Máte nějaké dotazy?

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
HI!
Mám nějaké pilulky.
Složení : pseudoefedrin, hydrát triprolidin-hydrochloridu.

Chci se naučit, jak extrahovat pouze pseudoefedrin.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ahoj, jak se posílají soukromé zprávy, nevidím žádná tlačítka pro PM.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Položte kurzor myši na název a začněte konverzaci

2KBrZjgMtd


nebo klikněte na logo písmene vpravo nahoře; a začněte novou konverzaci.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Zjišťoval jsem a na mnoha místech se uvádí, že mocninná forma GBL nebo 96-48-0 není možná. GHB ano, ale ne GBL, přesto to Čína inzeruje. Je to možné, nebo ne, údajně mají zveřejněný postup, ale pokud ano, nemohl jsem ho najít? Pomůže někdo s jistým zdrojem nebo s člověkem, který by mi mohl ukrást zboží z východní Evropy ? Vydělají na tom spoustu peněz.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
1) Co je to "lepivé" vlákno?
2) Existuje zde vlákno nebo příspěvek, který podrobně popisuje, jak úspěšně získat chemikálie inzerované prostřednictvím prodejců na těchto stránkách? Objednal jsem si u jednoho z nich, zaplatil peníze a zboží jsem nikdy neviděl. Dokonce jsem požádal o sledovací číslo a na můj dotaz nebylo nikdy odpovězeno.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Zde je příklad takových témat (vždy převyšují všechna ostatní):
PtBuziIVEG

Od koho jste si objednali? Do výpisu přidáváme pouze ověřené prodejce, ale pokud již nejsou, z výpisu je odstraníme. Vždy můžete využít službu escrow. Je pravda, že ne všichni prodejci jsou zastoupeni na fóru, takže to není vždy možné.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Pane, mohl byste mi říci, zda existuje rozpouštědlo nebo jiná chemická látka, která vypadá dostatečně jako GBL, abych ji mohl poslat takto označenou a aby obstála v situaci, kdy se na ni někdo podívá nebo ji ucítí. snažím se ji poslat z východní Evropy, za co bych ji mohl zamaskovat. Jakékoli nápady bych velmi ocenil.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Myslíte si, že je tento dívčí nápad o přeměně Gabby na GBL realizovatelný ve velkém měřítku. Funguje to vůbec? 3. Byl jsem osloven s nabídkami desikovaného GBLand Měl jsem dojem, že to není možné ani s GBL, V neposlední řadě věřím, že nový člověk ve skupině Neon47 je Tom Chemical. Četli jste mou nabídku na vytvoření velkého množství finančních prostředků pro nějaké GBL. Myslel jsem, že bys třeba mohl vyrobit 2 plné sudy a pošleme je lodí?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Jsem tu nová... Můžete mi říct, kde najdu amylbromid, ze syntetického videa se zdá, že je to kapalina.
Pilně jsem hledal, ale zdá se, že ho nemohu najít. Vaši pomoc opravdu ocením. Jsem ve Spojených státech.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
HEISENBERG

Jak jste našli/naverbovali odborníky? Vždyť je až s podivem, jaké mají znalosti. Jak je udržíte v angažovanosti, aby odpovídali na základní otázky a lžičkou krmili lidi, kteří za to nic nedávají?
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den,

Jsem si celkem jistý, že byl seznam spolehlivého obchodu, kde se dá koupit finální produkt jako 3mmc, 4mmc a kanabinoid jako 5cl-cladba.
Ale už nemohu tyto obchody najít.
Může mi někdo pomoci?
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Chci získat přístup do sekce RC Jsem na fóru aktivní už dlouho díky
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Methylový řetězec mě odrazuje.
Získali jste ho někde ze zdroje?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Někdo to zde prodává. Pokud se to dá konzumovat samo, koupil bych si to.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Zrovna jsem se rozhlížel po nových chemických látkách.
Je jich teď víc než hrstka.
Jsou zvýrazněny červeným tučným písmem, pokud se chcete bičovat.
Ani jsem nevěděl, že tolazolin existuje!
Tolazolin
Tolazolin je neselektivní kompetitivní antagonista α-adrenergních receptorů. Je to vazodilatátor, který se používá k léčbě křečí periferních cév. Úspěšně se také používá jako antidotum ke zvrácení závažné periferní vazokonstrikce, ke které může dojít v důsledku předávkování některými léky s agonisty 5-HT2A, jako jsou 25I-NBOMe, DOB a Bromodragonfly. Nejčastěji se však používá ve veterinární medicíně ke zvrácení sedace vyvolané xylazinem.
 
Top