Jak se v Íránu prodává crack kokain za 40 dolarů?

thebean

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, jsem z Íránu. a asi před dvěma měsíci jsem zkusil crack kokain, trochu jsem si ho prozkoumal a zjistil jsem, že cena je směšná. v pohraničí stojí asi 1 700 000 (40 dolarů) riálů a ve městech ho seženete asi za 2 500 000 (60 dolarů) riálů. prohledal jsem spoustu online trhů a tato cena je příliš nízká. jsem si jistý, že zdejší crack není čistý. ale mám pár otázek. je možné si doma vyrobit kokain? nebo existuje nějaká droga jako crack? v kamenné formě k inhalaci. je možné koupit čistý crack za pouhých 40 dolarů? jak mohu otestovat čistotu? existuje nějaká alternativa ke cracku kromě pervitinu?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Proč je crack v Íránu tak levný?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kolik peněz získáte? Když budu chtít, můžu si koupit dávku cracku za 7 dolarů, může to být 0,1 g. Bez znalosti toho, jaké množství, nikdo nemůže říct, kde je levné nebo drahé. Můžete si to vyfotit? Crack je podle mých zkušeností poměrně výrazný vzhled.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Myslím, že za jeden gram 40 usd
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pravděpodobně to nesouvisí s kokainem. Ani v USA řezat dostatečně silně, aby se mohl prodávat za tuto cenu , by netvořil kámen. To je pouze můj názor založený na velmi malém množství informací. Pokud se ti podaří získat obrázek, zveřejni ho.
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Byl to Crack heroin nebo stlačený heroin
 
Top