a zde je největší varování kromě PŘESNÉHO DÁVKOVÁNÍ. NEPIJTE ALKOHOL před užitím BDO nebo nějakou dobu po něm. Způsob účinku spočívá v použití jaterních enzymů k dehydrogenaci sloučeniny - pokud vaše tělo již používá dostatek jaterních enzymů, k této přeměně na GHB nedojde a vy jste právě zavedli jed, který nebude schopen metabolizovat - očekávejte, že se vám bude špatně dařit a bude vám špatně. Začne mrznout pod 68 stupni a drží tento chlad jako studený zábal. Není to super příjemná chuť a základní dávka pro někoho bez tolerance je kolem 2,5 ml. Nedávkujte znovu pod 2 hodiny a použijte polovinu poslední dávky. Hranice mezi bezvědomím a dobrým pocitem je už 0,5 až 1ml nad tím, co byste si chtěli vzít. S docela solidní tolerancí z let užívání je překročení 3,5 ml v dávce extrémně pravděpodobné, že se budu chovat jako blázen, a moje přítelkyně si nemůže vzít nikdy 2,5 ml, aniž by pravidelně nevybočovala do odpadnutí.

Existují metody využívající hybridní kovové katalyzátory při teplotě 200-240 stupňů s mírou konverze 97-99 na GBL. Podívejte se na patenty.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Děkujeme, že jste se podělili o své zkušenosti. Mám odborný zájem - zažili jste po takové době užívání abstinenční syndrom? Pokud ano, jak rychle se objevil a jak se projevuje? Pokud je to pro vás výhodnější, můžete odpovědět v soukromých zprávách.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Vyzkoušel jsem 1,4 bdo, a to i v dávkách, které by mě měly zabít, ale nic jsem nezažil, zcela střízlivý. Možná s tím mělo co dělat užívání SSRI.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Je pravděpodobné, že vaše neurochemie má svá specifika. Přidejte k tomu užívání psychoaktivních léků, které mění již tak změněný systém. Dostaneme se do situace, kdy průměrné dávky nebudou relevantní.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nemám ani zdaleka takové znalosti jako většina z nich a nevím proč, ale GBL, což je to, v co se mění bdo před ghb, je v podstatě zničeno pro toto konkrétní použití i osamělou kapkou vody. jako příklad vezměte žigulík a dejte do něj panáka gbl dejte pár kapek vody a bude to vypadat, jako by v žigulíku skoro něco žilo, ale na pár vteřin se to zblázní, pak budete mít to, čemu jsme říkali plochý gbl, nemůžete s ním nic dělat nesnáší vodu.
 
Top