Question Looking for a vendor Dobrý den všem, představuji se

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Zdravím všechny, představuji se a vkládám svůj první příspěvek. Nevím, kam by se měl zařadit, a tak ho dám do této kategorie.
Narazila jsem na tyto stránky a bylo to jako najít zlato, několik let jsem brouzdala, četla a bádala jak o drogách, tak i o chemii. Tyto stránky pro mě byly velkým objevem. Přečetl jsem si o iniciativě za kvalitu BB a zjistil jsem, že je vynikající. Je to něco, o čem jsem dlouho intrikoval, jednak kvůli mé lásce k chemii, a také kvůli mému respektu k trhu.
U nás je kvalita léků příšerná. S výjimkou marihuany jsou všechny ostatní drogy velmi nekvalitní. Abych to uvedl na pravou míru, před několika měsíci bylo ve zprávách, že byla zatčena žena za držení kokainu, při analýze vzorku bylo procento kokainu ve vzorku tak nízké, že ji nakonec propustili bez obvinění.
Každopádně jsem tady, našel jsem tuto úžasnou stránku, která mi velmi pomůže uskutečnit to, co mám v plánu už delší dobu, poskytovat kvalitní produkt bez řezání.
Dokončuji svou laboratoř a brzy budu vyrábět kokain HCl, v malém množství vzhledem k velkému objemu potřebných listů, a protože to bude můj první proces, budu se snažit vyrobit asi 15 g s důrazem na výtěžnost a čistotu.
Pochybuji, že se mi výroba a prodej vyplatí, protože v mém okolí bude obtížné najít kupce, kteří zaplatí 50,60,70usd za 1g čistého kokainu, když 1g "kokainu", který je v oběhu, se běžně prodává za 10usd až 15usd. Proto mě také napadlo hledat pro nepříliš vzdálenou budoucnost spolehlivé dodavatele, kteří by mi zajistili kvalitní kokain a LSD, další látku, která je v mé zemi nedostatková. V malých kartonech, které kolují, jsou NBOMe a amfetaminy.
Každopádně to je vše, doufám, že budu dobře přijat, budu se snažit přispívat co nejvíce na tyto skvělé stránky.
Mimochodem jsem z Jižní Ameriky a text byl vytvořen pomocí překladače, omlouvám se, pokud je mu rozumět jen napůl. S pozdravem
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Vítejte v komunitě :) Btw, hledám jihoamerické spojení pro Coca Tea za dobré ceny.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ahoj, pamatuješ si na mě, čtu nějakou PMK v UsA nějaké nápady?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Není Medellín hlavním městem pro kokain na světě? Myslel jsem, že kokain přichází z Kolumbie, z tamního kartelu.
No, já tady mám přístup k nejlepší trávě na světě v jakékoliv kvalitě a množství, které si přejete. Zajímalo by mě, jak obtížné je dovážet věci do Kolumbie.
 
Top