Question Looking for a vendor Gama-butyrolakton GBL/GHB

evolutionzzz

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cílem v mysli je získat GBL nebo GHB. Každý, kdo toto čte, zná všechny problémy, které s tím souvisejí. Takže hledá nějakou pomoc.
Takže moji zákazníci nemají rádi BDO, když říkám nemají rádi, myslím tím, že ho NENÁVIDÍ. Zdá se však, že GBL a GHB samozřejmě milují (kdo ví).
Každopádně všichni víme, že je čím dál těžší se k němu dostat, zvlášť aniž by vás předtím tucetkrát podvedli. Tento příspěvek se měl ptát, jak ho syntetizovat, ale nejsem chemik, mám v této oblasti NULOVÉ znalosti a dovedu si představit, že jakýkoli můj pokus by skončil požárem. Hodně ohně. Taky nechci/nemůžu zaplatit těch směšných více než 1500 dolarů, za které to lidé prodávají na většině těchto trhů.
Než mě zaplaví nabídky od lidí, kteří mi říkají, abych poslal Western Union / Bitcoin / atd... Neplýtvejte naším časem. Jakoukoli transakci udělám, bude přes platební platformu, jako je trh breaking bad. Něco s escrow službou, nejsem hloupý a ŽÁDNÉ VÝJIMKY...

Nápady musím získat:
1) Prostě to koupím. Samozřejmě by to bylo ideální, najít dodavatele, který může procházet a vidět tento příspěvek. Ale nejsem moc optimistický. OPĚT NEKUPOVAT BDO.
2) Najít způsob, jak si ho objednat u Sigma Aldrich nebo u nějakého jejich prodejce. Pokusil jsem se vytvořit účet pomocí legální firmy, ale nefungovalo to. Zvlášť při ceně, za kterou to prodávají, by to byla ideální cesta. Viděl jsem, jak tu někdo jinému člověku navrhl, aby šel přes společnost, která nakupuje od Sigma Aldrich, ale můj pokus selhal (zamítli to, protože řekli, že neposílají do Spojených států, ale dovedu si představit, že by to zamítli tak jako tak kvůli právním problémům) Možná někdo ví o osobě/firmě, která má možnost od nich nakupovat a prodává na darkwebovém trhu?
3)Synthesis.... Rád bych si myslel, že jsem velmi inteligentní a vynalézavý... Což také znamená, že znám svá omezení. Existuje nějaký postup, který by zvládl amatér bez laboratoře a ne s největším rozpočtem?
4) Oddělení od legálního produktu... Vím, že existují legální produkty s obsahem GBL. Existuje nějaký produkt, který obsahuje převážně GBL, je levný a dalo by se s ním relativně snadno pracovat? Snadným oddělením myslím: oddělení zahřátím/zamrazením nebo použitím chemikálie či něčeho jiného k oddělení.
5) GHB v sušené/krystalické formě: Viděl jsem prodejce, který měl GHB ve formě krystalů? Tímto způsobem by byla přeprava mnohem jednodušší a tvrdí, že můžete použít destilovanou vodu a je to. Jejich ceny nejsou tak špatné jako u GBL na trhu, ale stále je to příliš drahé.

Celkově se snažím sehnat GBL nebo GHB po 5-10 l za slušnou cenu. A naposledy pro všechny spamery: NEMÁM ZÁJEM KOUPIT BDO.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Co třeba cesta GABA na GHB, dehydrogenace 1,4-BDO na GBL nebo syntéza GHB z tetrahydrofuranu? Nemyslím si, že je to tak složité.
Podívejte se ZDE - třeba vám to pomůže.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Chtěl jsem říci, že je možné, že GHB je jednou z nejjednodušších syntéz, hned po extrakcích z rostlin!
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
GBL na GHB je opravdu velmi snadné. A GBL je v mnoha částech světa stále legální. Lze jej zakoupit jako čisticí prostředek. (Ve skutečnosti je to velmi dobrý čisticí prostředek).
Ve WHO se diskutovalo o zákazu GBL, rozhodli se proti tomu.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
v evropě je levné a snadno se dá sehnat na clearnetu podívejte se na indusclean a podobné webové stránky
Je možné použít i službu přeposílání dm me if u need more info Je snadné
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Zde je tip: Existuje způsob, jak získat průmyslové čisticí prostředky, které budou obsahovat až 80 % GBL. zbytek bude tvořit nafta a další nepolární rozpouštědla. GBL je odmašťovadlo a je těžké ho nahradit. Chcete-li získat GBL, musíte se obrátit na legální společnosti a vyžádat si bezpečnostní listy a veškerou bezpečnostní dokumentaci. Na štítku nebude napsáno "čistič GBL" nebo nějaká hloupost. Bude to odmašťovač.

Neřeknou vám přesné procento, ale bude to rozmezí. Obvykle 60-80 % a pravděpodobně to může být 80 %. Teď můžete ztrácet čas frakční destilací, úpravou uhlíku a filtrací přes celit, ale nakonec, pokud máte představu o tom, kolik GBL je ve směsi, jednoduše přidáte množství vody potřebné pro hotový koncentrovaný produkt GHB. Myslím, že to bylo 3 X (z hlavy si to nepamatuji.)

Pak se na vrcholu vytvoří nepolární vrstva. Bylo překvapivě snadné ji oddělit. Přidejte potřebný NaOH v pevném stavu, aby se změnil na GHB. Ujistěte se, že žádná z "příměsí" ve vzorci nemůže být rozpustná ve vodě. Nezapomeňte, že je velký rozdíl mezi slovem odmašťovadlo a "GBL" pro balicí listy. V každém případě byste měli být vždy obezřetní.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zní to, jako byste potřebovali nějaký odstraňovač Multi Gel®.

Je to GBL a jen celulóza.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U máte dobrý zdroj a způsob, jak ho oddělit?
Myslím, že to je pak jediná značka, kterou lze zakoupit více pak méně snadno/legálně.
Lepší alternativu jsem nenašel.
 
View previous replies…

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Udělali jste nějaký výukový program?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Výukový program: Výukový program pro učitele chemie a chemického inženýrství, který je určen pro učitele chemie a chemického inženýrství:
1. Dejte do něj trochu soli
2. Protřepejte
3. Opakujte, dokud není tekutina
4. Odfiltrujte nečistoty
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Velmi snadná syntéza. Někdo se zmínil o cestě od GABA k GHB. Ta se nazývá Sandmeyerova reakce BTW.

SWiM může toto doporučení podpořit, sám ji tímto způsobem pravidelně vyrábí jako sodnou sůl (krystaly Na-GHB).

S laskavým pozdravem,
Ali
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ghb prášek, dávkování je pro mě velmi neznámé, zdá se, že je třeba brát hodně, aby se dostavily účinky, lidé zkoušejí 3gramy a stěžují si bez účinku, olej s alkoholem funguje velmi dobře.
 
Top