Změny v pravidlech fóra

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Vážení uživatelé fóra BB!
Před několika dny jsme oslavili 2 roky! Za dva roky jsme udělali spoustu práce, náš malý, ale velmi sehraný tým denně tvrdě pracoval na tom, aby fórum bylo téměř okamžitě moderováno a denně přibýval nový užitečný obsah. Experimentovali jsme, někdy přidávali nové funkce, jindy je zase odstraňovali. V souladu s našimi zásadami jsme za zobrazování reklamy na tržišti nebrali peníze a ani to nemáme v plánu. Také jsme oživili několik bloků našeho kanálu YouTube. Nakonec byl náš hlavní kanál zablokován při překročení hranice 30 000 odběratelů.

Dnes můžeme s jistotou říci, že jsme nejlepší fórum v našem oboru. Na BB Fóru najdete vše, co potřebujete pro výrobu nejoblíbenějších psychoaktivních látek v jakémkoli měřítku, dokonce i průmyslovém. Veškeré toto zboží si navíc můžete anonymně objednat, a to pomocí systému BB Escrow. Kromě toho můžete získat profesionální rady od našich odborníků a v co nejkratší době založit plnohodnotnou výrobu, zorganizovat prodej svých výrobků.

Dnes fórum navštěvuje více než 6000 unikátních návštěvníků denně! A toto číslo každým dnem roste. Ve skutečnosti tvoří pouze 5 % unikátních návštěvníků naši uživatelé. Je to očekávané, protože veškerý obsah je stejně dostupný jak registrovaným návštěvníkům, tak hostům, kteří si fórum prohlížejí bez registrace.

Dnes představujeme některé změny, které mají podpořit registrace a hlubší zapojení publika, a to následující.
1. Odstraňujeme možnost zakoupení placených statusů (premium a sponzor).
2. Od nynějška budou všechny statusy vydávány automaticky a je třeba si je zasloužit.
Vevýchozím nastavení bude všem čerstvě registrovaným uživatelům přidělen status "Nový člen".
Pokud u nás uživatelé zůstanou déle než 30 dní a během této doby projeví na fóru trochu aktivity, bude jim status změněn na "Člen".
Dále, pokud bude "člen" nadále používat fórum a během dalších 30 dnů vykáže větší aktivitu, získá tento uživatel status "Rezident".


Statusy "Nový člen", "Člen", "Rezident" jsou nekomerční, takže než uživatelé s těmito statusy budou mít speciální nápis "Nekupujte u mě". Nekomerční uživatelé nesmějí otevřeně zveřejňovat své kontaktní údaje, toto pravidlo zavádíme proto, abychom minimalizovali možné podvody.
3. Zavádíme systém hodnocení prodejců. Prodejce rozdělujeme do tří kategorií.
"Nový prodejce" - k získání tohoto statusu stačí deklarovat svůj záměr obchodovat na fóru (vložením inzerátu na Tržnici nebo do Výpisu, případně otevřením zastoupení v komerční sekci fóra). Noví prodejci také nebudou smět zveřejňovat své kontakty.
"Prodejce" - Prozískání tohoto statusu musíte rozdat alespoň 3 vzorky zdarma, mít alespoň 3 úspěšné obchody prostřednictvím našeho eskontního systému, získat alespoň 3 recenze.
"Prodejce výrobce" - Na výrobce máme stejné požadavky jako na prodejce, ale výrobci navíc musí odborníkům fóra prokázat existenci vlastní laboratoře, kvalifikaci pracovníků laboratoře, poskytnout informace o způsobu syntézy látky, kterou vyrábějí.

4. Skupiny budou rozpuštěny během následujících dvou týdnů. Důvodem tohoto rozhodnutí je skutečnost, že uživatelé vytvořili své skupiny, zveřejnili v nich informace a své kontakty a na fóru se již ani neobjevili, nevykazovali žádnou aktivitu a nepodíleli se na životě komunity. Všichni uživatelé, kteří měli komerční skupiny, si budou moci během následujících dvou týdnů zdarma otevřít komerční zastoupení v komerční sekci fóra. Kromě toho zavádíme poplatek za pronájem ve výši 50 USD měsíčně. Toto opatření je nutné proto, aby zastoupení prodejců, kteří nejsou aktivní, byla automaticky uzavřena.

5. Pravidlo o zákazu zveřejňování kontaktů nebudeme uplatňovat na prodejce, kteří zahájili komerční činnost na fóru před tímto dnem.
Prodejci, seznamte se prosím s pravidly podnikání na BB fóru.
Uživatelům připomínáme, že veškeré obchody se vyplatí realizovat pomocí escrow systému. Neposkytujte své osobní údaje jako e-mail, kontakty na sociální sítě a messenger pro komunikaci s žádným uživatelem na fóru. Vaše bezpečnost je ve vašich vlastních rukou!


S pozdravem, správa BB fóra.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Uživatelé, kteří mají aktivní prémiové členství, si mohou zdarma vytvořit vlastní zastoupení v sekci komerčního fóra. Stačí vytvořit téma, aniž byste za něj zaplatili, a téma bude zveřejněno.
 
Last edited:

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
stačí, aby se někdo zajímal o webové stránky, některé speciální služby a nabourával tyto webové stránky, měl přístup k údajům, kdo je má nebo kde se nacházejí atd. Za druhé, proč bych měl někomu popisovat syntézu a sdílet ji, pak se to zpřístupní na fóru a s 1 labo vznikne 1000 nových, což znamená pokles cen, takže malé labo nebude pro výrobu výhodné ...... Jestli to takhle má vypadat, tak to radši nebudu prodávat tady......
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, nic zvláštního jste si nevymysleli. Také po vás nechceme, abyste nám sdělovali své know-how nebo jakékoli osobní údaje (to ví každý). Pouze dvě věci, které jsme od vás požadovali, jsou prokázání, že nejste podvodník, a vložení inzerátu do BB Marketu. Rozhodli jste se odmítnout. Takže si prosím nehrajte na mučedníka.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Jo chlapi znalosti jsou jediná věc která se násobí při sdílení tohle fórum je pro milovníky látek a milovníky chemie nikdy bych nemohl udělat svou první syntézu bez tohoto místa, myslím že pokud vám nevadí sdílení myslím že nemáte co dělat na žádném fóru...
<3
 

lchemist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Skuteční chemici se dělí o znalosti a techniky. Jak myslíte, že jsme se dostali tak daleko? Spolupráce. Máte patent, který můžete prodat? Jděte do toho.

Zadržování informací je to, co chce vládnoucí třída a ti u moci.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Uvažujete příliš staromódně.

Cesty jsou k dispozici, pro získání statutu výrobce musíte správě fóra prokázat své odborné znalosti, což není na úkor vaší bezpečnosti.
Také stačí, když jim řeknete, že vaše laboratoř je v Polsku, což není těžké zjistit. :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
To se mi velmi líbí a bylo mi ctí podílet se na počáteční fázi projektu Breaking Bads a potěšením sledovat jeho vývoj do dnešní podoby!

Status prodejce/výrobce


Mám pocit, že pro nové uživatele může být obtížné rozlišovat mezi "výrobcem" a "prodejcem".
Mohlo by to vypadat tak, že výrobci nejsou žádní prodejci.
Existuje nějaká možnost, jak to upravit, aby výrobci mohli získat také status 'prodejce'?
Pokud jde o Amphetamine, jsem výrobce a myslím si, že tento status tedy může potenciální klienty přivést ke mně. Každopádně to nemusí platit pro potenciální klienty, kteří hledají dodavatele chemických léků nebo farmaceutických výrobků, které prodávám, protože neexistuje žádný titul, který by schvaloval, že jsem certifikovaným prodejcem pro tyto :)

Osobní skupiny

Je mi smutno, že moje skupina zanikne. Dalo mi to hodně práce a podařilo se mi tam vybudovat aktivní komunitu pro můj obchod.
Také provozuji další skupinu, která slouží pouze k budování komunity, žádné komerční důvody. Bude třeba tuto skupinu také zrušit?

To je velmi smutné, byl bych ochoten platit měsíční poplatek za to, aby tyto skupiny fungovaly, protože mám pocit, že potřebuji nějakou formu spojení se svými zákazníky/komunitou, abych je mohl bavit hrami nebo je siply aktualizovat informacemi.

Status sponzora/prémiového zákazníka

Mám pocit, že je to skvělý descicion a "žebříček dárců" může být nový způsob, jak vyjádřit obdiv k desce

Největší obavy mám jen z toho, že bych nemusel být uznán jako prodejce a že ztratím důležitý přístup a přímou komunikaci se svou soukromou komunitou, na které jsem tvrdě pracoval :)
Vidím svůj Breaking Bad jako svůj soukromý facebook pro své vlastní drogové klienty, bylo by smutné, kdyby to zmizelo :(
 
  • Like
Reactions: T 3
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Svou skupinu můžete znovu vytvořit v komerční sekci fóra. Co se týče statusu výrobce. nazvěme ho třeba
"Prodejce výrobce"
 
Last edited:
  • Like
Reactions: T 3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Chápu :). Prozatím to bude těžká pilulka, ale z dlouhodobého hlediska fóru prospěje!
Už se chystám připravovat příspěvky do komerční sekce!

Myslím, že nyní bude přínosné pročistit sekci "Stínosférické služby", protože se tam stále pravidelně objevují příspěvky, které mohou být zavádějící.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Svůj osobní profil můžete také použít jako kanál novinek pro své odběratele
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Od kolika příspěvků denně bude považován za spam? Nechci, aby mě zase zabanovali :D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, uděláme to.
Omlouváme se za to, ale je to nutné udělat. Máte dva týdny na to, abyste informovali a přesunuli vše/všechny z vaší skupiny do sekce Commercial.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Děkuji za pozornost :)

To je v pořádku, teď si trochu pobrečím a později to bude v pořádku.
Dnes vytvořím své příspěvky v komerční sekci a všechny tam dostanu, jsem si jistá, že tento vývoj je k lepšímu!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myslím, že přívlastek "nekupujte u mě" je zbytečný a odrazující. Každý, kdo nakupuje na těchto stránkách, by si měl přečíst pravidla a v nich je celkem jasně uvedeno, že prodejci a výrobci jsou schválenými prodejci, takže každý, kdo nemá vyvěšenou tabulku, která označuje jednoho z nich, není schválen stránkou k prodeji.
Připadám si, jako bych dostal dunce hat a preventivně si sedl do kouta.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Podceňujete důvěřivost a hloupost lidí. Chceme zde takové lidi chránit před jakýmkoli podvodem.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Se sdělením není problém, ale formulace je určitě nešťastná, pro rozumné lidi* to může znít poněkud nečesky. Také všechny zkušenosti ukazují, že takové věci neodradí nikoho se špatnými úmysly, ale spíše podráždí ty poctivé.

* Rozumných lidí je polovina Asie a celé Polsko. ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Líbí se mi, že je u názvu uveden status nekupujte u mě, je tak jasné, kdo jsou prodejci & výrobci. Jakékoli transakce provedené s osobou, která má status nekupujte ode mě, jsou jednoznačně na vaše vlastní riziko a důvěru.

Kromě toho se dívám mimo to, jak dlouho má člověk svůj účet. Jestli jsou rezidenty nebo členy, a pak jakou aktivitu zde mají. Otevřená povaha profilů zde k zobrazení těchto informací, může pomoci v důvěře v osobu. Já to vidím tak, že jsme všichni většinou přátelští cizinci.

Pak je tu aspekt chemie, lidé s malými nebo žádnými zkušenostmi by byli na jiných stránkách zcela poníženi. Už jen za to, že se ptají na věci, které přesahují jejich možnosti, tady je to daleko shovívavější a jde o bezpečnost, vzdělání a ne o ostrakizaci člověka, který se ptá.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Nejdůležitější je, aby všichni členové zůstali v bezpečí, o což se myslím administrátoři snaží ze všech sil.
A další věc, všechny syntézy zde jsou k dispozici jinde, ale to, co dělá toto místo jedinečné, je, že dostanete interní tipy, jak je udělat lépe koupit lidi, kteří mají zkušenosti s jejich děláním
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Velká je také možnost získat potřebné chemikálie přímo na fóru :)
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Velmi pravdivé, že je to úžasné plus získání skutečných prekurzorů je polovina vaší bitvy nezáleží na tom, kde na světě žijete se všemi zdroji členů získáte legální prekurzory
Abych byl upřímný, těším se, až uvidím, který prodejce má nejlepší bmk glycidát na webu, protože tento návrat 800ml p2p je kecy spíše 600ml od všech ostatních prodejců, které jsem se snažil kromě bloomteckz žádné plnidla v jeho mám 800ml z jeho bmk
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Je plně založena na důvěře není tam žádná úschova je to psychedelické dw fórum jsou Nový prodejce důvěryhodný prodejce ans superstar pokud jsem remenber dobře, signál musí být potvrzen správcem befor dostanete přístup na fórum
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
To je zajímavé :) Máte pro mě odkaz?

Plně založený na důvěře mi zní velmi psychonautický. :D
 
Top