Zkoušel zde někdo IV 4-MMC mefedron?

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
IV je rozhodně méně častým způsobem užívání 4-MMC mefedronu, přičemž mnohem populárnější jsou šňupací a perorální cesty. Zkoušel někdo mefedron IV? Existují nějaké výhody, kvůli kterým to stojí za to? Zvlášť když vzorek, který jsem dostal od BioHackers, měl tak příjemnou vůni (nechápu, kde se vzala ta historka o tom, že smrdí jako kočičí chcanky) a rozplývá se na nose, což z něj dělá něco, co chcete šňupat, ne se tomu vyhýbat jako některým jiným látkám.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Zkusil jsem to několikrát před mnoha lety, kdy jsem měl prostě pocit, že musím všechno zažít. Můj běžný RoA je boofing, po kterém následuje orální. Nemohu to s mnoha věcmi srovnávat, protože jsem si přestal píchat injekce, jakmile se mi začaly stáčet žíly, abych se vyhnul jehle, a zdravotní sestra to komentovala.

Spěch je... wow. Je to velký nával. Ten silný pocit trvá několik minut a pak se jemně rozptýlí do normálního zážitku 4MMC. Pokud jste si ještě infuzi nedávali, určitě si udělejte průzkum o tom, jak to dělat bezpečně. Pokud vynecháte injekci, velká oblast kolem místa, do kterého jste injekci aplikovali, znecitliví a bude trvat týdny, než se zotaví, takže, buďte opatrní.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ano, IV Cat ... je ... kočičí mňoukání ... abych tak řekl. Řekl bych, že je pravděpodobně mnohem běžnější a oblíbenější, než si možná myslíte. Vždycky jsem nesnášel čichání ke kočkám. Nesnášel jsem ten zápach a chuť a ty věci, které jsem měl, mě pekelně pálily. Většina lidí, které znám, by ji ve srovnání s jinými cestami raději IV. Pravděpodobně nejintenzivnější spěch/zážitek, o kterém si dokážu představit, že stojí sám o sobě. Co se týče intenzity, je to na stejné úrovni jako intravenózní kokain, ale myslím, že mnohem víc, navíc to trvá o něco déle, takže ještě lepší... můžete se v tom usadit a užít si to. Je to dobré tak na dva panáky, než "kouzlo" odezní a je to jen povzbuzující. Jinými slovy, tolerance se rychle získá. Asi 30 minut po injekci budete vyšší než mofo, při vyšších dávkách (.25g a výše) budete mít zkreslení zraku. 0,3-.4 je opravdu dobrá dávka, jakákoliv větší a jste opravdu v tom, abyste to vyhráli. Mějte poblíž nějakou studenou vodu na pití a třeba si ji stříkněte na hlavu (to dělám rád) - mě je tak horko, že se ze mě voda začne odpařovat a z hlavy mi jde pára.

Každopádně asi po 30 minutách začnete klesat a pravděpodobně budete chtít zhruba v té době znovu podat dávku, pokud to půjde. Po počátečním návalu budete ještě hodinu nebo dvě sjetí, ale to se zklidní a spánku lze dosáhnout, doufejme, ne příliš dlouho poté. Návrat není tak špatný, ne tak špatný jako u koksu. Opravdu pomáhá mít nějaký podvozek. Opiát, benzo, možná i nějaký druh trankvilizéru - seroquel (quetiapin) a zyprexa (olanzipin) dělají zázraky pro zabití crashe a úzkosti a dělají skvělý zážitek.

V minulosti jsem si všiml, že pokud jsem několik dní před použitím kočky užíval kokain, zejména IV, zážitek se výrazně snížil. Někteří by si dokonce mohli myslet, že jim prodali patrové drogy nebo že to prostě nebylo tak dobré. Jednou nebo dvakrát jsem intravenózně užil cat, než jsem získal SKUTEČNÝ plnohodnotný zážitek, a byl to velký rozdíl. Takže pokud můžete, dejte si pauzu vedoucí k užití cat, pokud můžete, a předejte tuto radu všem, kteří uvažují o užití cat. Je to téměř jako zážitek s MDMA. Chcete se ujistit, že váš mozek je pěkně čerstvý a nabitý a připravený na zaplavení magií. Jinak nevyužije svůj plný potenciál a je to tak trochu plýtvání.

Pokud se chystáte na kapačky, neposíláte je "domů", dokud nevíte, že jste v té žíle dobře. Pořiďte si pěkný praporek/registr a otestujte to tím, že do něj natáhnete krev, pokud se zaplaví... tak tu sračku zabouchněte a držte se jako o život! Není to něco, s čím byste chtěli nespěchat a dělat to pomalu. Poslední věc, kterou chcete udělat, je trefit se do poloviny a pak muset šmátrat a snažit se znovu získat registr. Poznejte svou dávku, najděte ji a prostě tu mrdu pošlete. Pokaždé použijte novou jehlu a dobře zavažte. Vody použij tolik, aby kočka nezačala krystalizovat, a taky ne moc, aby to ztěžovalo manipulaci se stříkačkou. 0,05 g na 0,1 ml je podle mě dobrý poměr. Takže 0,5 se vejde do stříkačky o objemu 1 cm3. Takže .3-.4 bude asi 60-80 centů. Celkově hodně pomůže, když roztok před natažením do stříkačky zahřejete a samozřejmě použijete vatu na filtrování, ale mělo by se to dobře natáhnout i bez ní. To je opravdu vše, co potřebujete vědět.

Zůstaňte v bezpečí a užívejte si o7
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Zápach kočičí moči není o zápachu látky, ale o tom, jak je po jejím použití cítit váš pot a moč.

A toto tvrzení považuji za stoprocentně pravdivé, uživatel absolutně PACHNE po kočičích chcankách.

Mám kočku, měl jsem jich asi pět, takže přesně vím, jak smrdí. ale teorie kočičí moči nemusí nutně znamenat, že to smrdí JAKO kočičí moč, víte?

Nejde o úplně stejný zápach, jde o to, jak to smrdí. o intenzitu a o to, že se toho NEMŮŽEŠ zbavit.

Můžeš si vyprat oblečení a povlečení, ale ten smrad tam pořád zůstane. stejně jako kočičí chcanky, těžko se toho zbavíš, ale smrdí to taky podobně.

Představte si, co to svinstvo dělá s vašimi orgány.

samotná látka smrdí jako okurky nebo vanilka nebo obojí. měla by být bez zápachu, ale garantuju vám, že 4mmc bez zápachu nenajdete.

Je to jedna z charakteristik meph a je to klíč k jeho rozpoznání.

Omlouvám se, že moje angličtina je v prdeli idk proč, ztrácím slova a nemůžu najít ta správná..
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Mluvil jsi prostě dobře, člověče. Jsem Američan
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Haha jo, já vím, jen mám někdy problém najít adekvátní slova a musím tam dát taková, která mi do myšlenky úplně nezapadají.

jednou mi někdo v komentářích řekl, že ho udivuje moje angličtina, a řekl, že jsem mluvil perfektně bez chyb pod velmi dlouhým komentářem, který jsem napsal, a já jsem na konec napsal "sorry for my english its not my first language" hahah
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
To, že mefedron vždycky smrděl po kočičích chcankách, bývala pravda. Lidé však nyní přišli na jiné způsoby jeho syntézy, které žádný zápach nevydávají. Nyní se může dodávat a dodává jako velmi lehký čistě bílý nadýchaný prášek bez zápachu a nezanechává po sobě žádný zápach. FTIR testy stále ukazují, že je čistý.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Hmm zajímavé, poprvé jsem to zkusil letos a od té doby jsem udělal asi 50gs možná.

Vůbec jsem si neuvědomoval, JAK moc jsem byl cítit.
Teda věděl jsem, že smrdím, ale neuvědomil jsem si, že to lidi cítí na tři metry.

Ale jak to, že jiný způsob syntézy eliminuje zápach, když samotná látka je stejná?

Vím, že může být ve formě HCl a krystalů, ale myslím, že HCl zanechává zápach také. četl jsem o tom hodně.

Možná to tedy není mefedron?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Mějte na paměti také další analogy - mefedron, methylon, ethylon atd. Všiml jsem si, že methylon opravdu nepříjemně zapáchal, měl rezavě oranžovou barvu a dělal dobré zkušenosti. Etylon byl světle žlutý, vůbec nebyl cítit a zážitek měl pravděpodobně stejnou délku trvání, ale nebyl zdaleka tak euforický a intenzivní jako metylon.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nejsem si jistý, proč jsem tehdy přidal tuto anekdotu, při zpětném pohledu je irelevantní. Bylo to asi před 10 lety a upřímně řečeno, nejsem si jistý, co přesně jsem měl, jediné, z čeho jsem tehdy vycházel, byl svět prodejců. Všechno tehdy chodilo jako "molly" nebo "m1" Různé barvy, různé vůně. Víceméně stejný účinek, trvání, síla atd. v různé míře. Je docela možné, že to, čemu říkali m1 nebo metylon, byl ve skutečnosti mefedron. Téměř totožný zápach, co si pamatuji, se vzorkem 4mmc, který jsem dostal od Glitchyho.

V té době jsem speedballoval s touto látkou minimálně dvakrát denně po dobu 2/3 měsíců, žádné dlouhodobé zdravotní problémy jsem nezískal. Kromě toho, že jsem byl lidská kostra a samotná stříkačka poškozovala žíly. Nic jsem nezaznamenal. Měl jsem kamaráda, který si šlehal tak 0,5 - 0,6 dávky... (kurva šílený) ... vylezl z koupelny klidný jako hinduistická kráva, chvíli si povídal se společností a pak se odebral do své kajuty, aby si dělal bůhvíco. .3 jsem měl pocit, že jsem právě dokončil běh v rukavici - bohatě mi to stačilo. Každopádně jsme si všimli abstinenčního příznaku po ukončení užívání po dobré době soustavného užívání, minimálně po několika týdnech. Jednou za čas, náhodně, bez varování, by váš mozek jakoby zaostával a musel by dohánět. Bylo to skoro jako kýchnutí pro váš mozek - nebo "mozkový prd"... dokonce koktání. Skoro jako by vás zasáhl elektrický výboj. Jako byste viděli záblesk ve svém zraku a váš zorný úhel se možná jakoby klouzal dozadu nebo dopředu nebo do stran, ne nepodobný pocitu závratě možná... Nevím, co se stalo s tím "Polákem", na kterého se odkazuje o pár příspěvků níže, možná špatná šarže? Mohu s jistotou říci, že to není charakteristické pro samotnou látku (látky).

Nikdy jsem se k čichání této látky nedostal, udělal jsem to jen párkrát. Nesnáším tu vůni a chuť a pálilo to jako čert. Jednou jsem padala padákem. Nikdy jsem to nefoukal. Kapačky jsou v podstatě jediná cesta, kterou jsem pro tyto látky použil. Je to cesta, které dávám přednost. Nicméně nikomu nedoporučuji, aby si na kapačky zvykal, dělal si z nich zvyk, nebo dokonce zkoušel ...hovno. Říká se, že samotná injekční stříkačka se stává závislostí. Je to dost nechutný návyk.
 
Last edited:

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Tyto otřesy jsou mozkové záškuby, normální věc po zneužívání silných uvolňovačů serotoninu.

Nikdy se mi to nestalo například po 3cmc, tedy nedávno se mi to stalo, ale po zneužívání meph po dobu 3 měsíců.

Děje se to kvůli downregulaci serotoninu .
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jo, tak nějak se dá odvodit, že se váš mozek snaží znovu zapojit po usmažení všech synapsí ;].
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
@TheMapleSyrup Mefedron není bez zápachu. Pokud otevřete uzavřené balení, bude mít zápach. Záleží na mnoha faktorech, zda budou přítomny i další pachy.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mefedron jsem užíval již před zákazem. Každou přijatou šarži také nechávám odborně testovat pomocí FTIR testování, které je zde ve Vancouveru zdarma. Nejsem organický chemik, ale vím o několika různých způsobech syntézy 4MMC. 4MMC se může dodávat ve formě nažloutlých krystalů. To byl původní syntetický materiál, který vydával zápach kočičích chcanek. Může se také dodávat jako čisté bílé úlomky. Ten má určitý zápach, ale mnohem menší než nažloutlý. Pokud jste v Kanadě a objednáte si ho z laboratoře, která ho zde vyrábí, vždy obdržíte velmi lehký, nadýchaný, bílý prášek. Ten není vůbec cítit. Účinky jsou identické bez ohledu na použitý syntetizátor. Je zřejmé, že zápach je způsoben činidlem, které se používá v procesu a které se v případě nažloutlých krystalů zcela nevyplavuje. Vzhledem k tomu, že všechny původní věci pocházejí z Číny, není to překvapivé. Laboratoř, která to v Kanadě vyrábí, je velmi profesionální podnik, který existuje už dlouho a vyrábí dlouhý seznam různých sloučenin. A meph je tak čistý, jak jen může být. Také je mnohem dražší než v Evropě.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Mefedron může vypadat jako cokoli, záleží na tom, co použijete ke krystalizaci.

A zápach je vždy přítomen, umyl jsem svůj mef a stále byl cítit po vanilkových okurkách.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Před vším se ujistěte, že máte čistý a ryzí produkt, nechcete, aby se vám přímo do krevního oběhu dostaly další špinavé řezné látky.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Nemohu poskytnout zdroj, ale mmc/cmc by se nemělo aplikovat prostřednictvím kapačky, protože je pro žíly velmi destruktivní, nezáleží na tom, zda je čistá nebo ne.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Injekční podání CMC je sebepoškozování a přímo přání smrti, hraničící s retardací.

Kdo to dělá, měl by být zavřen na izolaci.
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Huh? wdym mám zdroj? zdroj pro jaké informace?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
To je (zejména) destruktivní pro žíly. Hádám, že odborník na medicínu by tvrdil, že všechny nedovolené látky podávané nitrožilně jsou destruktivní pro žíly, takže by mě zajímalo, zda mmc/cmc v tomto ohledu vyniká.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Dobře, pojďme se trochu zamyslet, ano?

Stimulanty
jsou nejničivější a nejškodlivější látky, to je fakt.

Neexistuje orgán, žádná část těla, kterou by neovlivňovaly a nepoškozovaly.

Některé z nich jsou při styku s kůží, zejména s nosem, dost žíravé.
logicky budou ještě škodlivější uvnitř žil. jsem si jistý, že to není případ všech, ale v případě CMC to tak rozhodně je.

tyhle věci vám dělají díry do nosu, už jste je někdy šňupali? poté, co jste zkusili 3cmc, 4mmc je jako dýchat nadýchané obláčky, dokonce je to vlastně docela příjemné šňupat. takže logicky to bude neuvěřitelně destruktivní uvnitř vašeho kardiovaskulárního systému.

3cmc, když vám v tekuté formě vypadne z nosu, spálí vám nosní dírky, naprosto spálí vaše rty do té míry, že jsou sytě červené, cestou ke rtům vám spálí oblast mezi nosem a ústy a zanechá načervenalé stopy po popáleninách.

Dělal jsem to 2 roky často, v určitém okamžiku jsem si všiml, že v nose nemám jediný chloupek, a rány, které hovno zanechává uvnitř nosu nebo kolem nosních dírek, se hojí poměrně pomalu.

MMC vám nesežerou kůži ani nosní dutinu, takže předpokládám, že jsou mnohem méně drsné na žíly, ale rozhodně jsou přesto škodlivé, většina katinonů je taková, většina stimulací je taková.

kromě toho si myslím, že si vzpomínám, že jsem četl o IV'ing cmc'c a někdo před tím varoval a řekl, aby to nikdy nedělal, nechci šířit misinfo, protože si to opravdu nepamatuji, ale krátce, cítil se extrémně špatně.

Pokusím se o tom něco najít, nicméně mějte na paměti, že si to budete muset přeložit z polštiny.
 
Top