Syntéza heroinu z morfinu

depot1223

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Toto je ukradené z příspěvku erowid vytvořil člověk jménem samson. Položil jsem základní otázku a ten chlapík neměl ani ponětí, o čem mluví.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43
Někteří členové zde jsou ze starších fór čarodějnice, kde byly uzavřeny, přinášíme vám informace z té doby do současnosti s více informacemi a lepší syntézou

C. R. Alder Wright v roce 1874 byl první, kdo to udělal, a podívejte se na nás nyní, takže technicky erowid to okopíroval stejně
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
G.Patton Velký
Můžete mi říct přesné množství chloroformu? Děkuji.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
přibližně x5 dávek v gramech
 
View previous replies…

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Na každý kilogram morfinové báze je třeba přidat přesně tolik chloroformu?
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Mohu v kroku 9 použít etanol?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Co je to, když použiji ledovou kyselinu octovou? Získám 6-monoacetylmorfin místo diacetylmorfinu?
A mohl bych chloroform nahradit dichlormetanem? Myslím, že ano...

Co když se mi nepodaří sehnat anhydrid kyseliny octové?
Mohl bych mezi baňku a reflux umístit soxhletův extraktor naplněný extrakčním pouzdrem plným molekulárního síta a místo acetanhydridu pak použít ledovou kyselinu octovou? Molekulární síto by mělo absorbovat vodu, takže ledová kyselina octová by se měla dehydratovat a během reakce by měl vznikat acetanhydrid a použitím ledové kyseliny octové místo acetanhydridu získáte diamorfin (heroin). Co si o tom myslíte?
 

AcidBase

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 2, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Jsem zvědavý. Proč se ethylalkohol,diethylether a HCL používají společně k přeměně báze na Hcl sůl?
Kdykoli jsem převáděl bázi na Hcl, vždy jsem použil jen roztok zředěného Hcl, dokud se báze nerozpustila, odfiltroval jsem případné zbytky a pak jsem nechal vodu/hcl odpařit, čímž mi zůstal heroin hcl.

Jaká je prosím výhoda použití ethylalkoholu a diethyletheru s hcl pro vytvoření heroin hcl?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Zdá se, že H.hcl není v této směsi rozpouštědel rozpustný a může se srážet, takže se vynecháním odpařování hodně zkrátí doba výroby, ale není to 100%, protože jsem to nedělal.
 

AcidBase

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 2, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
A to dává smysl. Snad se nám to podaří potvrdit.
 
Top