aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Jak jsem slyšel, hlavní uživatel stojící za účtem aaronstevens byl zatčen, proč o tom ještě není žádné oznámení? Myslím, že by to vaše komunita měla vědět, nebo možná chcete vyjít s pravdou ven, aby se všichni přestali dohadovat.

Varovali jste svůj e-mailový seznam, že váš starý e-mail je kompromitován, přesto jste na BB o této skutečnosti nic neříkali. Všimli jste si, že jste všechny své zákazníky navzájem doxxovali tím, že jste e-mail rozeslali všem příjemcům najednou? Alespoň jejich mailové adresy. Vypadá to opravdu špatně, jak zacházíte s citlivými údaji svých zákazníků.

Nemyslím si, že nejistota přispívá k podobným situacím pozitivně. Vyjděte s pravdou ven a objasněte, o co jde.

BB by mělo zavést zákazy obchodování pro situace, jako je tato, dokud si aaron věci nevyjasní!!! I když obchody byly mimo eskont, hlavní majitel tohoto účtu, který je údajně zatčen, je situace, se kterou si není radno zahrávat.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Skvělé, takže ho zatkli. doufejme, že je schopen ne odhalit všechno, WTF. Pryč na 4 týdny o 25 tabulek sraček s kyselinou později, nemůžu se z toho vzpamatovat! Stále potřebuji prodejce cid, který mě nebude okrádat! Pouze DM prosím
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg pokud je někdo tak hloupý, že si od tohoto člověka koupí, zaslouží si být oškubán. Myslí si, že je slizký se svými falešnými stížnostmi typu "objednal jsem si 100 g a dostal jsem jen 98,5". Je tak snadné vidět, že používá více účtů.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Na brácha legálně jsem si objednala 100g dostala jsem 91,5g pak jsem mu o tom řekla a on řekl, že zbytek pošle znovu. O 2 dny později jsem dostal 7 g poštou, tak jsem mu poslal zprávu, že mu chybí 1,5 g. Neodpověděl mi.
Objednal jsem si 100g H, které nikdy nedorazily. měly být sledovány, ale nikdy jsem je nedostal. neustále jsem mu psal zprávy, na které neodpověděl. nechci vypadat jako hajzl, ale ano, celkem na koksu chybělo 1,5g. zní to jako falešná stížnost, ale je to pravda. dnes jsem dostal e-maily od Valentino Cartel, ale chci vrátit peníze. jsou ochotni udělat 50% přeposlání, ale já si to nenechám líbit. Žádná záruka, jestli re ship se chystá dorazit. je to poprvé, co dělám obchod s ním. můj účet vypadá falešně, protože jsem nový na tady. nemyslím si, že budu kupovat od nich, pokud se vyřeší problém, a pokud ano, tak proč ne zkusit znovu s nimi ? chyby se stávají, chápu to. nemůžete věřit dark net tho někdo může být za obrazovkou.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Obrázky jeho háčku vypadaly velmi dobře, ale naštěstí mi přestal odpovídat.
FQB5cF0UvK
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Závěrem chci říci, že tyto situace jsou "totální průser!". Už jsem se s tímto chováním setkal a také se mi to stalo, takže to chápu i jako kupující. Někdy máte parazity & uvolněné šrouby/šroubky uvolněné. Je povinností kupujícího & komunity převzít iniciativu, aby si všiml, & případně nahlásit, pokud to pokračuje, módním způsobem. Ne každou situaci je třeba brát v potaz, nahlížet přes kanály nějakých vedoucích, pak se to v případě potřeby může eskalovat k adminovi. Aby bylo možné řešit věci, které je třeba zlepšit, nebo chytit jako podvodník, je třeba vzít v úvahu nedorozumění, zlomyslnosti & překážky. Já osobně zde žádné podvodníky neznám, alespoň ne zaměstnance platformy.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Tak to vysvětluje tu posranou kyselinu, kterou mi poslali, brácho (Aarone) WTF
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Považujte za "štěstí", že se další chlapík dostal do nemocnice kvůli LSD s příměsí.
 
View previous replies…

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bráno vážně WTF? Testoval jsem svůj předtím, takže jsem věděl, že je to LSD ne vážka B.S. Chlapi naštvali spoustu lidí z příspěvků, které jsem četl. Myslím, že musí všechno minimálně vysvětlit!

Byl ten týpek v pořádku z té šňůrované kyseliny?
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Klient mého klienta neměl možnost pomoci více než s tím, co je na screenshotech "oběť" byla osoba, které se to prodalo na večírku. testovali to takovými základními testy a nevyšlo to jako LSD měnilo to podivně barvy, ale směrem k 25E nebo podobně. nevěnoval jsem tomu více času, protože oběť je v pořádku a aaron je zakázaný
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Brácho, musíš přestat být lil Bi*tch, 25 tabulek blbostí. Pokud to někdo čte, posílá skutečné 225mic tabs nebo silnější ven, DM, podvodníci a všichni podléhají pouze ESCROW objednávky. Kurva nový jsem byl udělán přes a scammed! Řekl jsem mu, ať se nesere s kyselinou, vůbec to není v pohodě. Snědl jsem 8 jeho 225mic tabs jako bonbón!!!!!.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Objednal jsem si 0,5 g DMT od aarona před 5 týdny, ale pak tam byla zpráva o stollen session účtu a já jsem napsal nový řekl, že to pošle a asi za 2 týdny to dostanu. Čekal jsem 3 týdny a rozhodl se mu napsat, že nikdy neodpověděl a není tam žádný DMT očekávat, že na odesílací adrese jsem mu dal ukázal policii 2 krát. Ale myslím, že podruhé policie přišla pro bezplatné vzorky Gordonova MDMA. A nejsem si jistý, jestli je to bcs moje země policie dostat vážnější, ale skutečnost, že jsem viděl tady na tomto vlákně byl arestován... Objednal jsem MDMA a DMT s různými názvy, ale adresa odeslání byla 1 m od sebe. Je dobře, že už nemám přístup k těmto zasílacím adresám.
 

Amsterdam Business

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
he guys: V případě, že se jedná o chemii, je třeba se zaměřit na její analýzu,

Pokud chcete poctivě obchodovat a nechcete být podvedeni. Pojďme spolu obchodovat Mám nejlepší produkty z mého kraje, A olej, mdma a další produkty na skladě.
Jsem velmi otevřený možnostem, stačí mi poslat zprávu.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Obdržel někdo v poslední době něco takového? Říkal, že to bude trvat týden a budu mít sledování. Pak řekl, že "u tak malé zásilky sledování neposkytují". A to jsem na východním pobřeží USA btw. Tohle je ze 7. října. Zajímalo by mě, proč ještě chvíli odpovídal na maily.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Uzavírá aaron obchody i nyní a odpovídá lidem právě teď?
 
View previous replies…

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Neodpověděl od 17. října. Chtěl jsem poslat nový e-mail. Možná i z jiné adresy. Ale co to pomůže, když je to opravdu podvod.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Co vám dává tušit, že mluvím o vás?
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top