Amfetamin z P2P (fenyl-2-propanonu)

longlivehank

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, Yusufe, jaký je nejnovější stav, můžete vařit pervitin?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Dobrý den, zkoušel jsem to uvařit, ale nešlo to ani po 5 pokusech, nepodařilo se mi to, ale když jsem dělal amfetamin, tak to šlo, říkal jsem si, jestli nemám problém s p2p, ale změřil jsem bod varu a byl správný p2p, i když mám video o výrobě pervitinu přehledně,a postupoval jsem podle něj, ale nic mi to nedalo...
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Provedli jste hydrolizu n-formylamfetaminu pomocí naoh+methanolu, nebo jste provedli hydrolizu pomocí kyseliny?
Můžete prosím zveřejnit krátkou syntézu, jak jste postupoval od p2p k amfetaminu? (s reakčním časem a teplotou, prosím)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Nevěděl jsem, že bazifikovat co je možné s NaOH+methanol ?
Takže chcete říct, že po dvouhodinovém vaření N-formy s HCl se bazifikuje s NaOH+methanolem ?
Nechápu to?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Kolik Naoh použijete na 100 ml N-formy
a kolik metanolu použijete na rozpuštění Naoh ?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Tohle vůbec nedává smysl poté, co jsme získali ph14, pokud přidáme než kyselinu, vaše ph opět klesne na 1 také pokud přidáme metanol, ph opět klesne

@HIGGS BOSSON @G.Patton

@Yusuf

Omlouvám se, editace není možná
 
Last edited:

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Dobrý den, smíchal jsem 40 mlp2p, 100 ml ethanolu, 25% amoniaku 200 ml, hliníkovou fólii, 20 gramů, pro amalgám jsem reakci zahříval 3 hodiny při teplotě, 69-80 stupňů. poté jsem to přefiltroval a získal bílou základní vrstvu bez oleje, 25 gramů, amfetamin jsem vyrobil smícháním oleje s acetonem a nakapal kyselinu sírovou až na ph6 a dal do lednice a po vysušení a zvážení jsem získal 8 gramů bílé práškové sraženiny, ale když jsem extrahoval amfetamin z vodného roztoku, který jsem extrahoval petroletherem, získal jsem pouze 1 gram.... Myslím, že je to tak, přátelé.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Při provádění hydrolizy existují 2 možnosti, první je normální oldschoolový způsob s kyselinou HCL, tedy n-formylamfetamin + 37% hcl a vařit 2 hodiny.
Druhá možnost, která je držena v temném tajemství (a nevím proč????), je Hydrolisis s NaOH + Methanol, takže n-formylamfetamin + roztok NaOH + Methanol se nalije do reakční nádoby a pak se to vaří 2 hodiny, myslím.

Ale někdo, kdo má s Hydrolisis s NaOH+Methanolem zkušenosti, by měl situaci objasnit a vysvětlit, jak to vlastně funguje
@Hank Schrader
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Včera jsem připravil roztok z 300ml methanolu + 35gr NaOH trvá řešení 3 hodiny, ale myslím, že je to takhle mnohem lepší.
Protože metanol stejně potřebujeme v pozdějším stadiu . a pak máte jistotu, že v roztoku nezůstala žádná voda.

ale myslím, že stále potřebujete HCl vařit s N-formy po dobu tho hodin.
Můj další pokus bude po dvou hodinách varu HCl + N-formy odděleně a bazifikován směsí methanol / NaOH.
a žádný toluen, NIKDY VÍCE.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Neposloucháš příteli, napsal jsem, že existují 2 způsoby Hydrolisis opět to děláš po svém, opět selžeš!
Vařte N-formyl s 50% roztokem NaOH + Methanol, v poměru 1:1:1, a napište sem, jestli bude nějaký úspěch, abychom se všichni z tohoto pokusu poučili.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Jak připravíte roztok NaOH s vodou nebo metanolem ?

Také jsem se předtím ptala, jestli když přidám roztok NaOH do N-formy, jestli ho musím znovu převařit, a oni říkají, že ne.
Protože teplota nesmí být vyšší než 60 °C.

Mně to nedává smysl, ale to tady lidé říkají.
Osobně si myslím, že tyto syntézy mohou fungovat pouze tehdy, když do roztoku přidáme plyn HCL.
Ale to je velmi těžké.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nezkoušel jsem to hydrolisním způsobem s naoh+methanolem, takže si budete muset udělat pokusy sami
do roztoku není třeba přidávat plyn hcl, jde vám o amf. síran, nikoliv o amf. hydrochlorid
musíte pouze nejprve vyrobit leuckart (který jste již vyrobili), pak vařit n-formyl buď s kyselinou hcl NEBO s naoh+methanolem, abyste provedli hydrolizu
pak proveďte parní destilaci konečné reakce a voilá, vaše čistá volná báze by měla být na světě.
 

turk

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, pro destilaci s vodní parou stačí vzít černou kapalinu, nebo přidáte ještě něco dalšího?
Neodebíráte vodu, kterou používáte pro naoh ?
Prostě všechno destilujete parou ?
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Můžeme místo ethyletheru použít petrolether?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

S touto reakcí nemám zkušenosti
takže pokud to uděláte, tak to prosím napište sem na fórum, ať se to všichni naučíme.
tato syntéza musí konečně spatřit světlo světa, protože byla příliš dlouho držena v temnotě v podzemní scéně.....
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
p2p- amfetamin
Existuje nějaká jiná účinná syntéza?
Mohli byste se prosím podělit o účinnější syntézu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Obávám se, že to je pro amfetamin. benzylmethylketon se hodí spíše pro pervitin.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Dobrý den, příteli, z jakého důvodu říkáte, že se obáváte p2p na amfetamin, není v literatuře uvedeno, že erowid říká, že p2p na amfetamin může produkovat 99% čistotu, i když je to stále racemat, můžete to vysvětlit.
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
Existuje alternativa k diethyletheru (Et2O)?
Lze použít DCM?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Nepoužívejte toluen, vůbec to nefunguje .
Myslím, že nejlepší je parní určení.
Moje černá kapalina přejde do světle žluté kapaliny.
Ale trvá to dlouho a můj první pokus nebyl moc dobrý.
Ze 100 ml černé kapaliny jsem měla jen trochu.

Při dalším pokusu jsem použil baňku se třemi hrdly, připojil jsem k ní oddělovací nálevku ve tvaru hrušky a naplnil ji vodou.
Pomalu, po kapkách, přidávám vodu do baňky, kde se nachází moje černá kapalina.
Pokaždé, když se voda spojí s černou kapalinou, vznikne pára .
Tato pára se vrací a shromažďuje se ve válci.
 
Top