• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrin a pseudoefedrin

Methamphetamine

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Český způsob není špatný, ale vadí mi ty vedlejší produkty , nezreagovaní jedinci a nízký výtěžek. Vše ale záleží na čistotě psů. Ale bříza je jiná káva.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Nemohu odpovídat na jednotlivé komentáře takže musím megatresk takto co se týče těch dead dropů tak nejdříve musíme mít zboží abychom mohli dead dropy řešit ale jsme na dobré cestě protože mám také dojem že brzy přijde maserko s vlastním produktem jsem zvědavý a těším se až to tu konečně někdo rozjede
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Jsem PRO... jen navrhuju jak, pokud mě napadne lepší způsob, napíšu to... hledáme způsob, jak to udělat, aby to fungovalo, ne způsob, jak to neudělat.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Vyhledávání, nalézání, inventarizace..... Co takhle kontaktovat naše guru ve společnosti BB.expert a zjistit odpovědi na své otázky? Max. Vstřícnost z jejich strany ve všech věcech.....
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Těším se na,,,, a mohl bych něco poslat do koše
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
cool
Omlouvám se za vložení nepravdivé informace, ale z vašich komentářů jsem vydedukoval, že jste skutečně plánovali něco udělat

Co se týče "skládačky 1 kg efa", jak by taková "skládačka" vypadala? To by mě zajímalo
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Zatím je to tedy na tomto poli již rozděleno, ale ještě chci rozdělit svou polovinu na polovinu.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Cus uz jsem se zkousel parkrat zeptat, ale nikdy neprisla presna odpoved.....Vite nekdo jak z Modafenu oddelit ibuprofen a extrahovat PSE???
vsechny moznosti co lidi psali nakonec zklamali, tak jestli nekdo nemate neco overeneho
. DIKYY
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Bílý krystalický prášek nebo bezbarvé krystaly. Je prakticky nerozpustný ve vodě, snadno rozpustný v acetonu, v etheru, v methanolu a v dichlormethanu. Rozpouští se ve zředěných roztocích alkalických hydroxidů a uhličitanů
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Máte mnoho variant, které je třeba od sebe oddělit, ať už se jedná o volnou bázi nebo sůl pseud.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
PSE
Bílý krystalický prášek nebo bezbarvé krystaly. Je snadno rozpustný ve vodě a v lihu 96% a mírně rozpustný v dichlormethanu.

Taje při asi 184 °C.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ale do těch modafenových keců bych se moc nepouštěl. Protože jsou plné gaak a nových plnidel, které se vám budou tahat ze psa, pokud to pořádně nestáhnete. A pak oči pro pláč po reakci. Tak hodně štěstí a nezapomeň napsat po úspěšném vytažení ..... Díky
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
V tom pripade co mam delat.....objednavat efedrin se mi moc nechce.....tak jedine extrakce z rostlin nebo polsko?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Objednat efedrin mohli byste se podělit o to, odkud ? Zní to skvěle
Odeslat soukromou zprávu
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Spíše zde vše cítím příliš... Ani efedrin, ani Vendor... kopněte do vrtule... tak byste mohli po novém roce, až bude méně dusno...
 

donart1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
aby se vendor ukazal tak se tu musi narodit i kuchar :D dokud nikdo nebude kuchtit v cz/sk tak aj zadny kvalitni vendor tu nebude
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Dobrých kuchařů by bylo málo, spíše je zapotřebí dobrého manažera, který to vezme do rukou a vše zvládne, dá všechny nitky dohromady. Vymyslí zásobování, najde investora a zajistí hladký průběh. Taková by měla být akciová společnost. Žádný šéf, jen podíl ve firmě. To je to, co je potřeba k řízení společnosti. Je to pokroková myšlenka. Cechy jsou k novým věcem nedůvěřivé, ale myslím, že kdo se toho chopí jako první, vyhraje jackpot.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Dobrých kuchařů by bylo málo, spíše je zapotřebí dobrého manažera, který to vezme do rukou a vše zvládne, dá všechny nitky dohromady. Vymyslí zásobování, najde investora a zajistí hladký průběh. Taková by měla být akciová společnost. Žádný šéf, jen podíl ve firmě. To je to, co je potřeba k řízení společnosti. Je to pokroková myšlenka. Cechy jsou k novým věcem nedůvěřivé, ale myslím, že kdo se toho chopí jako první, vyhraje jackpot.
 

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, můžete mi U pomoci s břízou?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Nechte si poradit s tím, co potřebujete
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Konečně první zájemce o skutečné vaření máš koule člověče a zároveň jsi mě potěšil. Naše sk/cz scéna na BB forech je plná hloupých dětí ......
 
View previous replies…
Top