aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Obdržel někdo v poslední době něco takového? Říkal, že to bude trvat týden a budu mít sledování. Pak řekl, že "u tak malé zásilky sledování neposkytují". A to jsem na východním pobřeží USA btw. Tohle je ze 7. října. Zajímalo by mě, proč ještě chvíli odpovídal na maily.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Uzavírá aaron obchody i nyní a odpovídá lidem právě teď?
 
View previous replies…

azsub1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Její obsah je pryč.
Objednávku jsem zadal přibližně ve stejnou dobu. Dokonce měl tolik drzosti, že mě požádal, abych zde modům vzkázal, že není podvodník.
Dva týdny žádný kontakt, pak když jsem mu dal vědět, že se chystám přidat své jméno na seznam těch, kteří pohořeli, dostal jsem odpověď, že bych se měl uklidnit. Říká, že byl na dovolené!
O pár dní později se ptá: "Uh....co že jsi to objednal? Následoval další týden mlčení.
Pak říká, že byla zachycena. Žádné sledování, ale nějak ví, že to bylo zastaveno. Nabízí opětovné zaslání nebo vrácení 50 %. řeknu mu, ať znovu odešle a dalších pár dní je rádiové ticho. ptám se ho na sledování a on říká, že "jsem šestý ve frontě na odeslání objednávky, doufám, že jsme vás nenechali čekat příliš dlouho." Samolibý zloděj, který se živí dnem a nadýmá se, by asi nedokázal uvařit ani vajíčko, natož uvařit něco hodnotného. Takže jediné, co umí, je podvádět. přeji mu zlodějskou karmu, aby si do konce života myslel, že ho lidé chtějí okrást.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Buďte rádi, že vám neposlal doslova DIRT, jako to udělal jedné z dalších obětí v tomto vlákně 🤣 Aaronstevens rozhodně nastavil laťku všem šmejdským podvodníkům.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sakra, proč jsem ho sakra vybral místo Gordona? Vsadím se, že celý ten e-mail vc.2 byl podvod. Nechápal jsem to tak špatně jako někteří z vás. Žádná tuna bs a žádná velká objednávka. Každopádně je Gordon jediný legální? Jsem v USA. Díky za odpověď
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Je zvláštní, jak jsou obviňovatelé často těmi největšími viníky.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Co vám dává tušit, že mluvím o vás?
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Poslední e-mail jsem od něj obdržel asi před 1-2 týdny. Na ten jsem však již neodpověděl. Poslední objednávka mi přišla začátkem října.
 

Mechanics_07

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2022
Messages
1
Reaction score
7
Points
3
Objednávku jsem obdržel. Trvalo to trochu déle, jak jsem u VC zvyklý, ale pro mě to není podvodník. Obdržel jsem stejně perfektní služby, jaké jsem od něj očekával. Stealth byl stejně diskrétní jako vždy a kvalita rychlosti byla stejně dobrá jako 20 objednávek, které jsem předtím umístil s Aaronem Stevensem. Objednávka trvala déle, než od něj znám, ale odpověděl mi ještě týž den. Řekl" Snažím se obnovit obchod poté, co jsme byli zakázáni." Poslal mi objednávku s velkým příplatkem. Objednávku jsem učinil 20. října a dostal jsem ji 5. listopadu. Pro mě to není podvodník a budu s ním i nadále obchodovat.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Nevím, jestli to vycítil i někdo jiný, ale mám pocit, že tento obchod násilím převzal někdo jiný, způsob, jakým jsou poslední objednávky super neuspořádané, například "jaká že byla vaše objednávka?" Což je to, co dostal jako odpověď jeden z dalších uživatelů, ukazuje, že manažer doslova neviděl zbytek konverzace. dalším způsobem, jak se to projevuje, je to, jak neuspořádané a opožděné jsou objednávky, například to, co jsme viděli u @tegritycantbebought

Netušíme, kdo může mít kontrolu, mohou to být doslova orgány činné v trestním řízení a osobně bych doporučil s něčím tak nejednoznačným nepracovat.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top