Jak jste se o nás dozvěděli? Je to pro nás důležité.

LilyPods

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Viděli jste video syntézy DET a zpětně jste pracovali na vyhledání stránky. Jsem velmi rád, že jsem zde. Začnu přispívat, kam budu moci. Děkuji za vytvoření tohoto prostoru.
 

simogne

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Procházel jsem stránky Ahmia.onion a hledal jsem některá slova jako "drugs synthesis", protože jsem se o tento proces zajímal, a dovedlo mě to sem. Od té doby jsem se do tohoto fóra zamiloval a právě dnes jsem si založil účet! :)
 

789gfdsfghfgj

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dostal jsem se sem přes reklamu na facebooku :/ to mě trochu znepokojuje a mám pocit, že by to mohl být honeypot
Rád bych si dal nějaký RC ket analogy tho
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pozorný uživatel si všimne, že máme hodně reklam, více než kdokoli jiný. To nám umožňuje oslovit naši cílovou skupinu. Vzhledem k zaměření fóra to opravdu není příliš snadné. Mnoho lidí se na fóru prostě neregistruje, jen ho studuje. Veškerý obsah kromě sekce RC máme veřejně přístupný. Plánujeme přidat další funkce, které by lidi motivovaly k registraci a aktivní účasti na životě fóra. Ať už si myslíte cokoli, stačí si prostudovat téměř všechny informace přes tor browser bez JS a dokonce i bez registrace.
 

benzylben

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Našel jsem ji prostřednictvím inzerátu ve strachu. Tohle fórum by mohlo mít nějaký skutečný potenciál, protože aktivních fór pro podobné věci není mnoho. Existují dva subreddity, které nebudou jmenovány, ale je to reddit, takže to není úplně nejlepší místo pro diskusi o drogové chemii.
 

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Hledala jsem odkazy a narazila na seznam odkazů a název mi připomněl dobu, kdy jsme s bratry pekli dorty. Musela jsem se připojit a zkusit se naučit účelný způsob, jak věci dělat. Kvalita je velmi důležitá
 
Top