Question Mohu si vyrobit MDMA pomocí léků, jako je Vyvanse nebo ritalin či adderal?

kamkam@

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Mám přístup k lékům jako modafenil vyvanse adderal a mám zkušenosti s výrobou edibales a vape thc kazet , vím, že mám zájem o výrobu MDMA nebo ectasy nebo růžového kokainu , dávku někdo by mi mohl pomoci. je to možné? jako podnikatele v oblasti konopí mě zajímá, mohu vyrábět drogy s léky ADHD?
v mé zemi stojí vyvanse asi 10 dolarů za 70 mg x 30 , je to tak levné a podporované vládou a já chci v této situaci vydělat peníze.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
mdma a řekněme ritalin mají určité chemické podobnosti, ale bylo by opravdu těžké vyrobit molly tímto způsobem. nestojí to imo za to. někdo mě opravte, pokud se mýlím

růžový kokain/tusibi je prostě směs různých drog, takže hádám, že tam stačí hodit léky na adhd a nějaké další sračky a ujistit se, že je to růžové lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Mdma a řekněme vyvanse jsou chemicky podobné, ale přechod je těžký, takže se takto nevyrábí, levnější je koupit mdma. Měli byste zde prodávat své levné vyvanse dex.amph caupsules. Původní Tussi je polovina 2CB & Coke. 2CB se dá sehnat levně
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Pokud najdete způsob, udělejte malé množství a nechte ho otestovat a provést zkušební provoz.
 
Top