Existují ještě fentalogy 2022?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ahoj. doufám, že je to správné fórum, ale zajímalo by mě, jestli fentalogy skutečně ještě existovaly? Všichni na Redditu a Dreadu říkají, že v žádném případě, ale upřímně řečeno, nevěřím, že by na tom nějaký chemik skutečně nevydělal.

A protože jsem právě zmeškal ten zlatý věk, zemřel bych, abych zkusil něco jako FuF nebo AcytylFentanyl, pokud je k dispozici na temné síti, dejte mi prosím vědět! Jo a pro ty, kteří okamžitě nenávidí Fent, prosím, vypadněte. Hrozné je jen to, když ho šmejdi dealeři prodávají jako Heroin nebo ho dávají do jiných nesouvisejících drog.

Pokud s Fentanylem šukáte záměrně, měli byste vědět, do čeho se zase pouštíte imo. A díky za pomoc :)
 

Dopey4

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1

Zdravím,
byl jsem u toho v době zlaté éry a je škoda, že federální agentury vyhrožovaly moderátorům trhu v podstatě tím, že pokud se bude otevřeně prodávat Fent nebo Fentalog, budou mít větší tendenci jít po trhu. Takže teď je všechno uvedeno jako China White nebo syntetické opiáty.

V době zlatého věku byl mým oblíbeným MAF. Abych odpověděl na vaši otázku, vyhledejte si vzorky na drugdata.org. Uvidíte spoustu různých odrůd fentu. Jediné místo, kde se mi zdá, že jsou uvedeny, jsou čínské webové stránky & odmítám kupovat cokoli, co není escrow. Také jsem mohl říct podle cen, že věci jsou mimo. Před lety jsem měl prodejce carf. Tehdy to bylo 550 dolarů za gram a prodejce přiznal, že to bylo výrazně sníženo. Prodejce také doporučoval kupujícím, aby otevírali v rukavicích a masce a dále řezali, protože jinak riskujete život. Důrazně také doporučovali používat Vmixer. Nedávno jsem narazil na čínského prodejce, který tvrdil, že prodává 5 g čistého karfu za 850 usd. Říkám, že je to blbost. Ale možná je to Carf s hovno spoustou řezu!

Důvod, proč vím, že fentalogy stále existují, je výhradně bc drugdata.org. Vidíte tam širokou škálu různých druhů fentu a fentalogů. Většina prodejců však nemá tušení, co přesně prodává. Osobně si myslím, že zlatý věk byl bezpečnější. Tehdy ppl diskutovali o tom, kolik řezu přidávají na gram, aby se z v podstatě jedu stalo něco konzumovatelného. Také jsem se díky vlastním zkušenostem naučil, které odrůdy mi chutnají a které ne, a které jsou prostě příliš silné, než abych se s nimi obtěžoval. Podívejte se na drugdata.org a uvidíte, jaké odrůdy tam jsou.

Je nešťastné, že čínské webové stránky po vás chtějí, abyste si od začátku kupovali ve velkém a jeho eskont. Poučil jsem se, když jsem si objednával padělané cigarety. Samozřejmě, že nikdy nepřišly a jméno obrazovky se prostě zvedlo a zmizelo. Pokud se nemůžu spolehnout na to, že mi dorazí karton cigaret za 30 dolarů, tak Def nebudu riskovat 10 g fentalogu nebo metakvalonu.
 
Last edited:

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Děkujeme za odpověď. Možná jsem našel legitimní stránky, kde se dají koupit alespoň zeny a některé fentalogy. Působí z HK a ne z Číny, takže by se to dalo ověřit. Webové stránky bylo také extrémně těžké najít přes vyhledávače, což vidím jako dobrou věc, protože na Google dostanete jen rakovinotvorné nesouvisející a podvodné sračky.

Je to legrační, protože jsem se dostal na opis kvůli rakovině a chemoterapii. Začal jsem s oxy, pak heroinem, pak rc a teď je moje tolerance tak vysoká, že mi fent hcl ani neudělal hovno. (Chvíli jsem měl legálního dodavatele z Indie a ten mi poslal svoje věci a dostal je sem za 5 dní(!!), zatímco normálně indické věci ani neprojdou celnicí a trvá to týdny, protože jsem v západní EU. Ale stal se z něj retard a teď už je bohužel pryč. Byl také schopen dělat syntézu karfentu, protože pracoval v lékárně / továrně, kde čas od času kradli produkt.
Tvrdil, že 1g carf bude 1000usd, což jsem byl pro, ale chyběly mi peníze kvůli tomu, že jsem byl často podveden. Jeho fent byl legit tho a vždy jsem ho dostal a měl laboratorní testy, které ukazují čistotu, která byla 98%. Škoda, že jsem ztratil tohoto chlapa. Pokud někdo chce znát jeho e-mail stačí dm mě, možná jste také věděl nebo ho znáte. Jen chci vědět, proč se stal retardem a vlastně mě naposledy podvedl z 200 dolarů a pro dalšího člověka ukradl další 300 nebo tak... protože hledal fent a carf v Austrálii a byl až do nákupu až 10k v legálních farmaceutických opioidech měsíčně....

Musel jsem přijít o 3k kvůli těmhle podvodným sráčům. Pokud někdo něco ví nebo může pomoci, neváhejte a pm. 😭
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Mnoho let se zabývám výrobou různých psychoaktivních látek.
Fentanyl a jeho analogy se vyrábějí velmi snadno.
Nejlepšími analogy jsou 3-methylfentanyl a karfentanil.
Výroba NPP je velmi snadná.
Z benzylkyanidu se snadno získává 2-fenylethylamin.
Při kondenzaci s akryláty vzniká nesubstituovaný NPP s přidáním dalších akrylátů můžeme získat substituovaný NPP.
Pro získání nenahrazeného fentanylu vezmeme obvyklý NPP a přidáme analinovou skupinu.
Poté ANPP v rozpouštědle promícháme a přidáme propionylchlorid a mícháme 8 hodin. Rozpouštědlo se odebere těkavé. O den později sám vyprchá a zůstane sraženina fentanyl-hydrochloridu, která má vysokou čistotu. (ANPP musí být zpočátku přečištěn).
Pokud vím, je zakázáno prodávat fentanyl a jeho analogy na fóru.

V tomto případě vám mohu nabídnout konečnou fázi ANPP nebo jakoukoli jinou substituovanou, kterou v jedné fázi můžete přeměnit na produkt, který potřebujete, aniž byste měli chemické znalosti.
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Mohu vám pomoci s překladem 4-anilino-N-fenethylpiperidinu.
Cena
1 g spolu s acylačním činidlem vyjde na 600 eur.
10 g spolu s acylačním činidlem bude stát 5000 eur.

Z 1 g mého produktu získáte 1,3-1,33 g fentanyl hydrochloridu.
Bílá barva s čistotou nad 95-98 % hydrochloridu.

Vysoce kvalitní fentanyl hydrochlorid obsahuje asi 2500-3000 jednotlivých dávek pro průměrného spotřebitele.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Jaké vybavení a sklo používáte pro syntézu fentanylu a jeho analogů ?
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Ano, je tu spousta fennylogů. Tady v Kanadě tho jsme dostávali nějaký dobrý fent modré barvy, je to řezané, ale pořád super silné a bylo testováno na vysokou kvalitu, dobře se to kouří dobře se to střílí (myslel jsem to tak, že je to řezané s nějakými inertními látkami, žádné další psychoaktivní látky)
 
Top