Vše, co potřebujete, abyste mohli začít vařit

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
im begginer at this, can i prepare my own psychedelic, like psilocybe, LSD, mdma? thing like this
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Nejjednodušší psychedelika pro syntézu jsou meskalin a TMA.
 
View previous replies…

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zajímavé, nikdy jsem se nezabýval syntézou meskalinu, ale je trochu zvláštní, že s ohledem na to, že jde o nejjednodušší psychedelikum na výrobu, se s ním u pouličních dealerů moc nesetkáte.

Zjistil jsem, že Meskalin je jedna z nejtěžších molekul k získání Upřímně řečeno, nemohl jsem ho najít před 10 lety, tak jsem začal pěstovat a sbírat aktivní kaktusy zpět. Mám pěkně nemocnou kaktusovou zahrádku a mám nekonečné zásoby své oblíbené medicíny.

Předpokládám, že vzhledem k tomu, že je to nejjednodušší psychedelikum, je poměrně těžké získat procures, takže je to vzácnější látka k vidění?
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Nic ve zlém, ale napadlo někoho kromě mě, že by nám neznalcům opravdu prospělo přečíst si nějaké knihy o organické chemii? Pokud jste nováčci jako já, čtěte, čtěte, čtěte a pak ještě jednou čtěte! Začal jsem s chemií pro hlupáky je přesunul Ober na učebnice, pak publikovaných materiálů. Vážně, buďte chytří!!! Vzdělávejte se jako první, pak se ptejte.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Předpokládám, že každý kuchař čte knihy a sleduje videa o chemii.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Dovedu si představit, že existuje spousta pseudoreduktorů typu shake and bake nebo HI, kteří vůbec nerozuměli tomu, co sakra dělají, když se od kamaráda dozvěděli: jak "zahřát tohle s tímhle" nebo "hodit tohle všechno na 30 minut do lahve od sody" a pak jak vytvořit plynnou HCl. Možná až po získání zkušeností a seznámení se s formální terminologií a znalostmi pochopili, co se vlastně děje, když tyto věci sčítají. Určitá forma zpětného inženýrství, chcete-li.

Sám jsem se začal učit z učebnic už dávno. Neměl jsem možnost praktikovat žádné experimenty ani sledovat videa. Teoreticky to všechno můžete mít na papíře, ale dokud to nepoužijete, není to ono. Teď, když mám možnost praktikovat techniky a experimentovat s hmatatelnými předměty a látkami před sebou, je učení v kombinaci se studiem hračka. Díky tomu, že jsem si tento základ vybudoval už dávno, je mnohem snazší rozpoznat a zapamatovat si - "Aha, vzpomínám si, že jsem o tom četl". Nebo si umět představit provádění syntézy, kterou jsem nikdy nezkoušel, a umět si říct "OK, tohle je to, o čem mluvili" atd.

Nemohu to dostatečně zdůraznit, každý, kdo chce být kuchařem, aby četl, studoval, cvičil a začal v malém a BEZPEČNĚ! Možná uvidíte recept na pervitin a zvládnete ho bez jakýchkoli znalostí a větších zkušeností, ale to je asi tak všechno, co se vám povede, a pravděpodobně to pro vás nakonec skončí špatně. Uvědomte si prosím, že pokaždé, když všechny tyto věci házíte dohromady, riskujete, pokud nemáte pochopení pro to, s čím přesně máte co do činění a o co se snažíte. Pokud nemáte žádné znalosti chemie, jak poznáte, zda se podle receptu vyrábí drogy, jed nebo výbušnina? Vzdělávejte se!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Stiskněte tlačítko vaření a zmáčkněte ANYKEy a BOBS YER UNCLE
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Opravdu se zajímám o stimulanty, koupil jsem si skleněné nádobí a vybavení a snažil jsem se vyrobit amfetamin, ale při čtení syntézyo P2NP jsem viděl, že P2NP je super drahý, tak jsem se rozhodl vyrobit si vlastní, ale potřebuji nitroethan, no a hádejte co ? Musel jsem si vyrobit vlastní, ale opět, ALE jedno z činidel na jeho výrobu bylo příliš drahé, uvědomil jsem si, že to bude stát příliš mnoho, takže jakákoli alternativa nebo jiné snadné/velmi snadné stimulanty na výrobu nebo dokonce jakákoli pomoc bude skvělá díky
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Je lepší si P2NP rovnou koupit. Levněji než nákupem přímo z Číny to na vlastní pěst neuděláte.
 
View previous replies…

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Zeptal se pár prodejců na stránkách, prodávají ji za 260-300 dolarů, takže idk
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nejlevnější cena na fóru je od @Mona857, 100 dolarů za kg. Vše ale záleží na tom, kolik odebíráte, pokud odebíráte od 100 kg, cena bude nízká u všech prodejců.
Podívejte se na
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Chápu, díky za čas věnovaný odpovědi definitivně pomáhá !
 
Top