Question Nejlepší místa pro diskrétní výrobu syntetických látek

beast369

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mám to dělat na farmě, v garáži, v přívěsu uprostřed ničeho...?
 

bakoi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, můžete to dělat kdekoli, pokud máte jistotu, že NIKDO nepřijde. Pokud děláte chemii venku, dejte si pozor na teplotu vzduchu (pokud žijete směrem k Rusku nebo například na Marsu). Farma je pro mě dobrý nápad.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Pro syntézy můžete zřídit laboratoř ve sklepě soukromého domu. Je žádoucí, aby dům byl na okraji, bez blízkých sousedů. Reagencie a vybavení by měly být dodávány nejlépe přes garáž, aby na ně ostatní lidé neviděli.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Snažte se mít místo, které se nedá dohledat - na rozdíl od názoru ostatních bych to u sebe doma nedělal!

Možná by pro začátek bylo dobré pronajmout si anonymně garáž (platit v hotovosti a používat falešné doklady).
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Dělal jsem to @ doma a to, co říkal kokos, nedělejte. pokud to uděláte, nikomu to neříkejte. (osobní použití)
Ale já jsem realy intrested to chci dělat malé dávky 1L A, ale myslím, že my nebo já dát dolů nějaké ocelové zařízení udělat to několikrát a pak se přesunout.
Myslím že to není možné v hotelu slušný. možná leuckart je. takže potřebuji najít prázdný prostor spustit generátor a převést bmk glycidate a přímo napařovat ale moje koule nejsou dost velké jít belgie tam je co já vím spousta prázdného prostoru. Zatím se dívám na domy na prodej nebo kanceláře.
A zatím přemýšlím o legálním buisiniss.

Bylo mi řečeno, že
Já nejsem já, takže víte,
ale už jsem to udělal, myslím.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pravdivý příběh. Asi před rokem jsem se na pár nocí ubytoval v místním hotelu. docela velký řetězec, pár set pokojů, vnitřní/venkovní bazén sauna atd. celou noc, asi každou půlhodinu, jako hodiny, počínaje asi ve 2:00 ráno a konče v 6:00 ráno :pokoj vedle mě asi pětkrát za sebou spláchl záchod a já cítil kyselinu chlorovodíkovou nebo jaký zápach to vydává, špatně! Zkusil jsem to prozkoumat a zjistil jsem, že vedle mě žádný pokoj není! Na letácích bylo rozvržení celého hotelu a tam prostě žádné dveře nebyly a další dveře byly za 2 dveře, na konci chodby. V celém hotelu to bylo jediné místo, které nebylo na modulovém typu měření mezi dveřmi. Podle mé teorie vedli na záchod trubku, aby odváděli výpary. Jsem přesvědčen, že se tam děje něco uvnitř. Toho by si všiml jen někdo, kdo by byl každou noc vzhůru a náhodou by byl ve vedlejší místnosti.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Některé léky lze vyrobit v lese během několika hodin, např. a-pvp 4mmc 3mmc 2mmc 4cmc 3cmc bk mdma. rychlostní forma A-Oil
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Co by bylo nejjednodušší?
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Nevíte, zda je na tomto fóru k dispozici nějaká syntéza bk mdma? a A-PVP?
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Může to být divné, ale jejich výroba v pronajatých domech s dobrou nebo improvizovanou ventilací by mohla fungovat
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Ano pronajaté domy, které nejsou na vaše jméno ,
a používat odsávačku vodního paprsku je to skvělé. použít v nádobě a připojit hadici nahoře a dát to pravda sifon (tam byly voda zůstává proti vzpouře zápach)voda odtok sprchy nebo kuchyně. a zapnout vodu sem tam. v bytech nebo byly více lidí připojených na stejnou odtokovou trubku možná něco cítí.
Aspoň ten zápach nepochází z (nejlépe ne z vašeho) domu. každopádně nedoporučuji to dělat v domě, kde jsou další lidé. až vás zatknou, potrestají vás za to, že jste přivedli lidi do nebezpečí, myslím, že to nemá cenu, i když víte, co děláte. Stačí hodit Kobru na chodbu, aby se lidi měli na pozoru před teroristy, poslední část je vtip.
Když je venku příjemnější teplota, myslím, že v malém měřítku je to proveditelné. generátor na pohonné hmoty nebo několik autobaterií pro míchání a vodní čerpadlo. Nikdy jsem to nedělal, ale myslím, že je to proveditelné.
 
Top