28578-16-7 To mdp2p help

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
To je velmi frustrující.
Dodržel jsem postupy do puntíku a poprvé jsem získal odolný čirý olej, tentokrát jsem při druhé destilaci pod vakuem nepřesahujícím 106c získal naprosto čirou kapalinu, která je cítit po rozpouštědlech.
Už nevím.
Tady je pár fotek po přidání pmk oleje do 300 ml naOH (16%) zahřátého a míchaného. 2hodiny. Pak se pomalu přidával h2so4 a kyselina šťavelová a opět se míchalo. Po ochlazení se přidal xylen a poté se několikrát promyl h20, hydrogenuhličitanem sodným a solankou.
Toto jsou fotky po přidání do separační nálevky.
 

Attachments

  • QtR9X3zy5f.jpeg
    QtR9X3zy5f.jpeg
    4.9 MB · Views: 313
  • Hn2Sxdi1VN.jpeg
    Hn2Sxdi1VN.jpeg
    5.8 MB · Views: 575

LoneChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ahoj příteli;
Váš dotaz není jasný, respektive váš záměr. Já tomu rozumím tak, že:
CAS 28578-16-7 je PMK ethylglycidát. Běžně se dodává ve formě prášku.
PMK (Piperonylmethylketon) je jednoduše synonymum/jiný název pro MDP2P a vždy se jedná o olej.

Podle výše citovaného popisu jste se pokoušeli o hydrolýzu toho, co už je MDP2P?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Proveďte malý experiment hydrolýzy v kyselině fosforečné. Vaše barva je nechutná, jděte špatně.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Ne jedná se o pmk ethylglycidový olej, výše uvedené číslo CAS.
Děkuji za návrh, ale kyselinu fosforečnou nemám.
Mám teď čirý červený olej... zkusím ho dnes vydestilovat.

nebo si vyrobím další.

Ale říkáte, že bych mohl vzít tento pmk ethylglycidát (zakoupený v Číně) a prostě ho spustit v reduktivní aminaci? Pokud ano, tak to není správné.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nemyslím si, že to tak funguje, ale staly se i podivnější věci.
Každopádně MDP2P je při rt pevná látka, má teplotu tání 88C, alespoň podle toho, co jsem četl.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kde jsem to řekl? samozřejmě nelze, pouze ketony lze použít při reduktivní aminyzaci
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
MDP2P je tekutý i po skladování v mrazničce při -20C po dobu přibližně jednoho týdne.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
MDP2P jsem destiloval ve vakuu, bod varu byl @190C i ve vakuu, ale výsledek byl světle zelený a po redukci MeNH2 v MeOH poskytl krásný bílý krystal MDMA (biologicky testováno).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Volný nápad pro vás. Tříhrdlá baňka + teploměr + kapací nálevka + ohybový / přímý kondenzátor / alonž / přijímací baňka.
Smíchejte v baňce 1:1 pmk glycidát a kyselinu fosforečnou, zahřejte nebo magnetickým míchadlem nebo dlaždicí a varným kamenem v baňce. Vařte hodinu při teplotě 100+ stupňů, kontrolujte, aby docházelo k vývinu plynu (podobně jako při varu), po hodině začněte po kapkách přidávat vodu, udržujte teplotu nad 100 stupňů, čistý keton odletí s horkou vodní párou. Konec reakce určíte, když se přestanou uvolňovat plyny a voda z lednice bude průhledná (nezakalená). Plusem reakce je, že vám keton bude průběžně odlétávat z reakce (je menší šance, že onemocní z dlouhého zahřívání v horké kyselině), druhým plusem je ihned čistý keton na výstupu.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tato volná myšlenka je určena pouze pro Wax pmk nebo práce v práškovém pmk?
A pak mám destilovat ketony?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nezáleží na tom, zda se jedná o glycidát nebo sodnou sůl, v obou případech dochází k hydrolýze. Ruce se nedostaly ke kontrole na 3,4MD glycidáty, mělo by to fungovat podobně jako u glycidátu BMK.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Možná se ptám špatně, pochopil jsem, že tato metoda funguje pouze s PMK Methyl glicidate actually Banned.
Produkt, který máme, je PMK Ethyl glicidate
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nemám ethylglycidát, ale továrna tvrdí, že technologie hydrolýzy je podobná. Hydrolýza v kyselině fosforečné funguje také u diethyl(fenylacetyl)malonátu.
Nevidím pro vás problém vyzkoušet hydrolýzu v kyselině fosforečné na malém množství látky.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Přečtěte si o Darzanově reakci (Darzanova kondenzace).
 
Top