Question Jak obtížné je dovážet z Latinské Ameriky do Evropy pastu na bázi koky nebo hydrochlorid kokainu?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Jak obtížné je vyhnout se celním kontrolám a najít seriózní a legitimní kontakt (bez podvodu) v místě původu, který je ochoten vyvážet do Evropy?
Děkuji vám všem!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Jak na čaj z koky mate de coca nebo hoja? Jak těžké je to poslat přebalené jako jiný druh "čaje"?

Zajímalo by mě to, pokud mě někdo může odkázat na stránky, které nejsou podvodem, nebo mi zde pomoci.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Přepravních metod je příliš mnoho a u nás je zná téměř každý. To, co musíte zjistit, je, zda je list koky legální nebo nelegální vyvážet jak v mé zemi, tak ve vaší zemi. Pokud jde o výrobu produktu, který mnozí chtějí, bylo by nemožné jej přepravovat vzhledem k množství listu koky, které by se použilo, a protože je rostlinného původu, musíte splnit příliš mnoho požadavků a mít společnost, která by deklarovala použití a daně, ale pokud jsem pochopil, je vývoz nelegální
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Děkujeme @auc za všechny tyto informace. Za sebe bych si dovolil malou osobní částku. Stačil by mi 1 kg listů. Nejde mi o prodej, pouze mě velmi zajímá chemie. V mé zemi je cokoli, co souvisí s kokou, pokud to není "odkokanizované", nelegální.

Proto jsem se ptal, myslím, že rozemletý list by byl mnohem méně kontrolován než samotný kokain. Bylo by snadné nazvat to "zeleným čajem" a risknout to s celníky. Myslím, že stejně jako při objednávání jakéhokoli jiného balíčku s drogou bude vždy existovat určité riziko, ale klíčové je vždy to, co uděláme pro jeho minimalizaci.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
V životě je možné všechno, měli byste to zkusit. Jen doporučuji, abyste neuváděli informace o svém bydlišti. 1k listů není nic k výrobě koky, pokud je to účel k získání přibližně 1kl koky potřebujete více než 36 arů listů, že každý ar je 25kl doufám, že jste mě pochopili
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ano, vím, že tento 1 až 1,5 kg listů produkuje asi 10 g +-, pokud jsou poměry správné.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Myslím, že přijde, celníci se nedívají na všechna balení a už vůbec ne v zemi původu.

Hledám někoho, kdo by mi poslal 7 gramů
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Jsou to skenery, během několika vteřin poznají, že organický produkt jde po barevných zádech, a přezkoumají ho, je velmi snadné ho odhalit. Musíte se podívat, kdo je ten odvážný, kdo vám může poslat 7 g, to není výhodné pro tak velkou horečku
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Všechny obaly nejsou naskenované to není možné, kromě písmen
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
39
Reaction score
21
Points
8
Nemají dostatek zaměstnanců, aby kontrolovali balíček po balíčku, představte si množství objednávek, které denně projdou celnicí. Některé balíčky jsou zadrženy, ale naprostá většina jich projde. Myslím, že.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
No, jestli si myslíte, že je to tak snadné, měli byste si to zkusit 😉. Pokud jde o mě, jsme unaveni z mnoha věcí a víme, jak tato problematika u nás funguje, takže mohu odporovat každému, kdo si myslí, že je to tak snadné. Vyzývám vás, abyste to udělali, protože já to nedělám. Já bych to udělal a že mám všechno jednodušší a dostupnější
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
No, jestli si myslíte, že je to tak snadné, měli byste si to zkusit 😉. Pokud jde o mě, jsme unaveni z mnoha věcí a víme, jak tato problematika u nás funguje, takže mohu odporovat každému, kdo si myslí, že je to tak snadné. Vyzývám vás, abyste to udělali, protože já to nedělám. Já bych to udělal a že mám všechno jednodušší a dostupnější
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
zcela nepravdivé
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Platím poštovné a materiál a uvádím adresu, na které je mám obdržet v Evropě, ale nemohu to udělat

pokud to dorazí dobře, pokud ne, tak nic, hahaha, držím jazyk za zuby, ale pochybuji, že VŠECHNY dopisy a balíky jsou registrované.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Platím poštovné a materiál a uvádím adresu, na které je mám obdržet v Evropě, ale nemohu to udělat

pokud to dorazí dobře, pokud ne, tak nic, hahaha, držím jazyk za zuby, ale pochybuji, že VŠECHNY dopisy a balíky jsou registrované.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Hromadně rozdělené obálky na zásilky?,do usa možné?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Kroky, které se dodržují, jsou následující: dorazí na celnici, projde skenerem, pokud se ukáže, že je něco zaprášené, a dá to tón ve skeneru na obrazovkách se to zkontroluje, že jednoduché bez porušení štítků pytle dávají několik modalit mezi ně tento stroj, který je přesnější, a protidrogoví psi neustále kontrolují pachy, tady je další úroveň kontroly, proto víme, že prakticky všechno padá
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Stopovací skenery, první stupeň, a poslední, bez potřeby psů.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Psi jsou náhle potřeba ve své zemi, která tuto problematiku nezvládá. stejně jako u nás existují nejrůznější kontroly
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Máte v Kolumbii společnosti [Reship Repacking],pro mezinárodní zasílání do Evropy?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Máte možnost předat zásilku kurýrovi?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Mám možnost mnoha věcí, ale opakuji, že to pro nás není výhodné
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Všichni nows thouse machines nothink new.Does je možné převést na diffrent cas product?and send to China,and from china to europe?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Fantasy forma,,,,Převeďte na základní formu a smíchejte s, acetonovým epoxidovým lepidlem, kupte si dvě, modré světelné ochrany obrazovky pro počítače,tvrzené sklo, a slepte dohromady, aby bylo průhledné. na 4hrany použijte skutečné epoxidové lepidlo, ne smíchané se základní formou, jeho exotika není levná.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Rozmach kokainových laboratoří v Evropě signalizuje "smrt" pašované kokainové cihly

Nový článek z vice, uvádí se v něm, že kokain je v plastu téměř nezjistitelný, a pokud je osoba, která kokain v Evropě obdrží, přistižena, je těžké prokázat, že věděla, že výrobek je napuštěn kokainem.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
U gumy se to zakamuflovalo, ale tato modalita je již stará a tento podzim padly téměř všechny druhy přepravních forem, protože zde jsou pro tuto problematiku velmi dobře vyškoleni. A pokud si myslíte, že je to snadné, měli by si to vyzkoušet ti, kteří tuto problematiku přepravy považují za velmi snadnou. Hodně štěstí.
 
Solution
Top