Jak budu užívat ketamin

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Mám to z lékárny je to IM/IV injekce jak to mám brát prosím odpovězte rychle potřebuji to.
 

Attachments

  • t2oXzYwqZA.jpg
    t2oXzYwqZA.jpg
    2.3 MB · Views: 928

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den,

Kapalinu musíte vysušit přirozenou cestou nebo vnějším ohřevem, existuje mnoho různých metod. Po vysušení získáte bílý prášek K HCL.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Nemůžu si to prostě píchnout?
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
A mám užívat celých 500 mg?

A můžete mi sdělit postup výroby prášku k hcl?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ano, můžete to udělat.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Říkal jsem vám, že musíte kapalinu z lahvičky vysušit.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Dobrý den, můžete si ji vstříknout, je to asi nejjednodušší způsob a je již připravena k vstříknutí. Při pokusech na antidepresivní účinky ketaminu je obvyklá dávka ketaminu podávaná intravenózně kolem 50 mg, takže bych Vám doporučil začít s touto dávkou a pak ji v případě potřeby zvýšit. Na základě toho a perorální biologické dostupnosti ketaminu (která je asi jen 25 %) jsem jednou zkusil 200 mg rektálně. No, rektální biologická dostupnost je pravděpodobně mnohem vyšší než perorální, protože jsem se dostal do takzvané K-díry a nebyl jsem schopen pohybu po dobu asi 20-25 minut. Byla to úplná disociace. Začněte s nízkým a zvyšujte podle odezvy v závislosti na tom, k čemu ho chcete použít. Ještě jedna věc. Před jeho použitím nejezte! Při výše uvedené zkušenosti jsem se z disociace dostal s příšernou nevolností a zvracením. Doufám, že vám to pomůže.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Zajímá vás pouze rekreační dávka, nebo i něco jiného?
 
Last edited by a moderator:

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Ketamin jako droga má silnější účinek a menší aktivní dávku než jeho pouliční formy. Při intravenózním užití této drogy byste neměli překročit jednorázovou dávku 40-50 mg v závislosti na tělesné hmotnosti. Vyšší dávky vás mohou poslat přímo do K-hole. Intravenózní ketamin je lepší užívat pod kontrolou hlídacího přítele.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Ano, tuto dávku jsem našel i pro intravenózní cestu. IM je stejná, jen pomaleji nastupuje. Pravděpodobně ho můžete vypít orálně (v této formě), ale jak jsem již zmínil, orální biologická dostupnost je poměrně špatná, takže byste takto přišli o většinu. O perorálním užívání jako antidepresiva nebylo provedeno mnoho výzkumů (i když by to bylo užitečné), prodává se pouze jako nosní sprej.

Doporučoval bych ho nesušit a nešňupat tak, jak je, protože pH je mírně kyselé 3,5-5,5 a pálilo by to jako čert.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Co je na lidech v tomto vlákně špatně? Samozřejmě, že byste ho neměli vnášet. Ketamin je silné disociativní anestetikum, a pokud nevíte přesně, jakou máte dávku, můžete snadno upadnout do bezvědomí, pokud si ho vezmete nitrožilní cestou. Není to nebezpečné, protože ketamin nepotlačuje dýchání, puls ani krevní tlak jako většina jiných anestetik (proto je to DIVNÝ lék, který se používá při chirurgických zákrocích v katastrofických scénářích), ale může to být velmi nepříjemné.

Stačí vylít obsah lahvičky na glss formu do trouby, vložit do mikrovlnné trouby a vyvařit vodu. Vyškrábněte bílou sůl a vložte ji do vhodné nádoby. Vezměte malý nůž a naberte ostřím nože prášek a šňupněte ho. Účinek pocítíte za pár minut. Nedělejte toho moc najednou, jinak skončíte v K-díře, což je dost nepříjemný, silně halucinační stav polobezvědomí.

Opravdu doufám, že jste si nakonec nevzal všech 500 mg. Pokud ano, neočekávám, že byste v dohledné době odpověděl ...
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Páni, tohle vlákno je pěkný zmatek. Vy všichni se fakt rádi bavíte, co?

Na vážnou notu. Tato injekční lahvička není určena pro I.V. Žádná injekční lahvička není, protože by byla určena pro titraci do I.V bolusu.

A teď. Pravděpodobně můžeš, ale bude to husté, sirupovité a bude to pálit jako metadonový džus...

50 mg IM je dost na díru bez velké tolerance. Jinak si ho vysušte a propracujte se k němu šňupáním. Zasáhne pozoruhodně rychle insuflací. Můžeš se jemně trefit do té díry.
:)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
OMG tohle vlákno kluci myslí vážně .

Jestli si dal 500 mg, tak to byla poslední věc, kterou udělal.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jistě, ale doporučení bylo 50 mg, nikoli 500 mg, což stále není zodpovědné bez znalosti jeho tělesné hmotnosti, velikosti a dalších faktorů.

Pořád doufám, že ten chlap je ještě naživu, když je tak nezodpovědný při užívání drog.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
IV je jediný způsob, jak ;) IM druhý, zapojení 3.

Intravenózní podání 500 mg vás nezabije, pokud nejste ve vaně. Totální ztráta tho budete jen v naprostém anestetickém stavu, a pak velmi zmatený vystupuje.

Ve Vietnamu vojákům dávali 1000mg na operaci v terénu. Lidi si to kapou motýlkovou stříkačkou.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8

Není to heroin, nesnižuje odezvu CNS. IE srdce a dýchání běží dál, ale vše ostatní se zastaví. Největší riziko a většina úmrtí pochází z utonutí, můžete si dát dvě a dvě dohromady.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Ahoj

mám vysušený prášek Buti bych si ho chtěl píchnout jsem nebo SC

jaký je nejbezpečnější způsob přípravy prášku?

koupil jsem si sterilizované ampule od Amazonu s membránami

použil bych 0,9% roztok NaCl (koupený sterilizovaný) taky rozpustit prášek v poměru 0,5ml/50mg a píchnout ho do ampule s mikrofiltrem (sice? 45 nebo méně?) A poté bych z bezpečnostních důvodů ampule sterilizoval v autoklávu v kuchyňské lampě po dobu 30 minut při 121C a do ampule vložil malou stříkačku uzavřenou mikroporézní páskou, aby pára mohla sterilizovat uvnitř?

nějaké problémy nebo návrhy, aby to bylo bezpečnější?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Zdravím. Váš přístup vypadá rozumně. Injekční stříkačky a jehly v nepoškozeném obalu musí být sterilizované a lze je považovat za čisté. Zdá se mi také, že autoklávování po dobu 30 minut je přehnané. Stačí několik minut, aby se rozložilo vše, co se může rozkládat za varu. Nezapomeňte při přípravě a vstřikování používat čistý prostor, nástroje a čisté ruce.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Můžete si ji aplikovat buď intramuskulárně (IM) obvykle na stehna, nebo intravenózně (IV) do ohbí paže.
Při IM máte více času na vytažení jehly a přípravu (1-5 minut), zatímco IV vás zasáhne okamžitě také poskytuje okamžitý nával, zatímco IM injekce bude jemnější.
Pokud je to vaše první injekce, doporučil bych vám IM, protože u IV je snazší něco pokazit a také je to nebezpečnější, pokud uděláte chybu.
Biologická dostupnost je téměř stejná (možná vyšší u IV, ale není to významné) Raději to dělám IV, ale budou chvíle, kdy se probudím na židli s jehlou stále v žíle, když dělám vysoké dávky.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Také není třeba zahřívat, ale můžete přidat sůl, pokud se dobře nerozpouští (já ji nepoužívám).
Vezmu uzávěr lahve, kam naliji trochu sterilní vody a získám asi 0,4 ml vody do injekční stříkačky, pak vezmu ketamin (0,1 = výpadek 0,07 = průměrná dávka) a rozdrtím ho pomocí oranžového uzávěru injekční stříkačky ve skleněné Petriho misce, pak přidám vodu ze stříkačky.
Ketamin rozpustím a dostanu ho do stříkačky.
Opravdu mi to zabere jen 2 minuty.
Přibližně od 0,5 dávky se odvíjí doba trvání a méně intenzita.
U IM injekcí nejprve lokalizujte sval vastus lateralis, pak ho očistěte alkoholem, poté ho uvolněte a zatlačte do něj jehlu pomocí úhlu 90 stupňů nasajte stříkačku a pokud se vrací krev, znamená to, že jste zasáhli cévu, takže ji vyjměte a zatlačte. Pokud nedojde k návratu krve, pak můžete na píst tlačit rovnoměrnou rychlostí a vstříknout jej, poté místo dezinfikujte a místo vpichu masírujte, nakonec se uvelebte na pohodlném místě.
Pro intravenózní injekce dezinfikujte oblast, kde je střední kubitální žíla, a zatlačte do ní pod úhlem 45 stupňů (záleží na hloubce).
Zkontrolujte, zda se vrací krev, pokud ano, pak jste v žíle (pokud používáte škrtidlo, rozvažte ho, jinak by mohlo způsobit prasknutí žíly, ujistěte se, že jste v žíle i po odstranění škrtidla), injekci aplikujte rovnoměrným tempem, ne příliš rychle, ne příliš pomalu.
Místo dezinfikujte.
Pijte hodně vody, dejte si horkou sprchu nebo si udělejte pár kliků, aby byly žíly lépe vidět.
Pokud se objeví boule způsobená vynechaným vpichem, ihned přiložte na místo vpichu horký ručník a pokračujte v tom po celý den.
V přikládání horkého ručníku na místo vpichu pokračujte přibližně každých 6 hodin, dokud bulka nezmizí.
Pokud se stále zvětšuje a je horká i po 3 dnech, musíte se dostat do nemocnice kvůli abscesu, jinak by mohl způsobit další problémy.
Vždy používejte nové sterilní jehly a nepíchejte si dávky na oko!
 
Top