SYNTÉZA BK-MDMA SNADNOU A RYCHLOU METODOU.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Směju se jen proto, že jediné, co je na tom jednoduché, jsou reakce, podíval jsem se na tu první kas# a jo, asi to vykrádáme, PŘESNĚ JAKO V BREAKING BAD! Teď už to chápu, dobrý! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
2-Bromo-3,4-methylendioxypropiofenon není ve většině světa regulován, pokud nežijete na Floridě.
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Konečný postup z 500 g 2b3'4mp 390 g čistých krystalů hnědé koly BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 557
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 542
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 529
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 538
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 524
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 496
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 951
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 942
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 514
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 554
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
V chemické syntéze říkáte, že s 500 gramy prekurzoru získáte 490 gramů hydrochloridu methylonu, nyní říkáte, že s 500 gramy prekurzoru získáte 390 gramů vykrystalizovaného methylonu, to znamená, že při rekrystalizaci hydrochloridu methylonu ztratíte 100 gramů hydrochloridu methylonu?
při pohledu na fotografie krystalů methylonu má tuto barvu kvůli nečistotám, protože čistý methylon je bílý, jak byste vyčistili ty hnědě zbarvené krystaly methylonu?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Vyrobena 2. šarže, kvalita je špičková, testující ji upřednostnili před oběžnými tabletami mdma.

Jedním z problémů však je, že bylo použito 50 g 52190 a získáno pouze 7 gr konečného produktu. Je možné, že jsme používali methylamin hcl smíchaný s hydroxidem sodným v roztoku dcm, pravděpodobně uniká příliš mnoho methylaminu. Roztok 40% methylaminu je ještě na cestě, takže výtěžnost by se do té doby mohla zlepšit. Neprováděl jsem také extrakci z vodné vrstvy, takže to to také vysvětluje. Vedlo by použití magnetického míchadla také k horšímu výstupu?

Edit: Také jsem skončil přidáním HCl přímo do DCM s roztokem volné báze po vysušení síranem sodným. Měl by se DCM odpařit vakuem a pak přidat HCl s acetonem, jak to povede k jinému výsledku než metoda, kterou jsem dělal doposud?

Další věc, která mě zajímá, jak se dělá separace vrstev pomocí kbelíků? Chápu, že u menšího množství se to dá udělat pomocí oddělovací nálevky, ale u kbelíků se zdá být složitější to správně provést.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Příteli, doufám, že jsi v pořádku, proč říkáš, že uniká tolik metylaminu? Podle chemické syntézy popsané ve fóru se uvádí, že nádoba musí být otevřená po celou dobu syntézy, takže je normální, že methylaminové plyny unikají, protože to neovlivní konečný produkt.
Děkuji!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zkoušel někdo tuto syntézu? Bojím se, že utratím peníze za chemikálie a nebudu úspěšný.
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, mám problém s tím, aby se moje volná báze stala čirá , několikrát jsem ji promyla pomocí h20, stále není čirá / bílá. Dokonce jsem použil h20 a jedlou sodu, stále není čirý.

Může mi někdo poradit .



Také jsem vynechal fázi oddělování vodné vrstvy a nepřidal jsem žádný ethylacetát.

Nakonec je síran hořečnatý přidat do kbelíku pro
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Pokud byla vaše volná báze již několikrát postříkána vodou a také hydrogenuhličitanem, klidně přistupte k solení vaší volné báze, není zcela nutné, aby zůstala bezvadně bílá, pokud při všech vašich promýváních budou mít nadále tmavší barvu, možná chyba není Je to čisticí fáze, možná nezreagoval všechen její prekurzor a jsou tam nějaké stopy nečistot, ale později ve fázi rekrystalizace se tento problém vyřeší. Pokračujte, nenechte se unést touto drobností.
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Také kolik ml hci a acetonu je potřeba pro báze. Chápu, že přidáváme, dokud není ph báze 5, ale je to aceton 250 ml & hci 250 ml ? Je hci 350ml a aceton 150ml?
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Co znamená slovo hydrogenuhličitan ? Jak se používá hydrogenuhličitan .

"možná nezreagoval všechen jeho prekurzor a jsou v něm stopy nečistot".

V takovém případě bych musel nechat dcm a presscor déle mísit se 40% roztokem methylaminu ?
 

bababy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mohl by někdo natočit video na toto téma?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Právě jsem od čínského dodavatele obdržel 1 kg prekurzoru (CAS: 52190-28-0) 2-brom-3′,4′-(methylenedioxy)propiofenonu.
Zaplatil jsem 280 dolarů za 1 kg včetně dopravy, od 25 kg zaplatím 200 dolarů za kg včetně dopravy, je to drahý prekurzor, čistota je 99 %, barva je hnědá a formát jsou malé kamínky a prášek.
Má silnou vůni (nevím přesně jakou, ale není to špatný zápach) formát také připomíná hnědý cukr.
 

Attachments

  • SMmL4G9Z5f.jpeg
    SMmL4G9Z5f.jpeg
    5.6 MB · Views: 433

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
tento prekurzor, který čínský prodejce posílá, je špinavý, uvnitř je příliš mnoho bromu ...... tento prekurzor musí být v pěkné bílé krystalické formě, ale je špinavý prášek....
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
RewlBrtfLY
 

Attachments

  • LwfmuPeCdk.jpeg
    LwfmuPeCdk.jpeg
    6.3 MB · Views: 494

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Začal jsem s 10 g prekurzoru (CAS 52190-28-0), který jsem rozpustil s 50 ml DCM, pak jsem dobře promíchal ručně lžičkou, dokud se prekurzor řádně nerozpustil, pak jsem k rozpuštěnému prekurzoru přidal 20 ml 40% vodného roztoku methylaminu a během velmi krátké doby po ručním promíchání lžičkou vznikly 2 vrstvy, Pomocí pipety jsem oddělil vodnou vrstvu od základu a do vodné vrstvy jsem přidal 6 ml ethylacetátu, po krátkém promíchání jsem opět přidal vodnou vrstvu, kterou jsem smíchal s ethylacetátem, k základu, poté jsem přidala 10 ml vody, abych základ promyla, a míchala jsem, dokud se nevytvořily 2 vrstvy, ale před přidáním vody se také vytvořily 2 vrstvy, po odstranění vodné vrstvy základu jsem přidala 2 g síranu hořečnatého a nechala chvíli zaschnout, poté jsem zkontrolovala pH a bylo 7. Po přidání vody jsem přidala 2 g síranu hořečnatého a nechala ho chvíli zaschnout, pak jsem připravila 9 ml roztoku 35-38% laboratorní kyseliny chlorovodíkové s 1 ml acetonu a dobře jsem to promíchala, pak jsem roztok po kapkách přidávala k bázi a pokaždé jsem zkontrolovala pH, a to bylo stále 7, a pak jsem přidala ještě trochu roztoku a pH bylo menší než 1, místo toho by mělo být 5,5. Pak jsem roztok přidala do báze a zkontrolovala jsem pH. Celkem jsem přidala asi 5ml roztoku a překročila jsem množství, pak jsem vzala filtrační papír, přefiltrovala to a údajně nechala methylon hydrochlorid suchý, pak jsem udělala methylonový antidrogový test a myslím, že nebyl pozitivní, netuším.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Výsledek, který jste dostali, odpovídá tomu, co jsem dostal já, rekrystalizace by pomohla, aby to vypadalo lépe, a odstranila by se přebytečná HCl. Pokud si nejste jisti, zda je to psychoaktivní a/nebo bezpečné, zkuste si pořídit laboratorní krysu a vypočítat mg/kg.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ale můžete ocenit barvu drogového testu, nezdá se, že by byla červená, jak je uvedeno u metylonu pozitivního, spíše hnědá.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Pokud vyrobil krystal, ztratil hodně produktu a je velmi těžké ho umýt špinavým hnojem, abyste získali pěkné sklo.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Nyní budu muset několik dní počkat, než se vytvoří krystaly.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Normální je 1 den na výrobu krystalu
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Také se domnívám, že můj chemický prekurzor (CAS: 52190-28-0) je nečistý a špinavý.
Podle čínského dodavatele má čistotu 99 %, ale myslím, že mě oklamal, jak to mohu vědět, tedy požádat ho o nějaký laboratorní dokument, ve kterém uvádí, že uvedený chemický prekurzor má toto procento čistoty.
 

acidtobase125

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ahoj heineken mohu od tebe prosím dostat kontakt na nějaký zabezpečený šifrovaný messenger, abych ti mohl napsat na pv ?
 
Top