Question Analog kokainu

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den! Hledáme levný a dobrý analog tropanového alkaloidu na bázi kokainu .
Můžete nám doporučit něco jiného než troparil?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Na trhu v Číně je stránka nabízející 4-flouro- kokain HCl. Stačí tam srazit ten parafluor a máte pravý syntetický kokain za 30 USD/g. Existuje řada win, win 35,xxx je para -choro Troparil, to jsou standardní analogy kokainu, které se opět měří na agonismus dat. Hodně štěstí při jeho hledání. Na Alibabě mají vzorky 2-methoxy-3-tropinonu za 30 dolarů/kg. Stačí benzoylová část a methylester pro kokain a záměna benzylového kruhu vám přistane na hoře kokainových analogů.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Velmi bych ocenil odkaz na důvěryhodného dodavatele toho, co jste zmínil, pokud jen budete tak laskav, takže mi prosím napište P.M., pokud se vyhýbáte veřejnému zveřejnění. Na zdraví!
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Jak bych mohl do molekuly přidat kyselinu benzoovou?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Co je to α-PHiP, je podobný kokainu? Nevidím o něm mnoho informací. Chci něco, co bych mohl konzumovat a mělo stejný účinek jako kokain, ale levnější.
Jestli mi někdo může dát nějaké informace, musím si koupit Viagru a tam, kde ji kupuji, prodávají i tohle.
Tak jsem si to objednal.
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jedná se o katinon. V oddělení agonistů dopaminu je ve skutečnosti mnohem silnější než kokain. Některé z těch věcí (a-pihp, a-php, a-pvp) způsobují, že lidé ztrácejí nervy a jedí lidem obličeje. Silná dávka je 25 mg to něco, ve srovnání s 200 mg u kokainu. Rozhodně bych to zkusil
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Začněte nízko! Uvědomuji si, že tento odkaz je a-php, ale bude to podobné 40mg perorální nebo 25:uzené vás donutí běžet a skákat 🤷😅.vif mě to donutilo udělat, je to kurva silný. Rozhodně mi to nedělá kouření pervitinu nebo cracku.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP je APVP+... z pubs.acs.org;
"Zvýšení délky α-uhlíkového postranního řetězce analogů 1-fenyl-2-(pyrrolidin-1-yl)ethan-1-onu z methylové (α-PPP) na propylovou (α-PVP) skupinu způsobilo prudké zvýšení afinity u podtypů MR a jeden uhlík navíc (α-PHP) dále zvýšil afinitu k MR"
 

Attachments

  • W4xSRBvu5T.gif
    W4xSRBvu5T.gif
    29.2 KB · Views: 14

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Vyzkoušejte dimethokain ;)
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Znáte nějaké slušné zdroje v EU pro DMC?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rád bych si také něco vyzkoušel! Myslím, že jsem četl, že je to třetinová síla kokainu, ale srovnávají to s farmaceutickou kvalitou. Pokud vezmete v úvahu průměrnou čistotu produktu pro koncové uživatele (50 %), pak je to 60 %™ stejně silné jako kokain. Opravdu jich není mnoho, které bych nezkusil.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dimetokain (DMC, larokain), syntetický derivát kokainu, je široce rozšířeným "legálním opojením" konzumovaným jako "nová psychoaktivní látka" (NPS) bez jakéhokoli testování bezpečnosti, například studií metabolismu. Cílem této práce proto bylo studovat jeho metabolismus in-vivo a in vitro pomocí kapalinové chromatografie s hmotnostní spektrometrií s vysokým rozlišením (LC-HRMS). DMC byl podáván samcům potkanů kmene Wistar (20 mg kg(-1)) a jejich moč byla extrahována buď extrakcí na pevné fázi po enzymatickém štěpení konjugátů, nebo pomocí srážení proteinů (PP). Metabolity byly separovány a identifikovány pomocí LC-HRMS. Hlavními reakcemi fáze I byly esterová hydrolýza, deethylace, hydroxylace aromatického systému a jejich kombinace. Hlavní reakcí fáze II byla N-acetylace části kyseliny p-aminobenzoové nezměněné mateřské sloučeniny a několika metabolitů fáze I. Identifikované metabolity pak byly použity k identifikaci DMC v moči potkanů po aplikaci běžné uživatelské dávky. Pomocí GC-MS a LC-MS
(SUSA) bylo možné ve vzorcích moči detekovat DMC a jeho metabolity.
Volitelné dávky dimetokainu
Dimethocain potřebný pro volnočasové použití se obvykle používá například jako kokain, insuflovaný, opravdu snadné je také jeho nitrožilní užití. Není nezbytně doporučeno užívat neobvykle vysoké množství dimethocainu, abyste získali nával podobný kokainu, že množství může být nadměrné, může být považováno za hlavní problém pro váš kardiovaskulární systém. Insuflated normální množství dimethocainu se pohybuje od 100 blízko k 2 hundred mg, ale nováčci by měli začít s menšími úrovněmi, navrhl jsou padesát miligramů.





V případě, že se používá intravenózně, než dávka léku může být mnohem nižší, nicméně kupující i tak použít až sto miligramů k dosažení větších účinků.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Zná někdo nějakou obdobu cracku, která se dá dát do cigaret a kouřit?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Já to jen sleduji, zatímco tady sedím a střídavě kouřím pervitin a crack. Podrobně jsem zkoumal analogy kokainu a nikdy jsem neviděl studii o účinnosti jejich vaporizace. Anekdoticky mi jedna evropská kohorta na těchto stránkách řekla, že můžete kouřit základní formu dimethokainu cas# 94-15-5, která má proporcionálně 1/3 cns aktivity kokainu a v některých evropských zemích není nelegální.
Ug67xysekh
 
  • Like
Reactions: vis
Top