Syntéza DET (a analogů DMT, DiPT, MiPT) z indolu prostřednictvím LiAH. Videonávod: V případě potřeby můžete použít i videonávod.

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Et₂O (diethylether ) - je ekvivalentní náhradou MTBE.

Proporce: 1:


Pokud je to možné, vytváříme videa pro většinu populárních chemických reakcí. Nová videa již brzy 🎬
 
Last edited:

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Těší mě 1. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je nutné přetavení po dobu 16-26 hodin zahřívat? Jaká je teplota ohřevu? Děkuji. Prosím o odpověď a děkuji. 2. Ve vlákně o výrobě 5-meo-diptu lze jako rozpouštědlo použít methylterc-butyléter? Budu se vždy těšit na vaši odpověď, jinak nebudu moci spát. Prosím, odpovězte mi, ať mohu klidně spát. Moc vám děkuji. člověk, který potřebuje pomoc
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Je třeba používat A/C. Správná teplota je pro manipulaci s některými látkami značně důležitá.
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Lze pro závěrečnou fázi promývání použít místo methylterc-butyléteru?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nevím jistě, zda lze místo něj použít dioxan nebo petrolether.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Viděl jsem, že jste zveřejnili nový výukový program, ale přesto mě to zajímá. Dobrý den, mohu se zeptat ještě na jednu otázku? Je možné při výrobě 5-meo-diptu na tomto vlákně použít jako rozpouštědlo methylterc-butyléter? 2. Na jakou teplotu se přibližně musí zahřívat přetavení po dobu 16 až 26 hodin?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ještě jednou dobrý den. Děkuji za milá slova. Jak jsem řekl, ohledně methylterc-butyléteru jako rozpouštědla to nemohu říci s jistotou, asi to nebude moc dobrý nápad. Můžete provést pokus v malém měřítku.
Pokud jde o teplotu, jde o teplotu, kdy se směs vaří (většinou záleží na teplotě varu použitého rozpouštědla).
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Znáte význam existence Slunce? Paprsek světla ze slunce osvětluje skupinu lidí, kteří se bojí tmy, a vy jste jako paprsek světla, který činí svět barevným. Pomáháte skupině lidí, kteří chtějí pomáhat. Jste svobodní déle než jen po dobu svých let na zemi. Lidé si pamatují, že existoval někdo, kdo jim pomohl a dal jim pocit, že svět není jen zlý a otravný.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
To je KRÁSNÁ chemie, ale tak vzdálená od snadné nízkoteplotní reduktivní aminace z tryptaminu za použití příslušného aldehydu.....

I tak je ale docela neuvěřitelné, čím vším jste museli projít, pokud jste chtěli některou z těchto reakcí vyzkoušet, než byla tato nízkoteplotní reakce objevena.

Také pokaždé, když vidím, že někdo používá rotovap, začínám žárlit.... si připomínám, že dělám experimenty v EXTRÉMNĚ malém měřítku - jsem však rád, že používáte stejný extrakční systém jako já! Znamená to, že jsem pravděpodobně v bezpečí!
 
Top