Escrow

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Zjištěna chyba.
1. Chci vložit částku do XMR, která je potvrzena.
2. Přejděte na ***/účet/peněženka/ a zvolte xmr --> vklad
3. pak zvolím částku v EUR nebo USD. tato částka se nějakým způsobem převede na xmr a vygeneruje se adresa.
4. ale pokud na tuto adresu převedu nějakou větší částku, než jsem dostal v kroku 3, přistane pouze částka z kroku 3: zbytek zmizí.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pracujeme na tom, aby bylo možné doplnit volné množství, aniž bychom generovali nějaké konkrétní množství.

Pokud se taková situace vyskytne, kontaktujte mě a napravíme ji.
 
View previous replies…

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Problém není pouze v tomto množství.
Poté, co jsem převedl platbu ze své peněženky xmr na vaši adresu, nebylo možné z mé peněženky provést žádnou další transakci.
Každý pokus o přihlášení pomocí seedu jde do synchronizace navždy.
Technicky vzato mohu vstoupit na svůj účet, ale nemohu synchronizovat svou částku a provádět žádné aktivity. takže se to tváří buď jako "čekající" nebo "zablokované".
Nevím, co je příčinou, ale předpokládám, že tento problém souvisí s touto platbou, protože se objevil okamžitě.

NZ3pQDbJai
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Proč mi píšete do soukromých zpráv a sem? Nech mě, abych ti zítra odpověděl, a ty si procvič trpělivost.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
V PM jste mi odpověděli, že neznáte důvod, proto jsem tuto otázku předložil ke společné diskusi: Možná se se stejným problémem setkali i někteří další uživatelé???

Domnívám se, že je to vážný problém, pokud nemohu získat přístup k peněžence po dobu několika dnů od provedení převodu na náhodnou adresu.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Problém není na naší straně, ale v tom, že se vaše peněženka nedokáže synchronizovat.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
ano, chápu, že se jedná o "obecný problém". ale nyní to trvá již více než 48 hodin od doby, kdy byla platba úspěšně provedena do vaší peněženky.
Náhoda? nejsem si jistý.
Neříkám, že je to problém, vytvořený z vaší strany záměrně... ahahah...
ale domnívám se, že by to mohlo souviset s vaším algoritmem generování adres nebo něčím podobným.

Doufejme, že se mi to podaří odblokovat během 2-3 dnů: jsou tam zmražené mince, dokonce nemůžu zadat novou objednávku na koupi mé fckng trávy((((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jaký druh peněženky používáte?
Nemusíte odpovídat, stačí importovat klíče do jiné peněženky a synchronizovat je tam.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Původně byl vytvořen na xmrwallet.com

No, udělal jsem několik pokusů o import svých klíčů do nějaké jiné peněženky: byla použita aplikace mymonero a web se stejným výsledkem: problém se synchronizací.
Vypadá to, že moje poslední transakce nebyla správně zpracována nebo něco podobného, nevím přesně.
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
UPD: konečně jsem získal přístup ke svým finančním prostředkům pomocí podivné peněženky "monerujo". Vedle této se nyní podařilo synchronizovat všechna data.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Nevím nic o monero, jak koupit, jak zaplatit, jak otevřít peněženku, může mi to tu někdo vysvětlit pls a jak provést transakci?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Koupit Monero na Krakenu > vytvořit si peněženku, dobrá je MyMonero > počkat několik dní, obvykle týden, než budou prostředky v Krakenu k výběru > vybrat je do nové peněženky > pro větší anonymitu jsem ke své MyMonero přidal druhou peněženku a XMR přesunuji opět z té první peněženky do nové > přijďte na web, klikněte na svou peněženku nahoře > znaménko plus vedle "XMR" > web vám dá odkaz na vklad > s ním se vraťte do své peněženky, zadejte tento kód do políčka "odeslat" > obnovujte web jako zběsilí, dokud ho neuvidíte na svém účtu

Pokud to nedokážete dodržet, měli byste si nejspíš udělat "trochu" větší průzkum, než se o něco z toho pokusíte
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Zkusím to , děkuji
 

Lucy12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den! Chtěl bych se zeptat, zda je možné vymazat všechny minulé transakce a eskonty?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den, budou automaticky smazány za 90 dní.
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ahoj, nový prodejce, pokud obdržíte novou placenou objednávku, kde ji vyplnit? nějaké tlačítko? nebo stačí v konverzaci napsat sledovací číslo?
--jen jsem si to přečetl:
Když kupující obdrží objednávku, musí kliknout na tlačítko "Dokončit obchod". Tato akce umožní prodávajícímu získat platbu za objednávku.
Existuje nějaké tlačítko pro prodávajícího?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Každý má k dispozici tlačítko "pozvat správce".
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Takže při každé objednávce musím do konverzace přizvat admina? a pak tam napsat sledovací číslo?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Na tuto otázku jsem vám již odpověděl, proč se opakujete?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Je třeba počkat, až zákazník potvrdí příjem zásilky. Poté obdržíte své peníze. V případě, že jste dlouho offline nebo vás zákazník ignoruje, můžete si k řešení problému přizvat admina.
 
Last edited:
Top