Question Vykonává elektrická vrtačka s míchací špičkou stejnou práci jako horní míchadlo?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zajímalo by mě, zda elektrická vrtačka s míchací špičkou plní stejnou funkci míchání jako závěsné míchadlo, vím, že elektrická vrtačka je manuální, automatická a nemá časovač, na rozdíl od závěsného míchadla, které je autonomní, automatické a má časovač.
ale je také velký rozdíl mezi cenami obou, elektrická vrtačka je ve srovnání se závěsným míchadlem velmi levná a také výkonnější.
Těším se na odpověď odborníka na danou problematiku.
Děkuji všem!! ;)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
udělá svou práci, ale budete ji muset držet. zatímco mixér může míchat a vy být pryč nemusíte užívat žádný metylaminový plyn
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Hodně hluku a míchadla nad hlavou téměř nevydávají hluk
Nemají dlouhou životnost, přestanou brzy fungovat, pokud motor není bezkartáčový
Vytvářejí jiskry, takže u některých reakcí mohou způsobit požár nebo výbuch
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Další otázka, kterou mám ohledně směšovačů, zní:
Jaký je rozdíl mezi levným 100w mixérem od Vevora, který můžeme koupit na aliexpressu za 65 eur, a mixéry za 500 nebo 1000 eur?
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
U můžete ji vyrobit ve skleněném bottelu protřepat a získáte stejný účinek
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18

Vrták je špatný nápad. nevydrží dlouho, protože není určen k nepřetržitému provozu.
ale ventilátor svou práci odvede. levný ventilátor lze upgradovat na horní míchadlo. ventilátory jsou levné , bezkartáčové a s nastavitelnými otáčkami.
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3

Jo, někdo to pochopil dřív než já ventilátory stropní ventilátor je skvělé použít jako alternativu pro konzistentní řídicí mechanismus Tyto znalosti jsem získal z tajných laboratorních knih Klíčovou věcí je, že míchadlo musí být pružné a dostatečně dlouhé, aby bylo schopné zvládnout otáčky motoru stropního ventilátoru
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Rozhodně některé klíčové body pro zmíněné v tomto vlákně vrtačka je hrozná, zejména pokud jste v blízkosti výparů, které jsou hořlavé nebo výbušné nebo hořlavé, to mám na mysli, protože uvnitř motoru vrtačky je jiskra také není stálý zdroj energie a navíc byste také museli celou dobu stát nad vaším lektvarem, abyste míchali, a to je jen plýtvání a hodně produktivity a také jsou věci, které musíte míchat přes noc nebo 24 hodin nebo 48 hodin není možné, aby vrtačka vydržela třeba 10 minut 20 minut v kuse a necítila nutkání chtít skončit se stropním ventilátorem a nad hlavou určitě je nejlepší koncept použít pokusím se pro vás co nejdříve získat ilustraci
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
elektrická vrtačka se hojně používá v tajné chemii, to by věděl každý, kdo se alespoň trochu vyzná v podzemní syntéze... stačí použít vrtačku a připevnit ji k víku reakční kostky, aby se předešlo strašákům, jako je namočení nebo přeskočení elektrické jiskry... ale každý má svobodnou volbu...
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Stejně jako u všeho i zde bude potřeba a je nutné provést určité úpravy, aby se mohl stát dobrým nástrojem, ale s trochou vynalézavosti funguje pro mnoho syntéz dokonale a přizpůsobí se vašim potřebám, logicky se najdou i výjimky
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ptal jsem se na to, kvůli vaší syntéze bk-MDMA.
 
Top