aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Opravdu bych si přál, aby k tomu nedošlo, ale už jsem ztratil trpělivost.

V posledních několika měsících jsem obchodoval s firmou aaronstevens.
Ve skutečnosti byla společnost aaronstevens prvním online prodejcem, se kterým jsem kdy obchodoval.
A uzavřeli jsme spolu dost úspěšných obchodů.
Dokonce i když se produkty neobjevily, bez váhání je znovu zaslal.

ale..
před pár týdny jsem si objednal 1 kg speedu s track&trace zásilkou.
Nedostal jsem track&trace a objevila se jen polovina výrobku.
Stěžoval jsem si mu a dohodli jsme se na opětovném zaslání chybějících 500 g.
V pátek (29. září) jsem učinila objednávku na další kg speed pasty, která měla být odeslána s chybějícími 500 g. V pátek (29. září) jsem si objednala další kg speed pasty, která měla být odeslána s chybějícími 500 g.
Když jsem provedl platbu, neozval se mi a snažil jsem se ho kontaktovat na více platformách.

Bylo mi sděleno, že před několika dny odeslal.
Tak jsem ho dnes ráno kontaktoval na jeho novém proton mailovém účtu a dostal jsem odpověď, ale byla to krátká konverzace a od té doby jsem o něm neslyšel.

Doporučil bych každému, aby prozatím nezadával žádné objednávky.
Doufám, že je to všechno jeden velký omyl a že se nám podaří najít řešení.
protože jsem měl skvělé zkušenosti s aaronstevens.. až do teď.

Budu vás informovat
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Příteli, pošlete nám prosím další e-mail, měli jsme obrovský nápor nových e-mailů poté, co byl jeden z našich členů zatčen, buďte prosím trpěliví, odpovíme vám co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

VC
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
moje objednávka stará asi 5 týdnů stále chybí nechci zatím nikoho obviňovat nebo tak, ale nedávné události jsou velmi podivné, stejně jako objednávky z dřívější doby jsou stále velkým "?".
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Jak jsem slyšel, hlavní uživatel stojící za účtem aaronstevens byl zatčen, proč o tom ještě není žádné oznámení? Myslím, že by to vaše komunita měla vědět, nebo možná chcete vyjít s pravdou ven, aby se všichni přestali dohadovat.

Varovali jste svůj e-mailový seznam, že váš starý e-mail je kompromitován, přesto jste na BB o této skutečnosti nic neříkali. Všimli jste si, že jste všechny své zákazníky navzájem doxxovali tím, že jste e-mail rozeslali všem příjemcům najednou? Alespoň jejich mailové adresy. Vypadá to opravdu špatně, jak zacházíte s citlivými údaji svých zákazníků.

Nemyslím si, že nejistota přispívá k podobným situacím pozitivně. Vyjděte s pravdou ven a objasněte, o co jde.

BB by mělo zavést zákazy obchodování pro situace, jako je tato, dokud si aaron věci nevyjasní!!! I když obchody byly mimo eskont, hlavní majitel tohoto účtu, který je údajně zatčen, je situace, se kterou si není radno zahrávat.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Jsem zvědavý na skvělý příběh, který uslyšíme tentokrát, upřímně řečeno, začíná být otravné a bolestivé sledovat, jak tento člověk stále lže své komunitě!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Skvělé, takže ho zatkli. doufejme, že je schopen ne odhalit všechno, WTF. Pryč na 4 týdny o 25 tabulek sraček s kyselinou později, nemůžu se z toho vzpamatovat! Stále potřebuji prodejce cid, který mě nebude okrádat! Pouze DM prosím
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Čekám na svůj už 4 týdny a nic, říkal jsem si, jestli jsem jediný. Hádám, že ne
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Pro mě více než 5 týdnů... dokonce mi poslal fotku balíku s číslem sledování.
 

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Milý idiot přijímá nabídky, když ví, že je nemůže splnit.
Aspoň jsem udělal escrow a dostal jsem peníze zpátky mínus poplatek
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Kde je moje objednávka? objednal jsem si 100 g kokainu dostal jsem jen 98,5 g objednal jsem si heroin od valentina kartelu a stále jsem to nedostal????? jsem mu psal na relaci. přes e-maily žádná odpověď !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Měli bychom už sestavit seznam všech peněz, které prošustroval... Je mi to líto, bratře
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Toto vlákno bude dobrým příkladem toho, proč bude nucená úschova pro plattformy klíčová pro ochranu jejích uživatelů :) XMR by pochybnosti o ohroženém soukromí učinil obsoletními.

Je snadné říci, bez escrow není zodpovědnost, ale čas znovu a znovu ukazuje, že lidé zneužívají komunity a plattformy, kdykoli mohou!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Zde je rozhovor od distributora a ode mě. Může to také ověřit v případě, že má účet
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Jakmile přidáte laboratorní test, můžete přidat i doklad o objednání? Tedy snímek obrazovky, jak jste to objednali přímo u aarona (TXID, adresa peněženky).
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Jednalo se o chybu na straně balicích týmů, za kterou se omlouváme, ale lidé občas chybují. H bylo odesláno, nicméně to vypadá, že bylo zachyceno, odpověděli jsme vám na váš e-mail a řekli jsme vám, že vám můžeme nabídnout 50% přeposlání, nereagovali jste. Doufám, že vás to najde v pořádku.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
chápu @aaronstevens ale bylo mi slíbeno sledování a nikdy jsem ho nedostal. ptal jsem se každý den a jen mi bylo řečeno, že ho dostanu dnes večer po dobu 1 týdne v kuse. pak přišel koks krátký jsem vám o tom napsal zprávu a vy jste řekl, že je to součást skryté metody a pak o 3 dny později jsem dostal 7 g a já jsem vám znovu napsal, že je krátký, pak jste několik dní neodpověděl a řekl jste "takže je to 3,5 g dolů" poté jsem nikdy nedostal odpověď zpět. neustále jsem vás žádal o číslo zásilky pro H jste ignoroval tuto otázku. 50% reship ?? jsem dostal řekl 50% vrácení peněz nebo 100% reship pokud to dont dorazí.. můj první jednání s vámi jsem dal důvěru v u. pokud můžeme vyřešit problém pak mi nevadí zkusit druhý pokus. jak jste řekl, jsme lidé děláme chyby. jsem vám poslal e-mail zpět.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz d metamfetaminu nikdy neukázal lidi byl pro dobře necháme dát
To nejmenší, co se stane, je, že se moje hlava dostane do horšího pahýlu.
mě zabít, .2cartel mail bs se vrátí jako nedoručitelný
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Pošlete mi soukromou zprávu zde, pokud e-mail nefunguje s uvedením všech vašich problémů.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
můj se objevil na NZ objednal oz md 4. září , dorazil 8. října to je moje 2. objednávka a vše dorazilo , když jsem to zvážil, bylo to 30 grms..takže žádné stížnosti zde, jen délka trvá. ale to je to, co se stane, když ya žít na dně světa................Díky aaron VC, kurva byl opravdu zatčen, dívám se na zadávání dalších objednávek..všiml jsem si hi proton mail vrátit jako je ohrožena
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Děkujeme, bro si vážíme podpory od zákazníků, jako jste vy.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
To už tu aaron ani neprodává ?,nemůžu ho najít lol
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/members/aaronstevens.2059/

Jeho výpisy a vlákno byly smazány kvůli nedávným podezřením, ale jeho účet zůstává nezabanovaný
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top