Question Hnědé krystaly methylonu (potíže)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Krystalizoval jsem krystaly bk-MDMA, pak jsem je rekrystalizoval s dionizovanou vodou (aby byly čistší) a stále mají hnědou barvu (asi kvůli nečistotám) a krystaly jsou cítit po metylaminu, mým cílem je, aby krystaly měly průhlednou barvu .
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 337

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
mohu vám odpovědět. takže z toho, co vím, prekurzor, tj. 2b34m, musí být čistý, pak 1 po 2 musí být velmi dobrá lázeň po aminování ve vodě a jedlé sodě, samotná voda produkt methylaminu po zakyselení nevyčistí, nesmí být přebytek kyseliny a roztok volné báze se nesmí zahřívat, musí být stále v ledové lázni. po 4 musí být prášek hcl čistě bílý, pokud má jinou barvu - žlutou nebo hnědou - jsou tam nečistoty. Pokud již máme čistý jemný prášek methylonu hcl, můžeme jej vykrystalizovat
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Minuta 0:44, jak vidíte, barva krystalů 4-MMC je oranžová a nevěřím, že tak rozsáhlá laboratoř syntetizuje nečisté produkty.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
JNH0hTEpUO

Stejné krystaly po druhé rekrystalizaci nyní vypadají průhlednější než dříve a jsou světleji hnědé.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Více času u promyjte acetonem a můžete téměř čistý krystal
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Jak se krystaly po krystalizaci/rekrystalizaci promývají acetonem a v jakém množství? Vzal jsem malou kádinku a přidal do ní trochu acetonu a krystaly bk-MDMA a poté jsem aceton z krystalů bk-MDMA odfiltroval pomocí filtračního papíru.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Udělal jsem to správně?
 
Top