Zpráva o syntéze amfetaminu (ale neúspěšně, hledání řešení)

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Slyšel jsem od lidí, kteří měli úplně stejné problémy s hliníkovou fólií!!! A přestože by reakce měla být pravděpodobně tím silnější, čím tenčí a menší je nakonec fólie, nejefektivnějším způsobem bylo natrhat hliníkovou fólii na kousky 2x2 až 3x3 cm. a pak je vložit do elektrického drtiče kávových zrn a míchat 20-30 sekund, dokud se neobjeví granule.
Navíc návod na syntézu použitý na začátku také asi nebyl nejvhodnější! Trvalo několik pokusů, než ze syntéz nakonec vůbec něco vyšlo! Což bylo pravděpodobně velmi odrazující..... :)
Pak jsem zkusil návod na syntézu z videa!!!
S jediným rozdílem, že místo dusičnanu rtuťnatého 2 rozpustili rtuť v kyselině dusičné a tento solüng použili pro syntézu místo suchého dusičnanu rtuťnatého!
Exotermická reakce je opravdu dost prudká, pokud na ni nejste připraveni a nezažili jste něco takového v plné akci! Nicméně je možné ji provést s 50 g. Syntézu P2NP při dostatečném chlazení (a dobrém provzdušňování a odvzdušňování podle mého názoru) lze zvládnout dobře!
Mohli byste zkusit zreagovat vaši směs isopropanolu, P2NP a kyseliny octové najednou.
Od PRVNÍHO pokusu podle pokynů ve videu je výtěžek po dvojím promytí bezvodým acetonem stále velmi blízký výtěžku uvedenému ve videu!!!!.
Musím zmínit, že nikdo z lidí, kteří se na syntéze podíleli, včetně mě, nemá žádné předchozí znalosti chemie!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Neprovádíte po sysntéze čištění pomocí extrakce A/B? Pak také odškálujete všechny nečistoty.
Mluvíte o účinnosti a stříháte hliníkovou fólii nůžkami na malé čtverečky? To nemyslíte vážně, že ne?
To je jedna z nejkomplikovanějších a časově nejnáročnějších metod přípravy hliníkové fólie, jaká mě napadá.
Neříkám, že se mýlíte, ale v žádném případě to není efektivní.
Pokud jsou malé pevné kuličky alobalu tak dobré, proč nepoužít hliníkový granulát? To by bylo ideální, ale opět to nikdo nedoporučuje. Kdyby mi někdo mohl říct, která fyzikální vlastnost je pro redukci hliníku pomocí P2NP nejdůležitější, moc by mi to pomohlo.

Od mého prvního pokusu o výrobu amfetaminu se mi to také daří, někdy více někdy méně dobře, zajímá mě pozadí, jemnosti na co je třeba dávat zvláštní pozor. Už jsem zkusil tolik věcí změnil, aniž by přesně věděl, co pro a proč, to musí být nyní konec, pokud pak musí existovat vysvětlení pro změnu, rozdíl, který dává smysl a přivádí mě dál vždy získat stejné množství ve stejné kvalitě.

Jsem stále otevřený jakémukoliv návrhu, ale prosím s odůvodněním, rád také řeknu, co je špatně a co nemůže fungovat a proč to nefunguje.
Vyzkoušet všechno prakticky nemá pro mě smysl kvůli velkému množství možných variant.
Doufám, že pro to máte pochopení.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Muž po amalgelieren umyje hliníkovou fólii
3 X vodou, která by pravděpodobně měla stačit k odstranění všech dosud přítomných dusičnanů rtuti...., pokud to děláte pozorně!!!!.
Vaše volná báze je přítomna po procesu varu rozpuštěná v IPA ! Pak by dusičnany rtuti měly být rozpustné v IPA, aby skončily ve finálním výrobku, pokud jsou po promytí hliníkové fólie stále přítomné nebo?

A k alobalu .... stačí ho natrhat na větší a menší kousky a pak je krátce promíchat!!!!.
Tohle je zatím nejlepší metoda ... nehledě na to, že bych taky stříhala nůžkama na nehty na 0,5 X 0,5 cm velké kousky, kdyby mi jinak nezbylo, jestli by to byl můj problém do branky!!!!. ) Zakoupený hliníkový granulát pro laboratoř je asi nejideálnější řešení, až na to, že stojí asi dvakrát tolik co alobal pro domácnost a že další objednávka, která by vás mohla udělat nápadnou, není žádoucí.
Také se omlouvám, že jsem se k některým detailům nevyjádřil dostatečně jasně... to vlastně nikdy nebylo mým cílem!
Od prvního pokusu o syntézu podle video návodu ( s rtutí v kyselině dusičné anstadt dusičnan rtuťnatý 2 suchý) je výtěžek stabilní co do množství i kvality... podle mého názoru!!! Konzumuji dlouhou dlouhou dobu denně a s přesvědčením amfetamin s tímto výsledkem jsem 100% spokojen!!! Potřebuji 3 až 4 malé stopy a jsem jasný ,aktivní a Alkehol se nestává problémem tak rychle!!!!.
To je také vše co k tomu mohu říci! Rád bych si zde vyměnil celý den, ale můj dostupný čas je omezený!
Můj tip, pokud něco nejde podle očekávání s vaší syntézou ... udělejte to přesně tak, jak je v syntéze, která je ukázána ve videu.to v každém případě lepší, než se snažit začít ve věci, o které jste přesně zvážili, není moc nápad (vždy předpokládám, že můj nedostatek pochopení).
Sunny greeting´s........
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nejprve byla rtuťová sůl rozpuštěna ve vodě, jakmile uděláte z hotové reakční hmoty alkalickou, rtuťová sůl zůstane převážně ve vodné fázi.
Za druhé, po syntéze VŽDY provádím extrakci A/B, při níž odděluji fáze petroletherem, což by pak zajistilo úplné oddělení solí.
Závěrečné promývání acetonem by také odplavila poslední zbytky. O rtuť se nebojím.
Prostě spustím drtič, jednodušší už to být nemůže.
Divil byste se, kdybyste si udělal nějaký průzkum, hliník má téměř vždy stejnou cenu za kilo, ať je v jakékoliv formě, a kromě obchodů s laboratorními potřebami existují i jiné způsoby, jak si objednat granule.
Já bych ho použil, kdyby mi někdo řekl, proč by granule byly lepší volbou. Přečtěte si, že poprvé od granulí, jinak se pořád mluví o fólii.
Takže si myslíte, že kyselina dusičná je tajná složka pro konzistentní výtěžnost a dobrý produkt?
Musím tě zklamat, používám ji od začátku a každá syntéza je jiná, někdy dobrá někdy špatná a někdy katastrofální, takže to musí být něčím jiným.
Mé znalosti o syntéze amfetaminu se skládají z toho, co jsem našel k přečtení, a z mých několika pokusů, z nichž téměř všechny přinesly něco užitečného. Jen počet možných postupů nebo modifikací se zdá být nekonečný, takže hledám řešení, které by dobře fungovalo.
Co mi vadí na videu, amalgám se dělá jinak než v návodu, extrakci freebáze dělám pomocí dělící nálevky, tam se nemá nutně reakční hmota vylévat, takže předtím filtruji a nakonec je výsledný produkt sněhobílý bez dalšího čištění. Zjistila jsem, že to není možné, každá moje reakční hmota byla odbarvená a tím pádem i freebase. Lze ještě vyčistit před vysolením, ale byl by to zase jiný postup.
A neprovádí se žádná A/B-extrakce a žádné promývání acetonem, tyto dva kroky jsou vždy na konci každé syntézy provedené bez destilace freebáze vodní parou.

Děkuji, že jste si našel čas na odpověď a přeji vám vše dobré. Pokud chcete něco dodat, jste vítán.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Reakce závisí na off kvalitě z dusičnanu rtuťnatého.
Předpokládám, že to hledá mnoho lidí. A protože se jedná o zakázanou látku.
Zdá se mi velmi nepravděpodobné, že by kvalita byla všude stejně dobrá.
Proto je velmi důležité, aby se každý o vše podělil zde na fóru.
Abyste si byli jistější její kvalitou.
Téměř nikdo zde nesdílí užitečné informace.
A proto je potřeba spousta času a prostředků na jejich zlepšení.
Musí to přijít z obou stran. Pouhé přebírání nefunguje.
Osobně si myslím, že je špatné používat fórum bez vytvoření účtu.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Říká se, že: Pokud směs na konci učiníme zásaditou, sůl zůstane ve vodném roztoku! Což potvrzuje mou řeč. Protože člověk pak také jen volnou bázi v IPA rozpustí, ze spodní šedé louže se oddělí a zředěnou kyselinou sírovou se sůl vysráží!
Dále je naléhavé dusičnan rtuťnatý na konci Vašeho postupu nějak odstranit, protože ani hliníkovou fólii po amalgamaci neumýváte vodou ..... a dále při reakci P2NP na amfetamin po určité době již ŽÁDNÝ dusičnan rtuťnatý do reakční hmoty nepřidáváte, protože reakce po 60 min. zřejmě klesá! Nemám žádné předchozí znalosti chemie a to co zde píšu je založeno pouze na mém vlastním názoru po tom co jsem si přečetl v jejich zprávách!!! Kyselina dusičná nemá podle mého názoru nic společného s tajnou složkou ale přispívá k tomu že ve spojení s přidaným dusičnanem rtuťnatým vzniká 2 pokud se celý nemýlím. zmínil jsem to jen proto že je to prostě krát tak..... Nemyslím si, že by to mělo nějaký vliv na konečný výsledek, pokud se to správně použije... sluníčkové pozdravy!!!
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
No, moje zkušenost je s použitím redukce PMK hliníkovým amalgámem s nitrometanem k získání MDMA. Vyzkoušel jsem několik druhů alobalu, ale jediný, který poskytl pozitivní výsledek, byla extra těžká značka Reynolds, zejména ty sáčky do trouby (ty se dnes těžko shánějí). přestože je dražší, kvalita to vynahrazuje a pokud se objeví jiné vady, můžete vyloučit, že by to byl hliník, použitím této značky
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Domnívám se, že není správné odhadovat příčinu nízkých výtěžků bez stanovení meziproduktových měření. Tato metodika syntézy amfetaminu vyžaduje určitou zkušenost. Je snazší zabývat se příčinou problému odhadem nepromyšleného výtěžku.

Všiml jsem si, že ve všech fázích vypadají báze i prášky docela čistě. Autor věnuje zvláštní pozornost postupu čištění a extrakce. Je však důležité mít na paměti, že každý postup čištění může nést ztrátu výtěžku a může být zbytečný. Proto doporučuji zvážit produkt před každým dalším promývacím krokem. Ze zkušenosti mohu říci, že několikanásobné čištění produktu by mohlo výrazně snížit výtěžek, ale nevím, zda to byl důvod v tomto případě.

Jaká je aktivita výsledného amfetaminu?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Děkuji za vaše slova, jak změřím aktivitu produktu?

A hmotnost určuji vždy nyní, před svými purifikačními procesy. Zkusím také určit množství čistého amfetaminu po odpaření éteru.

Také jsem již testoval produkt mezi jednotlivými stupni čištění a musím říci, že bez úplného čištění pomocí A/B extrakce a následného promývání acetonem produkt prostě chutná nechutně. Také při pomyšlení, co tam dostanu za mastnou a lepkavou červenou kaši, se mi dělá špatně, když si pomyslím, že jsem si tu špínu vzal k sobě.
Samozřejmě, že když tu dobrou věc navlhčíte rozpouštědlem a přimícháte do ní pořádný kofein a laktózu, tak z toho nic nemáte, ale o to nejde. Potřebuji naprosto čistý produkt!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
No a jedním z nejoblíbenějších způsobů je udělat si čárku, že? Pak se ohlaste a použijte zhruba polovinu slov, která byste chtěli použít :).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pokud je opravdu tak snadné změřit aktivitu přípravku počítáním mého objektivního názoru, pak mohu jen říci, že je velmi silný. Malé množství stačí k tomu, aby se tělo rozběhlo na plné obrátky. Nepotřebujete spát, nepotřebujete jíst a jste prostě tak spokojení sami se sebou i se světem.
Bohužel jsem zatím nenašel způsob, jak subjektivně prokázat čistotu, abych mohl udělat procenta pro srovnání.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jediné, co k takové diskusi řeknu, je:
Hliník je hliník a zůstane hliníkem, bez ohledu na to, jaký název mu napíšete.
Rád se zapojím do diskuse o povrchu nebo objemové hmotnosti, ale ne o tom, který výrobce si na něj napíše své jméno.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ne, nejspíše jediným skutečným způsobem je spektroskopie. Existují na to online zdroje, kde stačí poslat vzorek a dostanete zpět spektroskopický profil, a to i v případě nelegálních drog. Samozřejmě za poplatek. Ale ve spektroskopickém profilu snadno zjistíte, jestli máte nějaké píky, které neodpovídají referenčnímu profilu.
Zkusím najít ten online zdroj.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Omlouvám se, bylo to na této stránce, přirozeně :).
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/analytical-laboratories.533/

Vždycky můžete snadno provést stanovení teploty tání, ale to neodhalí, jestli tam jsou stopová množství nečistot, jen jestli jste se hodně odchýlili.

Pokud se vám podaří získat spektroskopický profil, ale nemáte referenční vzorek, na PubChemu nebo Spectrabase jsou vždy online profily mnoha látek. Tady je amfetamin sulfát:

Křivky jsou jako otisk prstu materiálu. Vzorek se odpaří a přes páry se prosvítí světlem. Kamera na druhé straně měří, které frekvence světla jsou parami absorbovány, a jejich kombinace je pro každou látku jedinečná. Odpověď je dána jako křivka s vrcholy. Tyto píky pak porovnáte s píky vzorku, o kterém víte, že je čistý. Pokud jsou píky zcela odlišné, máte něco jiného. Pokud jsou ve vašem vzorku píky navíc, jedná se o nečistoty.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jsem si vědom této možnosti, dal bych přednost metodě, kterou bych mohl po každé syntéze provést sám.
Například mohu provést TLC analýzu, kde podle velikosti skvrny poznám, kolik je přítomno amfetaminu a/nebo zda jsou přítomny nějaké další psychoaktivní látky, jako příklad lze uvést kofein, který je také velmi jasně indikován, ale laktóza nikoli.
Nevýhodou této metody je, že nemám žádný referenční vzorek, u kterého bych mohl říci, že můj vzorek obsahuje buď více, méně, nebo stejné množství amfetaminu. Dodavatel těchto sad TLC testů bohužel (zatím) neposkytuje způsob, jak odvodit přesné množství, jako to dělá například u MDMA, kokainu nebo THC.
Mohu pouze říci, že mé vzorky vypadají téměř všechny stejně, ale jakou čistotu vzorky mají, bohužel ne. TLC analýzu provádím u každé své syntézy, vzorky jsou archivovány, stejně jako TLC karty, abych případně později provedl přesnější stanovení.
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Souhlasím s vámi, hliník je hliník a vždycky bude, ale alobal není. možná tam, kde žijete, jsou všechny kvalitní, ale tam, kde žiji já, ne, udělal jsem test a opravdu je rozdíl mezi tloušťkou a dalšími produkty zapracovanými do alobalu, které mohou ovlivnit konečný výsledek.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vím, že moje fólie je podle výrobce z 99,9 % hliníková. Fólie je silnější než jakákoli kuchyňská fólie, což způsobuje pomalejší reakci, byla nakrájena na malé kousky skartovačkou papíru.
Kde by teď byla chyba tuto fólii použít?
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
ve vašem případě jste si již naprosto jisti kvalitou hliníkové fólie, takže hliník není proměnnou, kterou je třeba zvážit. možná pro jiné lidi, kteří měli podobný problém a dosud takovou možnost nezvažovali, by to mohla být proměnná, kterou je třeba analyzovat
 
Top