Udělej si sám směs pilulek

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Vyrobeno pomocí diy ručního lisu.
 

aryljones215

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Yo fam mám diy handpress, se kterým potřebuji pomoci. jste schopni pomoci?
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Z vašeho příspěvku vyplývá, že potřebujete vyšší zhutňovací sílu. Ujistěte se, že váš stroj dokáže generovat potřebnou sílu nebo/i že plníte otvor v matrici podle potřeby.
Problémy s průtokem vás donutí drbat se na hlavě v domnění, že váš tlak je mimo, zatímco ve skutečnosti není dostatek prášku na vytvoření plné tvrdé tablety.
Pokud při lisování tablety necítíte žádný odpor, pak se nevytváří dostatečné zhutnění, aby vznikla tvrdá a lesklá tableta.
Přidáním surovin, jako je krystalická mdma, se směs tablet zhušťuje, takže je tvrdší a lesklejší. Kovové barevné přísady také pomáhají vytvořit tvrdší a lesklejší tabletu než obyčejná bílá směs.
 

ModusVivendi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Dobrý den,

jaká barviva mohu použít? Je třeba, aby bylo ve vodě nerozpustné. Mám problém něco najít na internetu. Viděla jsem, že chlorofyl by mohl být to, co hledám. Prosím o nějakou pomoc.

Předem děkuji.

Na zdraví
 
Last edited:

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Udělejte si rešerši o pigmentech/barvivech/látku a slídě. Jakmile identifikujete vhodný typ, můžete si jej snadno obstarat a zakoupit z Alibaby nebo najít menšího dodavatele ve vašem okolí.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mám tdp-0 stroj na výrobu tablet, ale ne pomocné látky, jako je koloidní křemík, stearan hořečnatý, mikrokrstayalin celulóza a difosforečnan vápenatý, ty se v mé zemi obtížně shánějí.
Viděla jsem, že škrob a mastek mají mnoho funkcí pomocných látek, v jakém poměru bych mohla použít škrob a mastek, abych nahradila většinu již zmíněných pomocných látek a vyrobila 200mg nebo 250mg tablety?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Škrob a mastek, nejsou vhodné jako pojiva. Teprve nedávno jsem viděl téma o tabletách efedrinu s pojivem povidon. Možná je dostupný i ve vaší zemi? Existují také způsoby, jak dělat tablety bez pojiv, ale to není možné u všech látek, potřebujete řízenou krystalizaci pro určitou velikost krystalů.
 
Last edited by a moderator:
Top