Volná báze 4MMC s HCl/acetonem nereagovala

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
A nechápu, proč mám tolik 4MMC, zatímco jsem použil jen 20 g 2b4m https://ibb.co/Dbrvm0Z.
Možná je to proto, že jsem nechal volnou bázi v lahvi, zatímco 5 hodin?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Jaké rozpouštědlo jste použili?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Obvykle se přidávání kyseliny provádí s vodnou vrstvou, a to z několika důvodů.

Prvním důvodem je, aby se produkt neztratil, jde celý do vodné vrstvy. aceton a kyselina dávají nečistoty, aceton rozpouští mefedron poměrně dobře, a ještě více v přítomnosti vody z kyseliny.

Druhý důvod, pokud vám ph kleslo dokonce na 1, při odpařování vody odletí veškerá kyselina s vodní párou.

Barva produktu, jak si pamatujete, je často způsobena příměsí 4-methylpropiofenonu v bk4 (2b4m). Bylo zjištěno, že když ph klesne pod 6, začnou vypadávat nečistoty.

A kvalitativně vymyjte rozpouštědlo z methylaminu, pak nedojde k nadměrné hmotnosti a nebude pálit nos.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Vodná vrstva, myslíte vrchní vrstvu s methylaminem/vodou?

Nevím proč, moje pH se s několika kapkami změní z 6-7 na 1-2.. Koupil jsem si pH metr, tak budu přesně kontrolovat pH !

Promývala jsem acetonem a můj prášek je takový : https://ibb.co/Yhk2LKT Ano, je bílý, ale vidím nějaké malé zelené reliéfy.

Ale myslím, že to překrystalizuji IPA.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Takže musím dát vodu před nebo za HCl, abych extrahoval co nejvíce 4MMC?

Ne, asi to nevím lépe, ale pro mě bylo bílé mléko dobrým výsledkem, pokud potřebuji okyselit vodou, udělám to.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
k rozpuštění prášku potřebujete před HCl pouze vodu, takže si vezmete maximum (pokud navíc promyjete vrstvu dсm malou dávkou vody). Dále musíte vodu opatrně odpařit (můžete například ve vakuu nebo v pískové lázni, hlavní je nepřehřát nad 110 stupňů). Obvykle vodní vrstvu promyji organickým rozpouštědlem na čištění, pak vodní vrstvu částečně odpařím a dám krystalizovat (dříve jsem zveřejnil fotografie krystalů o průměru 20 mm, jsou vyrobeny podobnou technologií)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Zde je fotografie https://ibb.co/ZWcfSyy
Tento prášek je získán z odpadu matečné louhy po několikanásobné krystalizaci. rozhodl se nevyhazovat zbytky oranžové kapaliny, vyčistil ji a získal prášek. Na levé fotografii je začátek krystalizace v roztoku.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Takže jestli tomu rozumím, po metylaci máte 2 vrstvy, nahoře máte metylamin/vodu a dole máte volnou bázi 4MMC, okyselujete před odstraněním horní vrstvy nebo až po ní? (omlouvám se, že jsem Francouz, ne Angličan, i s google translate mám určité potíže pochopit význam..) A potom se 4MMC freebase umyje vakuem nebo pískovou lázní. Mám MgSO4 na odstranění veškeré vody, ale opravdu nevím, jak ho použít, dát MgSO4 do 4MMC freebase, dát malé množství vody, promíchat a odstranit veškerou vodu?

Jsem hrozně špatná, omlouvám se. :confused:
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Rozložit (vyhodit) vrstvu vody pomocí methylaminu
2. Vrstvu dcm důkladně propláchnout vodou (já to dělám ve stejném objemu, tj. máme-li 1 litr dcm, propláchnu 4-5krát jedním litrem vody, celkem tedy 4-5 litrů vody).
3. Do propláchnuté vrstvy dcm přidám vodu (na každý gram původní bk4 odeberu 4 ml vody).
4. Pomalu přidávám kyselinu chlorovodíkovou, pečlivě míchám po částech, mezi přídavky kyseliny míchám ještě 3 až 5 minut. Kyselinu přidávám při ph 6, poslední porce kyseliny jsou mnohem menší než první porce.
5. Oddělím vrstvu vody (nechám ji), vrstvu dcm promyji čistou vodou (na bázi 1 gramu bk4 počátečních 0,5 ml vody) a pečlivě promíchám, můžete ji promyt dvakrát.
6. Spojíme vrstvy vody (voda z kroků 3 až 5) a odpaříme při teplotě nepřesahující 110 stupňů. Po odpaření směs sama vykrystalizuje, ochladí se a trituruje acetonem.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U hodí kyselinu HCl a později vodu 2 nebo 3x a vodu u zahřeje a u získá mmc voda získá ven prášek u získá Jednoduché.
Ale ve velkém měřítku hodně práce
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nemám pískovou lázeň ani vakuum :(((( mám 13g 4MMC na 20g 2B4M, takže yielf 65%, i level up ahah ! :)))))

Takže ohřeješ vodu a a získáš prášek 4MMC a po? A tvůj 4MMC olej? Co s tím budeš dělat?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Dobrý den, bratře, mohl byste mi pomoci... Chtěl jsem vykrystalizovat tuto volnou bázi... po okyselení volné báze kyselinou... zahřát volnou bázi na 110° a hodit ji do studeného acetonu A tak dále? nebo bys musel před zahřátím smíchat volnou bázi s nějakým rozpouštědlem?
 

Attachments

  • vLUZ5sBX18.jpg
    vLUZ5sBX18.jpg
    391.6 KB · Views: 306

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Mám zahřátou okyselenou volnou bázi smíchat s acetonem, nebo mám zahřát volnou bázi a pak ji vhodit do acetonu?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Je normální, že se po nalití studeného acetonu do volné báze pomalu tvoří krystaly mdma?
 

Attachments

  • ip0vtVew1G.mp4
    4.3 MB · Views: 0

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Písková lázeň je kovová nádoba s pískem, ohřívač je obyčejný elektrický vařič.
Vodu, ve které je mefedron, odpaříme kyselinou, získáme prášek, který promýváme acetonem, dokud nezbělá (promývání acetonem by mělo být nakonec také bezbarvé). Acetonové pračky v mrazáku, část mouky z nich vypadne (ano, je to špinavější výrobek).
Krystalky lze získat z vodky, to je nejjednodušší způsob.
Když do volné báze přidáte kyselinu, volná báze vytvoří sůl (neexistuje žádná volná báze oleje).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Odpařte vodu na 110 stupňů, ochlaďte zbytek a teprve poté doplňte aceton, důkladně přefiltrujte. Pokud prášek není bílý nebo pokud je acetonový výplach silně zabarvený, opakujte proplach acetonem.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Alkohol silně rozpouští mefedron. vhodné pouze pro pěstování krystalů s podmínkou, že z matečného louhu získáme zpět zbytky prášku.
Ethylacetát vyplavuje špatné nečistoty v mefedronu, navíc je velmi chemicky aktivní a obvykle obsahuje kyselinu octovou.
nečistoty dobře odstraní pouze suchý aceton nebo dichlormethan / dichlorethan (po nich je třeba ještě propláchnout acetonem, organochlorovým jedem).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Chcete-li získat odpověď, musíte napsat, co přesně jste dělali.
PS. téma o mefedronu, nikoli o 3,4-methylendioxymetamfetaminu.
Vytvořte téma nejlepší varianty
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Vyrobené mmc nepotřebují laboratorní vybavení, aby se vyráběly ve velkém měřítku také pokud u jsou Smart u nepotřebují.
Na dcm je moc práce a potřebují tu moc vybavení.
 

Attachments

  • 9iNWBTZ5VR.jpg
    9iNWBTZ5VR.jpg
    4 MB · Views: 330
  • TrXk6Fd378.jpg
    TrXk6Fd378.jpg
    4.1 MB · Views: 308
  • NGnAy3JOPQ.jpg
    NGnAy3JOPQ.jpg
    4.7 MB · Views: 318

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
K filtrování je potřeba pouze spodní prádlo. posunovač dolů a buďte na něj hrdí)))
Ale vážně, laboratorní normy vymysleli idioti, pokud vás poslouchají. EtOAc lol
Ethylacetát podléhá hydrolýze na alkohol a kyselinu, a ještě mu dáš alkálii))))
 
Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Pokud je mmc legální, u může hrát s laboratorním vybavením.
Ale pokud u chcete vyrobit 500 kg za den, máte reaktorové sklo 1000 l.
Pouze 100l a je drahý. v Polsku používají plastový reaktor 1000l a míchají házejí kyselinu aceton a dokončují ilegální laboratoř nehrajte si s pěknou laboratoří vyrobenou rychle prodat rychle a koupit.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
500 kg jejího reaktoru 8000 l třeba, pokud na jednu práci až.
Kdo používá 1000l skla))) Pouze z oceli nebo s teflonovým povlakem. Někteří lidé používají polyethylen, ale změkčovadla se dostanou do prášku.
Dobré vybavení a správný výrobní cyklus urychluje proces a zlepšuje kvalitu.
Není na tobě mě poučovat, tvoje váha zdaleka nedosahuje 500 kg najednou nebo za den, uvaříš pár kg a snažíš se ospravedlnit své sračkoidní vaření, mnohem jednodušší je nesnažit se chlubit sračkami a už vůbec ne je zveřejňovat. Teď se snažíš z nějakého důvodu zakrýt, to je směšné))))
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8

Museli jste volnou bázi znovu zahřát, nebo jste do ní jen vhodili studený aceton? Nebo stačí smíchat studený aceton s volnou bází při pokojové teplotě?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
:D:D:unsure::unsure::unsure: Špatná angličtina střílí! Překrývání na vašich hlavách!
 
Top