Jak jste se o nás dozvěděli? Je to pro nás důležité.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Z vašich naprosto neuvěřitelných videí na YT jsem slyšel. Bylo to docela ironické, protože jsem se snažil syntetizovat 4-FA metodou redukce NaBH4 a měl jsem s tím problémy.
Pak jste zveřejnil video, a to během několika dní. Bylo to jako znamení od všemocných narkotických bohů! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Podělte se o své zkušenosti se 4-fázovou syntézou. Jedná se o zajímavou látku, která se nejsnáze získává z euforetik amfetaminového typu.
 

SmithSmath

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Buď DuckDuckGo, nebo mě to zavedlo na reddit a už si přesně nepamatuji, co jsem hledal, ale jeho stránka se ukázala jako jedinečná.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Z vaší syntézy videí na Youtube :cool:(y)
mám rád chemii a kvalita vašich videí je prostě úžasná. :giggle:
 

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Byl jsem na svém surfovacím prkně a po provedení Titaniku jsem se ponořil pod hladinu. To je vše, co si pamatuji, protože jsem byl v daném okamžiku tak sjetý. Nikdo mi to neřekl, protože jsem byl sám, takže jsem si to nejspíš někde přečetl.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Válel jsem se po /r/darknet... myslím, že jsem kliknul na nějaké odkazy, které mě na něco nasměrovaly, a pak jsem skončil tady? Jsem trochu zhulený a poprvé po několika letech jsem se hlouběji ponořil do darknetu. Dřív jsem vydělával hodně peněz přeprodáváním RC na internetu. Tohle fórum mě zaujalo.
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Při procházení internetu od odkazu k odkazu jsem na ni nakonec narazil náhodou. Strávil jsem zde hodiny studiem
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Reddit, jako byl skimming chaotické zdi dlouhý příspěvek stim, Viděl jsem "zkontrolovat rozbití špatné fórum"

A po nalezení této stránky jsem začal sledovat i BB
 
Top