Otázky týkající se DMT a dalších tryptaminových syntéz....pomoci...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Pokud jde o tento syntézu, vzhledem k tomu, že se kousky produktu zbarvují do červena, nemělo by smysl místo toho, aby se k němu rovnou přidával roztok KOH, přidat ho do 5-7% roztoku kyseliny octové - protonovat DMT, pak ho odmastit, no čímkoli, co funguje, případně xylenem (hexan mi nefungoval) a pak to separovat a POTOM přejít na bázi a extrahovat DCM?
Pak provést reextrakci z heptanu? Pak případně do mrazáku, vzhledem k tomu, že nemůžu dělat podtlak dlouho, protože je to hlučné!

Olej, který mi nakonec zůstane po reexu, je opravdu nepříjemný a tvoří většinu produktu.

Buď výše uvedené - NEBO bych to mohl přeexponovat něčím jiným, například alkoholem? Nevím, jen mi připadá, že se při "úpravě" moc nedělá, aby se zbavil nějakého svinstva, které mi DMT v průběhu dnů zčervená a trvá kurevsky dlouho, než ztuhne sliz, který se nechce "usadit" - musí existovat jednodušší způsob lol

Teď nejsem odborník chemik, ale dělám nějaké jednoduché principy lol

Taky mám spoustu tryptaminu, který buď spálím, nebo se mi to podaří, ale už žádné větší experimenty, dokud to teď v malém měřítku nevyřeším. Nemá to smysl... potřebuju zjistit, kolik přesně heptanu lidi říkají, když říkají MNOHO. Používám pravděpodobně 20-40x větší množství heptanu, než je množství oleje, ze kterého se dá rexovat.

Také mi není jasné, jestli olej s heptanem zahřívám za studena, nebo jestli vroucí heptan hodím na olej a pak začnu zahřívat a míchat v samostatné kádince?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Co je to defat? Není to žádný tuk, protože se nejedná o rostlinný extrakt. Nebo děláte reakci ve špinavém hrnci, kde zbylo trochu kuchyňského oleje?

Říkáte, že to zčervená, to je normální, když to necháte na vzduchu.

Extrahujete pomocí DCM a pak DCM co nejvíce odpaříte. Pak do té samé baňky přidáte poměrně dost nafty/heptanu, vše provedete za míchání, jak odpaření DCM, tak přidání rozpouštědla pro rekrystalizaci.

Teď je v horké naftě nějaký sajrajt, který se nechce rozpustit, ten buď přefiltrujte, nebo opatrně vylijte naftu, abyste tento sajrajt nevylili společně s kapalinou.

Až tuto hmotu vyextrahujete a dáte ji do sklenice, pak se mrazem vysráží veškerá látka a na dně zůstane nějaký žlutý nebo bílý olej, můžete použít hacku. Použitou naftu vylijte do čisté láhve. Vezměte si misku, nyní bez naphty, a nechte ji trochu zaschnout. Seškrábněte ji a přeneste vše do nové kádinky, tuto kádinku za stálého míchání zahřívejte, dokud nezačnete cítit dmt, většina zbylého rozpouštědla se za tu krátkou dobu odpaří. Tuto horkou kapalinu DMT můžete přelít do další skleněné nádoby, až vychladne, změní se na bílý až lehce nažloutlý vosk, který můžete po vychladnutí seškrábat a ostrým nožem z něj vyrobit jemný prášek.

Prášek zabalte do vzduchotěsného sáčku, aby nezčervenal.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Dobře, ano, to všechno dává smysl.
Tedy slyšel jsem, že se v přípravku z této reakce mluví o odtučňování - přišlo mi to divné, ale zároveň Hamilton obecně ví, o čem mluví - stejně jako jeho hosté.
Je to zvláštní - možná, že on (ten chemik samouk, se kterým byl rozhovor veden) neměl na mysli defatování a spletl si termín (byl to chemik samouk, ale podíval jsem se na syntézy, o kterých mluvil, a nebyl to žádný kecal).

Každopádně je to docela geniální hack, který by mě nenapadl! Takže ten čirý olej, který mi zbyl na dně, je prostě DMT se stopami heptanu, který z něj nemůžu dostat?

Taky jsem si uvědomil - proč to sakra dělám v tak masivně předimenzovaném RB, kde zbývá spousta místa na vzduch?... není to ideální, uvědomuju si.

Také jsem si NEUVĚDOMIL, že se to musí neustále míchat v podstatě od chvíle, kdy se extrahuje žlutý "sliz" s DCM - to mohlo mít vliv.

A ještě jedna věc - jsem opravdu rád, že jsi řekl naptha/heptan, protože heptan je u nás docela drahý (nevím, jestli je to proto, že jsem našel jen n-heptan, nebo jestli to na tom nic nemění), ale je tu spousta čerstvé, sušené napthy. Chápu, že to není totéž - nenechte se mýlit, nicméně je uklidňující vědět, že v případě nutnosti mohu použít i to.

Dobře, takže je na čem pracovat! Díky za tipy, vážně.

Syntéza MiPT byla neúspěšná - no, lépe řečeno, příprava byla neúspěšná, ale hloupě jsem se o to pokusil pozdě v noci, zatímco jsem neměl úplně jasné myšlení, ale zároveň jsem věděl, že mi dnes přijde instalatér haha.
Myslím, že zůstaneme u jedné věci najednou!

Potýká se NĚKDO DALŠÍ s takovými STUPIDNÍMI scénáři? To jsem asi jen já a moje špatné plánování a podělaný životospráva....
Nechápejte mě špatně, NIKDY bych NIKOMU nedovolila, aby viděl nějaký kus skla nebo cokoli, co nemůžu dát k mým malířským věcem, je to jen neustálé vyndávání, ukládání, vyndávání atd. atd. - brzy se budu stěhovat do většího bytu, takže možná budu mít i místo na věčnou laboratoř!
Každopádně to je jen takový náhled do hloupostí mého života! To je důvod, proč potřebuji DMT a další psychedelika, protože pokaždé, když jsem je vzal ze stolu s benzodiazepiny a opiáty, které jsou již mimo stůl, prostě to pro mě nefunguje.

Byl jsem v některých z nejdivočejších stažení přicházející z těchto benzos a část této cesty, kde jsem použil psychedelika vs část, kde jsem ne, je drasticky odlišná. Jde spíš o pocit, že mi připadá, že mi to nějak resetuje mozek - zejména delší tripy, zdá se, že mají mnohem delší afterglow, ale na DMT a světech, do kterých mě přenese, něco je...

Asi mi zbývá tak 450 g tryptaminu a budu pracovat v mnohem menším měřítku, dokud to lépe nezjistím... takže spousta času na zlepšení! lol

Vlastně jsem se vás chtěl zeptat na něco ohledně toho, kdy konzumujete n,n-DMT. Někdo mi říkal, aha, mně to kouření nepřijde tak skvělé a popisoval, jak sedí s otevřenýma očima.
Kdykoli kouřím DMT, špatné tripy byly, když jsem zapomněl zavřít oči a prostě nevidím nebo mám pocit, že vidím své ruce, jako by se měnily v kořeny, a je to hluboce znepokojující, ale zjistil jsem, že jakmile zavřu oči, je to mnohem méně matoucí a děsivé - pro nedostatek lepšího slova. Jen by mě zajímalo, jaké máte vy všichni zkušenosti!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Právě jsem si uvědomil, že jsem měl říct, že nevím, jak DMT voní ha
🤥
Vlastně to bylo něco, čeho jsem si u tryptaminu všiml jako prvního - je to podobný plastický zápach.
Smrdí a chutná 5-meo-t nebo 5-meo-DMT taky jako hovno? Iv kouřil 5-MEO-DMT ještě v době, kdy jsem měl prvního RC prodejce (který v podstatě prodával jen shulgins produkty) z Kanady, ale to bylo asi tak v roce 2005 nebo tak nějak? Moc si to nepamatuju - nepamatuju si, že by to bylo šíleně vizuální jako DMT, to je stoprocentní jistota. To bylo ještě předtím, než jsem věděl, že se to dá prostě extrahovat. lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
A ještě jedna věc, omlouvám se...

když se pokusím vysolit volnou bázi DMT, kterou mám, pomocí acetonu a kyseliny fumarové, vytáhne to s sebou nečistoty? Určitě ne, že?

Opravdu chci zkusit pravděpodobně pomalejší nástup podkožní injekce nebo dokonce rozdíl mezi tím a IM injekcí, ale OBECNĚ potřebuji, aby to bylo bílé a vyčištěné hodně předtím...
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Můj člověk to nedělá, prostě si vezmi harmalas nebo nějakou jinou maoi a jez, pokud chceš pomalejší nástup a mírnější trip. Nebo snězte harmalas a pak si dejte malé toky dmt rozpuštěného v kapalině pro vaping přímo z vape.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Proč? Osobní zaujatost proti injekcím?
Nechci se zavázat k výletu na pharmhuascu, protože je to Looong, ale jsem historicky zvyklý na injekční užívání mnohem méně čistých drog - ach a mnohem nebezpečnějších a návykovějších.
Je to ROA, která vypadá opravdu zajímavě....nečetl jsi shulginovy zprávy? Nebo jiní, tak dlouho, jak mohu dostat to dostatečně čisté... to by byla moje hlavní obava, ale znovu řekl, že iv střílel (do svalu) některé HORRIBLE pouliční heroin v mém čase!
Neříkám, že to někdo jiný dělá, nebo to omlouvá, ale je to můj preferovaný ROA.
Navíc se nepřidává žádná další molekula - což by nakonec mohlo změnit pocit.
Ve skutečnosti jsem si koupil syrský žitný extrakt na eBay a vzal jsem si ho před kouřením, ale upřímně? Neudělalo to nic... a pokud vím, je to notoricky nepříjemný extrakt. Zřejmě hodně tuku (tentokrát je to tuk!).
Řekl bych, že orální ROA je můj nejméně oblíbený.
Proto chci najít způsob, jak syntetizovat DET z tryptaminu pomocí reduktivní aminace.... to vypadá jako fantastická droga!
Jednou zkusím znovu ten MiPT.....

Taky to nejspíš nebudu zkoušet solit rovnou, ale budu solit nějaké červené sračky v naději, že je taky zbavím barvy
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Neplatí moje úvaha, že DMT získaný z rostlin nikdy nezměnil barvu, když byl vložen do přesně stejné vany. Dobře, není to nejlepší možnost skladování, pokud není úplně zabalená, ale přesto, určitě pokud tato zčervená a extrahovaná věc nikdy ne, musí tam být nějaká nečistota?
Nebo syntetizovaný DMT reaguje jinak PROTO, že je čistší, a proto možná méně chráněný a vázaný v takových věcech, jako jsou tuky, jako by mohl být extrahovaný?
Jen se mi to zdá divné, to je vše...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Proto jsem se do toho pustil znovu.....

Včera večer jsem se do toho pustil s 10 g tryptaminu. Nakonec jsem to nechal ve vodní lázni, ale nezapnuté, a pak jsem to ucpal a přikryl utěrkou (s úmyslem to ráno uhasit).

Tak jsem si šel lehnout, začal jsem usínat a "WEEE WEEE WEEE WEEE WEEE!!!!!". - Požární poplach se stále spouštěl!!

Předpokládám, že jsem ho měl uhasit hned, protože když jsem ho šel ráno uhasit, nic se nestalo?
Nejsem si úplně jistý proč....takže kdyby mě někdo mohl poučit, bylo by to užitečné.
Naposledy se požární alarm opravdu spustil, když se hasilo při 35c - vzhledem k tomu, že je to detektor tepla a CO, nejsem si úplně jistý, proč by se vytvářel vodík (i když je nebezpečný, pokud je uzavřený - což nikdy není), proč by mi to spustilo požární alarm NEBO je to jen náhoda a můj požární alarm potřebuje vyměnit?
Naposledy se spustil, když se hasil ve vodní lázni, zatímco jsem v jiné místnosti vapoval DMT - takže upřímně řečeno, nejsem si jistý, jestli to byly výpary plastického typu z DMT z detektoru kouře v obýváku NEBO jestli generace vodíku spustila ten kuchyňský. Velmi zvláštní a už několikrát mě to vyděsilo k smrti!!!

Za druhé - právě jsem provedl celé bazifování, přidání DCM a extrakci a zjistil jsem, že po bazifování a přidání do sepové nálevky jsem přidal trochu DCM a po otočení dnem vzhůru a odvzdušnění všechny kapky DCM (nyní žluté barvy) klesly na dno a ukázaly dvě vrstvy. Zároveň se v druhé vrstvě objevily bílé kousky, které vypadaly jako malé krystalky nebo emulze.
Pokračoval jsem tedy v přidávání DCM a nakonec se zdálo, že se to převrátilo vzhůru nohama - to jsem nikdy předtím neviděl, DCM (který teď vůbec nebyl žlutý a vypadal, že obsahuje emulzi) zůstal v horní vrstvě.
Nikdy předtím jsem to neviděl a zmátlo mě to - původní RM, který zůstal, jsem vypustil do "nádoby na odpadky" a pak jsem vypustil podivně vypadající mastný DCM do prázdné láhve, abych ho destiloval a znovu použil.

Netuším, co to bylo za bílé svinstvo, které plavalo ve směsi, když jsem poprvé přidal základ - nebyl jsem si jistý, jestli to nebyl KOH, který se částečně vyboural, a tak jsem ho nechtěl mít ve finálním DCM, který se momentálně za míchání a malinkého žáru redukuje.

Také proč se DCM zpočátku potápěl na dno oddělovací nálevky a na konci byl nahoře?
Mohlo by to být tím, že nabírání DMT spolu s jakýmkoli odpadem, kterého se zbavujeme v heptanovém rexu, mu dává "váhu", a tak klesá.
Možná, že poté, co jsem přidal 3x25ml porce, už nebylo DMT, které by se dalo vytáhnout z RM, a tak prostě sedělo nahoře?

Tohle je opravdu poprvé, co dávám velký pozor a píšu si poznámky, aby bylo všechno poctivé.....

Myslím, že moje výtěžnost je zatím tak 1% hahaha

Dostanu se tam!

Pořád mi přijde kurevsky divný, že DCM začínal tím, že byl spodní vrstvou a pak se prostě přestal potápět a sedl si nahoru!!!!

Každopádně to vypadá, že DCM se už odpařuje (pomocí ventilátoru a míchání), takže jdu na rex.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Dobře, takže jsem si četl své přátele.....
Někdo říkal, jaké tuky by tam měly být, proč dělat odtučňovací krok po okyselení?
Tohle jsem našel...


Při redukční aminyzační reakci zahrnující tryptamin, formaldehyd a borohydrid sodný se často provádí odmašťovací krok, aby se odstranily nepolární nečistoty, které by mohly narušit reakci nebo kontaminovat konečný produkt. Zde je podrobný popis toho, proč je tento krok nutný a jaké typy "tuků" (nepolárních sloučenin) mohou být přítomny:

### Proč provádět odtučňovací krok:

1. **Odstranění nepolárních nečistot:**
- Během syntézy mohou být přítomny nepolární nečistoty, jako je nezreagovaný tryptamin, jakékoli organické vedlejší produkty nebo zbytky z předchozích kroků. Tyto nečistoty mohou ovlivnit čistotu a výtěžek konečného produktu.

2. **Zvýšení čistoty produktu:**
- Odstranění těchto nepolárních látek zajistí, že požadovaný produkt bude získán v čistší formě. To je důležité zejména pro analytickou charakterizaci a následné aplikace, kde je vysoká čistota klíčová.

3. **Zlepšení účinnosti reakce:**
- Odstraněním látek, které by mohly narušovat reakci, můžete zvýšit účinnost a selektivitu procesu reduktivní aminace. Nepolární nečistoty mohou někdy působit jako inhibitory nebo reagovat s meziprodukty, což vede k vedlejším reakcím.

### Jaké "tuky" mohou být přítomny:

1. **Nereagovaný tryptamin:**
- Tryptamin je sám o sobě relativně nepolární a nemusí s formaldehydem zcela reagovat. Jakýkoli zbývající tryptamin by se považoval za nepolární nečistotu.

2. **Organické vedlejší produkty:**
- Během reduktivní aminace mohou při vedlejších reakcích vznikat různé organické vedlejší produkty. Tyto vedlejší produkty mohou být nepolární povahy a je třeba je odstranit, aby se cílový amin přečistil.

3. **Zbytková rozpouštědla:**
- Pokud nejsou organická rozpouštědla (například ta, která se používají k rozpouštění tryptaminu nebo k usnadnění reakce) zcela odstraněna, mohou přispívat k nepolárnímu obsahu ve směsi.

4. **Mezilehké sloučeniny:**
- Meziprodukty vzniklé během reakce, které nepokračují ve tvorbě požadovaného konečného produktu, mohou být rovněž nepolární. Například meziprodukty vzniklé při částečné redukci nebo kondenzaci mohou být nepolární a je třeba je extrahovat.

### Typický postup defatace:

- Krok defatování obvykle zahrnuje promytí reakční směsi nepolárním rozpouštědlem, jako je hexan, petrolether nebo podobné rozpouštědlo.
- Nepolární rozpouštědlo selektivně rozpouští a extrahuje nepolární nečistoty z reakční směsi a ponechává polárnější produkt ve vodné nebo polární organické fázi.
- Po oddělení se nepolární vrstva (obsahující nečistoty) vyloučí a polární vrstva (obsahující produkt) se ponechá pro další zpracování a čištění.

Lze shrnout, že provedení defatního kroku při reduktivní aminaci tryptaminu formaldehydem a borohydridem sodným má zásadní význam pro odstranění nepolárních nečistot, čímž se zvýší čistota a výtěžek požadovaného produktu. Nepolární "tuky" v této souvislosti zahrnují především nezreagované výchozí materiály, organické vedlejší produkty, zbytková rozpouštědla a meziprodukty vzniklé během reakce.

Dobře, nebudu lhát... zeptal jsem se na chatGPT a když to poprvé vyplivlo odpověď, myslel jsem si, že to kecá, protože to mluví o tucích, které se s redukční aminací sere, nicméně když jsem četl dál - mělo to pár bodů... které byly platné.
Je to něco, co bych rád vyzkoušel, bylo by užitečné nebýt jediný člověk na světě s červeným DMT! Haha, Věc je, že to stále SPANKS jakýkoli extrahovaný DMT iv kdy extrahoval. Zdá se, že mnohem silnější, ale přesto - proč to jde červené, když to není něco, co se běžně hlásí.
Mám více na cestě, takže to může být jen ten první rxn, ale přesto chatGPT udělal některé body...

Také jsem to slyšel v rozhovoru Hamilton udělal tbf! Ha
 
Top