Máte nějaké dotazy?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Plánujeme vydělávat na reklamě DNM a chemických činidel.

Se získáním finančních prostředků do našeho rozpočtu si ještě polepšíme. Plánujeme vytvořit:
- Chemické a farmakologické studie látek.
- Recenze laboratorního vybavení.
- videonávody na syntézu látek.
- službu testování činidel (bude se zabývat nákupem a testováním činidel).
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Heisenberg mám několik nápadů na inzeráty, které mohou přilákat mooore ppl legálním způsobem se zde přihlásit.
Promluvíme si o tom a je dokonce podle mého názoru nutné to zde udělat, vysvětlím také proč..zaneprázdněn do soboty 18 ok
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Dobrý den, pane Heisenbergu, mám dotaz ohledně extrakce thcp přímo na bázi. Máme metodu, ale zajímalo by mě, zda máte nějaké dotazy připomínky nebo obavy.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Opusťte THCp+ a přejděte
S THCjd mnohem lépe řekli všichni moji přátelé a dor i já.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Dobrý den, omlouvám se za svou poslední zprávu, ale hledám cokoli o thc-p. Moje služba spočívá v podstatě v tom, že procházím hluboký web a hledám jakékoli informace o thc-p.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Vyhledávání THCJD
Funguje lépe a dlouhodobě 😉
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Dobrý den, viděl jsem, že jste zveřejnili mnoho videí na veřejném serveru YouTube , - máte nějaké obavy, že veřejná videa na youtube přitáhnou pozornost k tomuto webu a naruší bezpečnostní integritu ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Naším cílem je právě upozornit na stránky
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
V minulosti jsem zažil takové zdrcující zklamání, když se mi poštěstilo najít místo, které je dokonce 1/2 tak dobré jako toto, úspěšně získat krásné čisté léky a pak ho vláda zavře. V nejhorším případě, pokud bbgate.com nakonec zmizí kvůli zásahu gov't, máme nějaký blbuvzdorný plán, jak se znovu najít? Pročítám tu všechno tak rychle, jak jen to jde, protože mám pocit, že tohle štěstí má datum spotřeby.
 
  • Like
Reactions: vis

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Dobrý den! Mám problém, chci někomu poslat zprávu, ale nemohu se dostat na jeho profil, abych mu mohl poslat zprávu." Jejda! Narazili jsme na nějaké problémy." "Profil tohoto uživatele není dostupný". Problém je na mé straně, nebo dostal ban? Děkuji!
 
  • Like
Reactions: vis

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
moje recomend je nechat si zobrazit nabídku prodávajícího viditelnou pro další prohlížení , coz když někdo nastaví nabídku a pak vás podvede tak to schová a je tu pořád, vím moje chyba nepoužívá escrow služby :/
Dá se to udělat ?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Myslím, že BB chce, abyste nakupovali pouze s úschovou...
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Nejlepší a nejbezpečnější způsob, jak něco koupit, je prostřednictvím úschovy. Escrow je prostředníkem, takže nemůžete udělat chybu.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Už vím, ale vlákno /scammers
Je téměř prázdné a není to corelate s ,takže někdo může být myšlení, že přímá platba není riziko

ale viděl jsem nějaké profily označené jako scammer, ale není vidět jeho podvodná nabídka
Myslím že obrázky by měly být označeny jako podvodná nabídka a zachována možnost vidět na jeho profilu a zakázat možnost smazat účet

Může být někdo označen jako podvodník, když jsme nepoužili escrow?
Nebo jen escrow podvodníci má výsadu být viditelný označen jako scammer?
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Dobrý den, jak mohu zabezpečit svůj účet? Existuje možnost nastavit můj e-mail pomocí 2FA?
Pro případ, že by někdo chtěl můj účet vylomit bruteforce nebo tak něco, chci, aby byl můj účet chráněn.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
E-mail není bezpečný. Pro obnovení přístupu ke svému účtu použijte Element. Pro 2fa použijte například keepass nebo jakoukoli aplikaci s jednorázovým kódem v chytrém telefonu (podobně jako google authenticator).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
LTZ3n6xScH


zapomněl jsem, jestli je 2fa spojena s vaším e-mailem nebo s vaším účtem prvku, protože je vedle všech nastavení prvku, ale tak či onak, jste schopni zabezpečit svůj účet ^_^

nevermind omlouvám se, neviděl jsem, že heiseinberg už odpověděl, protože se mi z nějakého důvodu nezobrazilo "zobrazit předchozí odpovědi".
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Jak dlouho musím čekat na podpis? :3
 
  • Wow
Reactions: vis

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ano, děkuji. Mohl byste mi říct, jak poslat" dočasný odkaz pm"? Nemám žádnou představu ,ale potřebuji tyto znalosti v tomto fóru v příštím týdnu. POKUD máte čas? Skvělé!! Pokud ne, budu pátrat dál a uvidíme, jestli na to přijdu. Moje počítačové dovednosti jsou hovno, protože byly vynalezeny, když jsem byl dole w mimo přístup ve velkém stylu. Všechno je pro mě úplně nové, opravdu si připadám starší. ale to už odbočuji, jdu na to... s malou pomocí mých přátel... - vděčný (spacetruckin)
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Stále se učíte, jak se na stránkách pohybovat. Kde je vhodné fórum a správný způsob, jak se zeptat, zda někdo nemá na prodej 521097-97-2 (R)-1-(3,4-Methylenedioxyphenyl)-2-propanol ?

Jedná se o meziprodukt 1. fáze syntézy MAPS cGMP multi-kg.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Také jste se zmínil o testování činidel. Kam mohu poslat věci k testování? Například chci vědět, zda jsem úspěšně odstranil všechny dílčí složky kromě safrolu z mého sasafrasového oleje pomocí některých pochybných experimentálních metod jiných než frakční destilace.
 
  • Like
Reactions: vis
Top