Soupravy pro syntézu 5cl Čína

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Může

(2-bromoethyl)benzen CAS: 103-63-9 použít místo 5-bromo-1-pentenu ?

 

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Do u znamená, že

2-bromoethyl)benzen CAS: 103-63-9

lze použít také, ale byl by o něco slabší? Nebo mnohem slabší? Děkuji
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

Nikdo neví, odhaduji 10-50% účinnost mateřské sloučeniny. Zkuste najít původní práci o derivátech 5Cl, možná byl testován fenyl ethyl derivát.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Potvrdí někdo, že je to hlavní ingridient?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ano, ale budete mít nízkou účinnost látky.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Takže s tímto 4 materiály/složkami.
Tato metoda by fungovala pro výrobu 5cladb?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Dobrý den, po velké nehodě jsme opět zpět. Když jsem přemýšlel o nákupu, abych vyzkoušel přesně tuto cestu/recept , zajímalo by mě, zda by 5-bromo-1-fluoropentan (cas č. 407-97-6) mohl nahradit 5-bromo-1-penten (cas 1119-51-3). Ty předem za odpověď.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
I wpuld říci ge
gettting chemikálií pro výrobu jwh18 a ur144 je mnohem snazší získat.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Ale , jsou tyto jwh18 a ur144 účinnější než 6cl-adb-a nebo dokonce 5cl-adb-a ?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3

Přesně tak, podle mých 7-8letých zkušeností byl králem 5F-SGT-151. Super obtížná syntéza. 5F-ADB a 5F-MDMB-2201 byly o něco nižší, ale stále super silné. A z noidů, které se dostaly na trh v posledním roce, je nejsilnější 6cl-adb-a a pak 5cl-adb-a. Přesto oba nejsou jako král 5F-SGT-151 (5F-CUMYL-PEGACLONE). Pro tradičního desetiletého kuřáka noidů je tento ADB-Butinaca, který teď všichni prodávají, velmi velmi slabý a málo potentní a nevrátí se pro něj , jako by se vrátil pro 6cl-adb-a. Musíte zdvojnásobit množství aplikace butinaca na vaše "prostředky", abyste získali poloviční účinky 6cl-adb-a. V současné době se snažíme tento prekurzor cas najít. 1971007-89-2 - IUPAC - Methyl (S)-2-(1H-indazol-3-karboxamido)-3,3-dimethylbutanoát, abychom vyzkoušeli současný recept theread , buď s 1-bromo-5-pentenem (výsledkem bude pravděpodobně 5cl-adb-a), nebo s 1-bromo-5-fluoropentanem (výsledkem bude pravděpodobně něco silnějšího). Všechny ingredience sháníme v tuzemsku (EU), ale z nějakého důvodu, zatímco i fluoropentan má normální cenu (drahý jako molekula, ale normální, myslím, že je to "mastná kapalina"), penten je super drahý. Prostě nás zase ošidili na výše popsaném prekurzoru. A zatímco jsme si objednali některé materiály v tuzemsku, začali jsme znovu shánět prekurzor. A omlouvám se, jestli porušuji pravidla o "získávání zdrojů" , ale jsem tak frustrovaná...
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Udělal jsem chybu v cas, měl jsem na mysli položku číslo 27248 v cayman
 

Lordseeds

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 19, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
öncelikle bu hizmetlerden çok teşekkür ederim.
Shromáždil jsem všechny položky. Ale nemohl jsem najít hlavní přísadu. Je v pořádku, když tuto složku anny použiji jako indol nebo potřebuji nějaké další informace o hlavním předmětu. Mají hlavní předměty číslo casu?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
U žádného z prekurzorů jsem nenašla čísla cas. Dokonce se zdá, že někteří Číňané, kteří prodávají celou sadu nebo samotný prekurzor, jsou prodejci a neuvedou vám ani IUPAC. Nebo , ani to nevědí. V clearnetu caymanchem je výrobek/položka 27248
 
Top