Question Určuje barva lázeňských solí v jejich krystalické formě (bk-MDMA, 4-MMC,MDPV...) jejich čistotu?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Například pokud má hnědou, oranžovou barvu... (tedy tmavé barvy), znamená to, že je nečistý, a pokud jsou krystaly průhledné, znamená to, že jsou čisté, nebo barva neurčuje čistotu léčiva?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zvláštní, také jsem vždy přemýšlel o tomto tématu čistoty.

Právě se mi dostala do rukou zpráva. Jedná se o vzorek mdma hcl získaný trojnásobnou rekrystalizací: voda, ipa, opět voda. U tohoto vzorku však nebyla provedena extrakce bází.

Vzhled je dobrý.

Výsledek testu však ukazuje pouze 87 %. Nevím, zda se jedná o skutečnou čistotu, nebo o nějaký problém s testem. Na to kašlu.

U1erXipNM5
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Pěkné krystaly, Syntetizujete MDMA z MDP2P počínaje glycidátem PMK?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
pokud je to bezbarvá sloučenina a má barvu, není čistá, přechází ze světle žluté do tmavě hnědé, většinou pokud je černá, jako je černá mdma, pak ji převařili, protože má smrtící těžké kovy

jednoduše rekrystalizovat je to snadné extrémně snadné
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
L1cwLyerBJ
RFw1aYK736
Podívejte se na barvu mé poslední dávky krystalů methylonu poté, co jsem methylon HCl rekrystalizoval s deionizovanou vodou a nechal ho několik dní stát na vzduchu s průhledným plastovým kelímkem.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
pro mdma a jen rekrystalizovat jeho pěkný výtěžek musíte upravit rozpouštědlo pomocí pk pravidla nebo frakcionelní destilace za sníženého tlaku nebo chromotoghrapie na koloně je klíčem k vyššímu výtěžku
 
Top