Největší problém mmc! Modrý výrobek

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Dobrý den,
četl jsem, že spousta lidí má problém, že jim mmc po adifikaci zmodrá. Proč tomu tak je?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
to se stává, když váš brom nebo jodový keton plně nezreagoval, jistě problém vyřeší nějaká úprava teploty nebo možná reakční doby, mohu vám také poradit, že když začnete kapat roztok Hcl a acetonu (1:5 ), udržujte je před použitím dobře vychladlé a také zkuste kádinku s vaším MMC základem dát do kbelíku s drceným ledem, aby byl základ vždy velmi chladný, protože při přidávání hcl teplota prudce stoupá a to by také mohl být jeden z faktorů, který zmodrá vaši kočku.
 

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Existuje nějaký způsob, jak takový prášek různých barev (modrý, červený) následně vyčistit? Opláchnutí studenou vodou nebo vyvaření v horkém acetonu nepomůže.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Pomůže pouze aceton. A používejte čistý hcl 35%-38% ne 30%
 
View previous replies…

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Sůl mefedronu už mám, ale je modročervená a ani obrovské množství acetonu odmítá barvu spláchnout na čistě bílou.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Zjistil jsem, že ethanol funguje perfektně pro zbavení se zelené/modré barvy
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Není již důležité, o jaký problém se jednalo. Mám spoustu barevného prášku 4MMC a nemohu ho kvůli tomu krystalizovat. Hledám proto způsob, jak se nečistot zbavit.


Je rozpustit takto zbarvený hydrochlorid 4MMC v horkém DCM, postupně přidávat stejný objem vody. Toto ošetřit kyselinou chlorovodíkovou (zde na jaké PH je nejlépe okyselit, aby všechen 4MMC přešel do vodné fáze a nečistoty zůstaly v DCM. PH 4 nebo nižší?)

Následně vrstvy oddělte a vodnou vrstvu odpařte, měl by zůstat bílý prášek 4MMC.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Příměs je kondenzačním produktem aminoketonu a 4-methylpropiofenonu, problémem je, že příměs putuje z vrstvy do vrstvy spolu s aminoketonem.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Upřímně řečeno, je to těžké. je pro mě jednodušší vyrobit čistý bromketon než si zahrávat se špinavým aminem.
Možná vícenásobná rekrystalizace nebo prohnání chromatografickou kolonou, možností je mnoho.
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Myslím, že to nebude fungovat, protože barva je jako barva a také půjde do vrstvy vody
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Takže s tím nic víc udělat nemůžu, pokud tomu dobře rozumím, nebo má někdo jiný nějaký nápad?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Lze destilovat ve velmi nízkém vakuu. méně než 10 mikronů.
Druhou možností je zvolit kyselinu a organické rozpouštědlo tak, aby se nečistotová sůl v rozpouštědlech dobře rozpouštěla, ale mefedronová sůl nikoli.
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
V současné době mě jako poslední napadá rozpustit 1 g špinavého 4MMC v 1 ml horké vody. Předpokládejme, že pak máme 500 ml takového roztoku. Takže pak přidáme 250ml DCM, energicky zamícháme, načež jednou oddělená vodná vrstva jde krystalizovat.

Myslím, že poslední naděje v tomto
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
spíš bych zkusil vařit sůl v dichlormethanu, bez vody, možná pravidelně měnit dichlormethan za čerstvý. je třeba kontrolovat zbarvení dichlormethanu, pokud barva nepřejde do dichlormethanu, pak to nemá moc smysl. můžete zkusit aceton. je to všechno úchylka.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Přebytek metylaminu může dát takové zbarvení. Musíte si být jisti, že jste se po reakci před okyselením zbavili methylaminu.
 
View previous replies…

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Když už mám několik kilogramů špinavé mouky, jak se mám pokusit zbavit tohoto metylaminu?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Příměs methylaminu po přidání kyseliny nedala roztoku a prášku barvu. Zkontrolovala jsem směs dichlormethanu, volné báze + příměsi methylaminu, směs po aminování, vodná vrstva methylaminu byla vyřazena, vrstva dichlormethanu záměrně nebyla promyta vodou. Přídavek kyseliny chlorovodíkové do dichlormethanu nedal barvu, prášek okamžitě vypadl a byl téměř bílý (mírně nažloutlý odstín). V případě potřeby mohu poskytnout podrobnější informace o zkušenostech s fotografiemi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Děkujeme za váš výzkum! Jsou to cenné informace. Mohl byste sem prosím přidat nějaké obrázky?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
levá fotografie po přidání kyseliny do dichlormethanu s volnou bází a methylaminovou příměsí (speciálně). pravá fotografie konec methylaminace, před oddělením vodné vrstvy methylaminu.
 

Attachments

  • hQwcv8Bb3Y.png
    hQwcv8Bb3Y.png
    846.3 KB · Views: 268
Top