Question Hnědé krystaly methylonu (potíže)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Krystalizoval jsem krystaly bk-MDMA, pak jsem je rekrystalizoval s dionizovanou vodou (aby byly čistší) a stále mají hnědou barvu (asi kvůli nečistotám) a krystaly jsou cítit po metylaminu, mým cílem je, aby krystaly měly průhlednou barvu .
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 335

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Viděl jsem vaše vlákno o tom, jak vyrobit methylon, vypadá to moc hezky, a teď to najednou nejde, proč? wow.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Již několikrát jsem úspěšně syntetizoval methylon,
(testoval jsem ho pomocí soupravy proti drogám a byl pozitivní), ale dostávám nečisté krystaly, methylon HCl (prášek) před krystalizací, pokud ho dostanu, je bílý a leskne se.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Je zřejmé, že jste při syntéze selhali a volnou bázi jste dobře nevyčistili. Když oddělíte volnou bázi od vrstvy vody, musíte již oddělenou vrstvu báze smíchat s velkým množstvím vody, vaší volnou bází. To může trvat několik promývání. Poznáte, že volná báze je čistá, když již nevydává žádný methylaminový zápach a zkontrolujete, zda pH čisticí vody dává neutrální pH 5, pak budete mít bázi zbavenou nečistot ze stop methylaminu a budete moci získat zcela průhledné krystaly.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Volnou bázi jsem třikrát promyla destilovanou vodou, metylaminový zápach se odstranit nedá, pH jsem neřešila.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
mohu vám odpovědět. takže z toho, co vím, prekurzor, tj. 2b34m, musí být čistý, pak 1 po 2 musí být velmi dobrá lázeň po aminování ve vodě a jedlé sodě, samotná voda produkt methylaminu po zakyselení nevyčistí, nesmí být přebytek kyseliny a roztok volné báze se nesmí zahřívat, musí být stále v ledové lázni. po 4 musí být prášek hcl čistě bílý, pokud má jinou barvu - žlutou nebo hnědou - jsou tam nečistoty. Pokud již máme čistý jemný prášek methylonu hcl, můžeme jej vykrystalizovat
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Minuta 0:44, jak vidíte, barva krystalů 4-MMC je oranžová a nevěřím, že tak rozsáhlá laboratoř syntetizuje nečisté produkty.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Tahle laboratoř není 4mmc ale 4cmc a ano dělali špinavý produkt protože pak není mytí freebase dobrý a dostanou takhle špinavý hovna :( jsem viděl i hodně zkrachovalou laboratoř v polsku ale dělali hodně špinavý produkt...
Tohle je laboratoř 3cmc, která byla tento měsíc také zatčena.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Používají se bílé zásobníky, které se objevují ve videu, ke krystalizaci nebo rekrystalizaci léčiv?
Proč se používají ventilátory, jaká je jejich funkce?
Jaké je to rozpouštědlo? Proč se stalo jakoby černým, myslím, že je bezbarvé, ale když přišlo do styku s drogou, změnilo barvu.
Děkuji!!
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Jakou funkci plní ventilátory haha přece pracují s chemikáliemi a větrání v laboratoři je nezbytné. Plastinové vaničky se používají ke krystalizaci pomocí vody s alkoholem nebo acetonu. Nekyselí se acetonem + hcl a nepoužívá se filtr, protože to trvá moc dlouho, ale udělá se kyselina hcl a voda a hned se krystalizuje.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Proč je Polsko hlavním syntetizátorem těchto léčiv? Nikdy jsem neviděl videa zátahů z jiné země Evropské unie s takovým množstvím zabavených koupelových solí.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Protože v polsku snadno u koupíte všechny chemikálie a hodně lidí jí 3cmc 4cmc teď 4mmc u nenajdete
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Stejným způsobem můžete vyrobit bk mdma, ale musíte použít dcm nebo toulen a můžete použít hcl a vodu a později vyrobit krystal
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Pro krystalizaci/rekrystalizaci bk-MDMA používám deionizovanou vodu, 3 ml deionizované vody na každý gram bk-MDMA, bk-MDMA dám spolu s deionizovanou vodou do malé kádinky, pak vodu převařím a uvedenou vařící vodu dám do větší kádinky a pak vezmu malou kádinku, která obsahuje deionizovanou vodu & bk-MDMA a malou kádinku vložím do velké kádinky (aniž by se voda z velké kádinky dostala do malé kádinky) a pak ji míchám tyčinkou, dokud se bk-MDMA správně nerozpustí, a pak dám rozpuštěnou tekutinu bk-MDMA do malé plastové nádobky a nechám ji na vzduchu, dokud se nevytvoří krystaly za 48-72 hodin, dokud se krystaly správně nevytvoří.
Většinou v plastové nádobě nezůstane žádná tekutina, pouze suché krystaly, ale pak nevím, jak tyto krystaly umýt, myslím, že bych je měl umýt deionizovanou vodou a pak deionizovanou vodu z krystalů odfiltrovat a pak uvedené krystaly vysušit.
Děkuji!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Proč se již nesyntetizuje 4-MMC?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Mýt u lze pouze acetonem bez vody haha metylon a voda se mísí dohromady, ale aceton se nemísí s metylonem haha
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Protože pak neví, jak se dělají 4mmc a dělají se sračky cmc.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Po rekrystalizaci bk-MDMA, jakmile jsou krystaly suché, mám je promýt acetonem?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zdá se, že jsou to profesionálové, bez nápadu, protože musí vydělávat hodně peněz a mohou si najmout dobré chemiky.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Jak bylo řečeno, že potřebujete mít čistý 2b34m bez hnědé bílé další potřebujete umýt freebase dobré to všechno
 
Top