Volná báze 4MMC s HCl/acetonem nereagovala

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Udělal jsem si 4MMC freebase, ale musel jsem jít do práce, tak jsem nechal freebase v lahvi chvíli 5h, a když jsem se vrátil domů, vidím žlutý olej, ale velmi velmi žlutý, tak jsem vzal 10ml (pro 20g 2b4m) a dal jsem kapku po kapce HCl a kapal jsem moc a měl jsem červenou barvu, když jsem testoval pH, tak to bylo 1-2 myslím, potom jsem dala 50ml acetonu a pH bylo asi 4-5, takže to bylo dobré, ale nebylo tam bílé mléko, byl to stále oranžový olej, tak jsem se rozhodla dát olej do pyrexové desky a počkat zítra, dnes ráno jsem viděla na desce krystalky, uvidím večer, jestli je tam změna, nevíte, co se stalo? Proč, i když tam nebylo bílé mléko, roztok vytvořil krystalky 4MMC?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
A nechápu, proč mám tolik 4MMC, zatímco jsem použil jen 20 g 2b4m https://ibb.co/Dbrvm0Z.
Možná je to proto, že jsem nechal volnou bázi v lahvi, zatímco 5 hodin?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U potřebujete vědět, že jste chemik
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Jaké rozpouštědlo jste použili?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Obvykle se přidávání kyseliny provádí s vodnou vrstvou, a to z několika důvodů.

Prvním důvodem je, aby se produkt neztratil, jde celý do vodné vrstvy. aceton a kyselina dávají nečistoty, aceton rozpouští mefedron poměrně dobře, a ještě více v přítomnosti vody z kyseliny.

Druhý důvod, pokud vám ph kleslo dokonce na 1, při odpařování vody odletí veškerá kyselina s vodní párou.

Barva produktu, jak si pamatujete, je často způsobena příměsí 4-methylpropiofenonu v bk4 (2b4m). Bylo zjištěno, že když ph klesne pod 6, začnou vypadávat nečistoty.

A kvalitativně vymyjte rozpouštědlo z methylaminu, pak nedojde k nadměrné hmotnosti a nebude pálit nos.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Když vidím, jak vyrábíte mefedron, nechtěl bych ho ani zadarmo. hromady nesmyslů, které píšete, jsou masakr.
Koupil jsem od stejného vektoru keton a mám čistý bílý prášek a vysokou účinnost. jen to neumíte dobře udělat a to je ta syntéza a to je ten problém.
Jsou to základy chemie a ty z toho děláš egyptské hádanky xD.
 

Attachments

  • df6oqVPJue.jpg
    df6oqVPJue.jpg
    4.5 MB · Views: 329
  • x1HETGvrdO.jpeg
    x1HETGvrdO.jpeg
    5.1 MB · Views: 584
  • mWQS7FngXu.jpg
    mWQS7FngXu.jpg
    4 MB · Views: 323
  • 0wPI2iVtkL.jpg
    0wPI2iVtkL.jpg
    3.8 MB · Views: 321

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
To mi říká člověk, který vaří mefedron ve skleněných nádobách v kuchyni, místo filtru používá spodní prádlo. Nezajímá mě, co si myslíte vy, úroveň vašich znalostí dokládá vaše kuchyňská laboratoř. )))
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Vodná vrstva, myslíte vrchní vrstvu s methylaminem/vodou?

Nevím proč, moje pH se s několika kapkami změní z 6-7 na 1-2.. Koupil jsem si pH metr, tak budu přesně kontrolovat pH !

Promývala jsem acetonem a můj prášek je takový : https://ibb.co/Yhk2LKT Ano, je bílý, ale vidím nějaké malé zelené reliéfy.

Ale myslím, že to překrystalizuji IPA.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Po reakci (pokud používáte dichlormethan) musíte oddělit vrchní vrstvu vody s methylaminem. vrstvu dichlormethanu je třeba důkladně opláchnout od methylaminu (obecné pravidlo více promývání, ale s malým množstvím vody).

Při přidávání kyseliny do dichlormethanu je třeba předem přidat vodu, výpočet je 5 ml vody na gram mefedronu. Po neutralizaci volné báze kyselinou oddělte vodu (doporučuji vrstvu dichlormethanu několikrát důkladně propláchnout vodou a tuto vodu odpařit, bude v ní ještě prášek) a odpařte, abyste získali maximální výtěžek prášku. Poté prášek promyjte ledovým acetonem.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Plastové ph metry nemají rády organická rozpouštědla , je lepší používat kvalitní univerzální testovací proužky. Mám rád československý, velmi přesný.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Moc tomu nerozumím, takže mi říkáte, že mám dát vodu do 4 mmc volné báze a za ni dát kyselinu? moje kyselina HCl má 36-38 %, takže je v ní voda...

Tohle je můj výsledek, když jsem předtím dělal 4-mmc : https://ibb.co/4mJFQLj

moje pH nebylo 1-2, ale 6-7 (barva testu pH byla zelená) a po vložení HCl do 6-7 jsem dal aceton a viděl jsem bílé mléko s 4mmc kamenem, není to dobrá metoda? Protože jsem udělal stejnou metodu pro tuto aktuální syntézu, jen jsem dal HCl na hodně..

Je tolik syntéz, že nevím, která je nejlepší. 😅
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Lze nazvat dobrou metodu, při které se ztratí velké množství prášku díky směsi acetonu a vody?

ano, jednodušší je vše okyselit do vody, v kyselině chlorovodíkové není dost vody na to, aby se prášek zcela extrahoval do vody.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
i když to děláte, jak víte, pravděpodobně víte lépe))) méně konkurence na trhu)))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Alkohol silně rozpouští mefedron. vhodné pouze pro pěstování krystalů s podmínkou, že z matečného louhu získáme zpět zbytky prášku.
Ethylacetát vyplavuje špatné nečistoty v mefedronu, navíc je velmi chemicky aktivní a obvykle obsahuje kyselinu octovou.
nečistoty dobře odstraní pouze suchý aceton nebo dichlormethan / dichlorethan (po nich je třeba ještě propláchnout acetonem, organochlorovým jedem).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Chcete-li získat odpověď, musíte napsat, co přesně jste dělali.
PS. téma o mefedronu, nikoli o 3,4-methylendioxymetamfetaminu.
Vytvořte téma nejlepší varianty
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Vyrobené mmc nepotřebují laboratorní vybavení, aby se vyráběly ve velkém měřítku také pokud u jsou Smart u nepotřebují.
Na dcm je moc práce a potřebují tu moc vybavení.
 

Attachments

  • 9iNWBTZ5VR.jpg
    9iNWBTZ5VR.jpg
    4 MB · Views: 330
  • TrXk6Fd378.jpg
    TrXk6Fd378.jpg
    4.1 MB · Views: 308
  • NGnAy3JOPQ.jpg
    NGnAy3JOPQ.jpg
    4.7 MB · Views: 318

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
K filtrování je potřeba pouze spodní prádlo. posunovač dolů a buďte na něj hrdí)))
Ale vážně, laboratorní normy vymysleli idioti, pokud vás poslouchají. EtOAc lol
Ethylacetát podléhá hydrolýze na alkohol a kyselinu, a ještě mu dáš alkálii))))
 
Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Pokud je mmc legální, u může hrát s laboratorním vybavením.
Ale pokud u chcete vyrobit 500 kg za den, máte reaktorové sklo 1000 l.
Pouze 100l a je drahý. v Polsku používají plastový reaktor 1000l a míchají házejí kyselinu aceton a dokončují ilegální laboratoř nehrajte si s pěknou laboratoří vyrobenou rychle prodat rychle a koupit.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
500 kg jejího reaktoru 8000 l třeba, pokud na jednu práci až.
Kdo používá 1000l skla))) Pouze z oceli nebo s teflonovým povlakem. Někteří lidé používají polyethylen, ale změkčovadla se dostanou do prášku.
Dobré vybavení a správný výrobní cyklus urychluje proces a zlepšuje kvalitu.
Není na tobě mě poučovat, tvoje váha zdaleka nedosahuje 500 kg najednou nebo za den, uvaříš pár kg a snažíš se ospravedlnit své sračkoidní vaření, mnohem jednodušší je nesnažit se chlubit sračkami a už vůbec ne je zveřejňovat. Teď se snažíš z nějakého důvodu zakrýt, to je směšné))))
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Čistá volná báze.
 

Attachments

  • s8MfEw1RQj.jpeg
    s8MfEw1RQj.jpeg
    5.6 MB · Views: 551
  • m4pYgCuWSt.jpeg
    m4pYgCuWSt.jpeg
    4.7 MB · Views: 315

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Tuto barvu jsem měl, když jsem nechal roztok v lahvi chvíli 5h
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
čistá volná báze bezbarvá kapalina lol
 
Top