Vše, co potřebujete, abyste mohli začít vařit

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Předpokládejme, že jste se rozhodli zkusit uvařit nějaké léky. Přečetli jste si návod a jste morálně připraveni. Nyní je čas připravit vaše pracoviště, vaši domácí laboratoř. Nezáleží na tom, zda vaříte v kuchyni, v garáži nebo v dodávce na kolečkách. Budete potřebovat speciální vybavení, ať už je to baňka nebo lakmusový papírek.
V této části probereme základy přípravy pracoviště a vysvětlíme, jaké vybavení a předměty budete potřebovat.

Samozřejmě platí, že čím složitější je syntéza látky, tím specifičtější vybavení je zapotřebí. Je však třeba mít na paměti, že se nyní nacházíte v části "Vaření v kuchyni", kde budeme uvádět pouze nejjednodušší, elementární způsoby přípravy. A ve většině těchto receptů jednoduchost metody eliminuje složité a drahé vybavení ve prospěch cenově dostupnějších položek. Vše, co potřebujete k základnímu vaření, můžete koupit téměř v každé zemi světa, aniž byste vzbudili větší podezření.

Pro pokročilé kuchaře je určena také rubrika Nejčastější dotazy k laboratoři, kde se můžete podrobně seznámit s funkcemi práce v laboratoři.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
v syntézách bk mdma 4/3mmc 3/4cmc a pvp/mdpv jen několik skleněných lahví několik plastových kbelíků čerpadlo na přečerpávání paliva. vrtačka míchačka na beton. sada vinných filtrů elektrický vařič.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Chemická syntéza bK-MDMA nevyžaduje teplo, nebo alespoň syntéza, kterou jsem našel na tomto fóru, existuje syntéza, která vyžaduje také teplo
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Bude vrták z nerezové oceli fungovat pro MMC?
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Pro LSA také není potřeba mnoho.
- 3x 2litrové PET lahve (ale pokud můžete 3x 1litrové skleněné lahve, ujistěte se, že je dokážete alespoň pevně uzavřít). Hlavně se ujistěte, že jste je sakra dobře vyčistili.
- Žiletka
- Mlýnek na kávu
- Pokud vám vadí ztrácet čas a přijít o nějakou výtěžnost, pořiďte si míchací desku. Není potřeba, ale budete muset věci protřepávat ručně.
- 1 pyrexovou nebo keramickou misku, není úplně důležité, kterou.

Existuje několik volitelných, které doporučuji a není tak těžké je sehnat.
- PHmetr (může být i papírový).
- Míchací deska s ohřevem (pomáhá při odpařování, ale nezvyšujte teplotu příliš!!!).
- Jantarově zbarvené skleněné lahve (protože LSA je citlivá na UV světlo).
- V místnosti, kde pracujete, světla s UV filtrem, abyste nemuseli pracovat potmě.

Ohledně chemikálií, no to je téma na diskuzi na jiném místě a já se nebudu dále rozepisovat.
 

nitroisit16835

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ahoj, jsem začátečník a rád bych si vyrobil svou první drogu, mám 24 dolarů v hotovosti a chci si koupit nebo vyrobit nějakou drogu, jsem otevřený všem druhům.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Pane, pro začátek potřebujete alespoň 27 dolarů v hotovosti.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Raději mějte těch 27 dolarů v bitcoinech, pokud chcete začít
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, opravdu se zajímám o chemii a další věci, ale jsem trochu ztracený se vším tím vybavením, protože jsem začátečník. Tak by mě zajímalo, jaké základní věci si mám koupit. Už mám magnetické míchadlo, kádinky, základní laboratorní vybavení jako špachtle a tak, co myslíte, že by měl být můj další nákup ? Chci hlavně syntetizovat kanabinoidy nebo tryptaminy, ale jsem otevřený čemukoli.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Zkontrolujte si postup, pak budete přesně vědět, jaké vybavení budete k provedení syntézy potřebovat.
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
im begginer at this, can i prepare my own psychedelic, like psilocybe, LSD, mdma? thing like this
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Nejjednodušší psychedelika pro syntézu jsou meskalin a TMA.
 
View previous replies…

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Musel bych za to utratit balík peněz, ne? myslím, že to není tak jednoduché jako pěstování hub.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Zde hovoříme o syntéze. Pěstování hub není syntéza. A ano, chemie může být někdy docela drahá.
 

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zajímavé, nikdy jsem se nezabýval syntézou meskalinu, ale je trochu zvláštní, že s ohledem na to, že jde o nejjednodušší psychedelikum na výrobu, se s ním u pouličních dealerů moc nesetkáte.

Zjistil jsem, že Meskalin je jedna z nejtěžších molekul k získání Upřímně řečeno, nemohl jsem ho najít před 10 lety, tak jsem začal pěstovat a sbírat aktivní kaktusy zpět. Mám pěkně nemocnou kaktusovou zahrádku a mám nekonečné zásoby své oblíbené medicíny.

Předpokládám, že vzhledem k tomu, že je to nejjednodušší psychedelikum, je poměrně těžké získat procures, takže je to vzácnější látka k vidění?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Jak lze nahradit zpětný chladič
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Jeden tlakový hrnec, měděné trubky, měděné šrouby/ložiska/spojky, něco na utěsnění netěsností (např. epoxid) a 20litrový kbelík.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Nic ve zlém, ale napadlo někoho kromě mě, že by nám neznalcům opravdu prospělo přečíst si nějaké knihy o organické chemii? Pokud jste nováčci jako já, čtěte, čtěte, čtěte a pak ještě jednou čtěte! Začal jsem s chemií pro hlupáky je přesunul Ober na učebnice, pak publikovaných materiálů. Vážně, buďte chytří!!! Vzdělávejte se jako první, pak se ptejte.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Předpokládám, že každý kuchař čte knihy a sleduje videa o chemii.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Dovedu si představit, že existuje spousta pseudoreduktorů typu shake and bake nebo HI, kteří vůbec nerozuměli tomu, co sakra dělají, když se od kamaráda dozvěděli: jak "zahřát tohle s tímhle" nebo "hodit tohle všechno na 30 minut do lahve od sody" a pak jak vytvořit plynnou HCl. Možná až po získání zkušeností a seznámení se s formální terminologií a znalostmi pochopili, co se vlastně děje, když tyto věci sčítají. Určitá forma zpětného inženýrství, chcete-li.

Sám jsem se začal učit z učebnic už dávno. Neměl jsem možnost praktikovat žádné experimenty ani sledovat videa. Teoreticky to všechno můžete mít na papíře, ale dokud to nepoužijete, není to ono. Teď, když mám možnost praktikovat techniky a experimentovat s hmatatelnými předměty a látkami před sebou, je učení v kombinaci se studiem hračka. Díky tomu, že jsem si tento základ vybudoval už dávno, je mnohem snazší rozpoznat a zapamatovat si - "Aha, vzpomínám si, že jsem o tom četl". Nebo si umět představit provádění syntézy, kterou jsem nikdy nezkoušel, a umět si říct "OK, tohle je to, o čem mluvili" atd.

Nemohu to dostatečně zdůraznit, každý, kdo chce být kuchařem, aby četl, studoval, cvičil a začal v malém a BEZPEČNĚ! Možná uvidíte recept na pervitin a zvládnete ho bez jakýchkoli znalostí a větších zkušeností, ale to je asi tak všechno, co se vám povede, a pravděpodobně to pro vás nakonec skončí špatně. Uvědomte si prosím, že pokaždé, když všechny tyto věci házíte dohromady, riskujete, pokud nemáte pochopení pro to, s čím přesně máte co do činění a o co se snažíte. Pokud nemáte žádné znalosti chemie, jak poznáte, zda se podle receptu vyrábí drogy, jed nebo výbušnina? Vzdělávejte se!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Stiskněte tlačítko vaření a zmáčkněte ANYKEy a BOBS YER UNCLE
 
Top