Jak se setkat s PlugMan.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Dva muži s vsuvkami zde a zde vám řekneme, jak se můžete setkat se mnou nebo s mým bratrem nebo s našimi kolegy ve vašem okolí.

Prodejci jsou vskutku paranoidní, ale neměli byste s tím mít žádný problém. Míra paranoie dealera odpovídá jeho "slávě"/popularitě. To znamená, že je zřejmé, že dealer koksu bude paranoidnější než dealer trávy jednoduše proto, co každý z nich prodává, a kvůli trestu, který je s touto látkou spojen.

Začněme v malém, jste frajer na střední škole, je vám 18 let, máte auto a toužíte po ketaminu. Je samozřejmě těžší najít ketamin než jen zavolat Ketamine Keith a požádat chlápka o gram. Zde je návod, jak tuto drogu najít:
1. Zeptejte se lidí, kteří ketamin užívají, a tím samozřejmě nemyslíme ptát se koní. Neznáte nikoho, kdo by ketamin bral? Žádný problém, zajděte do barů, parků nebo kamkoli, kde by se mohli potloukat lidé užívající ketamin, a dříve nebo později prostřednictvím small talk určitě získáte jejich dealera.
2. Zeptejte se svého současného dealera. Řekněme, že už znáte člověka, který prodává konopí, zeptejte se ho! Většinou se dealeři znají navzájem jednoduše proto, že jako dealer musíte znát prostředí.
3. Svých přátel. Tohle mělo být číslo jedna, ale nevadí. Zeptejte se svých přátel, třeba znají někoho, kdo prodává, nikdy nevíte a někdy můžete být překvapeni.

Trochu těžší: řekněme, že jste ve středním věku a chcete LSD. Body o tom, že se máte zeptat svého současného prodejce, stále platí, vždy se zeptejte svého prodejce, jestli nezná někoho, kdo prodává to, co hledáte.
Právě tady přichází nejdůležitější bod: většina dealerů se hodně chlubí/má velkou reklamu. To znamená, že kdybyste skočili na instagram a vyhledali "LSD", většinou se vám objeví účet nějakého prodejce ve vašem okolí. A dokonce i jít do baru a hledat čísla na záchodě bude fungovat, mohli by to být dealeři, kteří vám mohou pomoci.

Nejjednodušší: najít trávu, na to se specializujeme. Řekněme, že chcete trávu, a k tomu vám stačí znát vůni trávy a to, jak obvykle vypadá hulič. Jděte kolem a hledejte vůni trávy nebo hledejte lidi, kteří vypadají jako huličové. Tito lidé jsou ti nejpohodovější týpci, které kdy potkáte, a 80 % z nich vám dá kontakty na své dealery nebo vám dokonce jen prodá nějakou svou trávu. Zde platí vše výše uvedené, zeptejte se současného dealera, zeptejte se kamarádů. Většina lidí někdy kouřila trávu nebo zná někoho, kdo ji kouří.

Jedním z důležitých bodů je NEVYHLÍŽEJTE SE JAKO MĚĎA.

V dnešní době lidé pracují přes Snapchat, Signal nebo Telegram, protože zprávy můžete po přečtení smazat. Buďte flexibilní, pracujte na více platformách.

Budeme tu pro vás a odpovíme na všechny vaše otázky ohledně této problematiky <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Co takhle vytvořit tržiště, kde můžete snadno najít prodejce ve svém okolí?
Například prodejce vyrábí mrtvé kapky v okolí. Kupující otevře tržiště, zadá své okolí a vidí, co je v jeho blízkosti na prodej, vidí cenu a balení. Kupující za výrobek zaplatí a okamžitě se mu zobrazí všechny informace a mapa s přesnou polohou mrtvé kapky. Trvá to 30-40 minut a kupující získá vytoužený výrobek, prodávající dostane své peníze a nikdo se nikdy s nikým nesetká v reálném životě.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Co když kupující vůbec není oprávněným kupujícím? Co když dělá mnoho objednávek jako loajální zákazník jen proto, aby získal informace o místech mrtvých schránek, které jsou pak dány do zástavy? Pro kupujícího je velmi nevýhodné znát místa, kde prodejce nebo zaměstnanec fyzicky byl, natož kam se chystá jít.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Máte o tom špatnou představu. Do hry zde vstupuje mnoho faktorů, kromě umístění je důležitý přesný čas, také nikdo nikdy neví, kolik lidí pracuje pod stejnou vlajkou. Například v jednom městě může pracovat 30 lidí a pokud LE skoupí vše, pak jim poděkujme za výtěžek. Srovnat geografii pohybu je téměř nemožné, pokud se k tomu přistupuje inteligentně.
Kolik času, úsilí a peněz by se na to mělo vynaložit, je těžko představitelné. Ve výsledku se vyšetřování prodraží natolik, že přestane být rentabilní.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Přesto však nemyslete jen na sebe. Myslete také na kupujícího nebo zaměstnance.
Zaměstnanci se mohou nechat zkorumpovat fízly a jsem si jistý, že by udělali cokoli, aby si zkrátili čas, i kdyby to mělo zahrnovat krmení některých zákazníků nebo dokonce vás, vedoucího nebo dalšího v pořadí nad nimi.
Obavy @41Dxflatline jsou reálné a my je chápeme, protože jeho obavy hrají do jednoho z našich bodů, tento OP by fungoval pouze ve velkých městech nebo malých zemích.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
@HEISENBERG
Zajímavá poznámka, ale vidíte:
Tento pomyslný trh by mohl být kompromitován policisty. Opravdu se chcete nechat zatknout ještě předtím, než se vám drogy dostanou do rukou?

Také byste museli najít takovou platformu. Víme, že mluvíte o platformě typu escrow systému, ale kdo, proč a kde by takovou platformu někdo vytvořil?

Váš nápad se nám líbí.

Neříkáme, že je to nemožné, protože takto funguje svět dark web markets, ale prosím, zvažte, kolik lidí by to zahrnovalo, rozsah.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jak vás policisté ohrozí, než se vám látky dostanou do rukou?
Kolik policistů je třeba zapojit, pokud budou na trhu statisíce objednávek denně?
Kolik známe případů, kdy zatčení jednoho malého trhu, kde se zboží nakupovalo a dodávalo poštou, vedlo k zatčení stovek lidí? Takové příklady známe.
Kolik známe událostí, kdy zatčení tržnic, kde prodejci pracovali s mrtvými schránkami, vedlo k zatčení mnoha lidí? Žádné takové příklady neznáme.

Dodávání zboží prostřednictvím mrtvých schránek je mnohem bezpečnější, anonymnější a rychlejší než jakýkoli jiný způsob předávání drog.
Systém distribuce je primitivní a jednoduchý. LE nejsou schopni tomuto způsobu distribuce účinně čelit a identifikovat dodavatelský řetězec zboží, když tisíce lidí budují obchod a nikdy se ani nevidí.

Pokud jste vy nebo kdokoli jiný připraven se do takového trhu zapojit, připraven začít budovat místní firmu na prodej látek tímto způsobem - napište mi, máme o čem diskutovat.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8

Říkejte nám, že jsme blázni, ale systému mrtvé kapky nevěříme. Tento systém je nespolehlivý kvůli *greed. Představte si to, pane: přesně takhle vás může podezřelý prodejce na AlphaBay podvést, stejně jako to může udělat nějaký prodejce dead-drop. Chápeme, že budou existovat věci, které tomu zabrání, ale přesto se za něj nemůžeme s ohledem na tuto chybu postavit. Kupující může říct, že balíček tam nikdy nebyl, protože prodejce nikdy nic neumístil, prodejce může dokonce někoho poslat na kontrolu a bum, vplíží se tam policajti a dostanou vašeho zaměstnance a dříve nebo později praskne a vy jste úplně FUCKED.

Něco k zamyšlení je také pokrytí tohoto druhu OP. Tenhle nápad by mohl fungovat jen v hustě zalidněných ariích, čím víc prodejců, tím líp a to samé platí pro zákazníky.

Teď se pojďme bavit o špatných hercích a policajtech. Říkali jste, že je nemožné chytit někoho, kdo podstrčí mrtvou kapku nebo ji sebere, ale my bychom chtěli říct opak. První věc, která vás napadne, je "jo, jasně, možná někoho nepřistihnete, jak něco někam pokládá, ale vsadím se, že někoho přistihnete, jak něco sbírá, to určitě". Řekněme, že jste prodávající a musíte nechat balíček pro kupujícího, možná vás nikdy nechytí, ale mohu vás ujistit, že kupující uklouzne, nakonec ho sázka chytí při získávání zboží. Nyní si představte stejný scénář, ale představte si, že zboží bylo podstrčeno policisty/špatnými herci (protože platforma je částečně kompromitována), aby ho chytili, protože je možná důležitý nebo mu federálové chtějí jen zničit život.

Tato konstrukce chrání pouze prodejce nebo tzv. dealera, zatímco kupujícímu nedává žádnou možnost popření.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@bad_coco_melon
Vše se učí srovnáváním. Když mluvíme o nákupu nebo prodeji drog, nemůžeme najít stoprocentně bezpečný způsob. Při jakémkoli výkladu můžeme říci, že systém distribuce je chybný.
Musíme uvažovat za předpokladu, že kupující a prodávající se ve většině případů nechtějí navzájem podvádět, pokud se vyskytne problém, musíme ho řešit na základě údajů, které můžeme od účastníků obchodu získat.
Prodejce také může poslat balíček pracího prášku, ale řekne, že je to kokain.

Když mluvíme o prodeji, musíme si uvědomit, co je důležité:
-Rychlost dodání zákazníkovi.
-Bezpečnost prodejce.
-Bezpečnost kupujícího.

Při obecné rovnosti vítězí mrtvé schránky ve všech bodech. Jakékoli nové vstupy by měly být aplikovány ve srovnání s oběma způsoby prodeje, aby byly objektivní.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pokud jste darknetový prodejce, který dodržuje správná bezpečnostní opatření, bude za současného stavu téměř nemožné zjistit, kdo jste. Se systémem mrtvé schránky nejenže zvyšujete své odhalení, ale také si musíte hrát na kurýra, což zvyšuje vaše režijní náklady. Malý objem objednávek byste mohli vyřídit sami, ale co když je objednávek více než bezpečných míst pro předání a co když provádění těchto mrtvých dodávek znamená, že nevážíte a nebalíte objednávky zpět na základně? Budete muset najmout nějaké lidi, už vidím, jak se vám to vymkne z rukou. Pošta ve většině zemí je na 99 % bezpečná, pokud se nejedná o trávu.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Vždycky mě to zajímá, protože v Kolumbii neplatí žádná z pravidel. Existuje zde specifická struktura, která je většině lidí na vyšších úrovních zcela cizí.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
A omluvte, pokud moje angličtina není nejlepší.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Znalost práv a zákonů je důležitá. Byl jsem 3-4krát přistižen s drogami, ale nikdy jsem nebyl oficiálně obviněn. Pokaždé jsem z toho vyklouzl, když jsem to zaklepal na dřevo. Pokud vás chytí, udělejte scénu. Chovejte se silně, když jste slabí, a slabě, když jste silní. Jednou mě zastavili policajti a vyslýchali mě. Vymýšleli si důvodné podezření, tak jsem se s nimi začal hádat. Udeřili do mě tělem, nasadili mi pouta, všechno mi vyndali z kapes a nahnali mě dovnitř. Když mě zatýkali, našli v mé peněžence sáček s kokainem a byli nadšení. Pak jsem řekl, že jste mi to podstrčili do peněženky, vy křiví zmrdi! MÁTE NA MÉM POZEMKU ŘETĚZEC ZADRŽENÍ? Už hodinu jsem tu peněženku neviděl, hodili jste ji do kufru a to bylo naposledy, co jsem ji viděl."
Naučte se zákony
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
V tom má společnost Osmosis naprostou pravdu. K zatčení v jakékoli situaci musí mít něco, co často nestačí ani pro soud, ale vědí, že většina lidí se raději přizná, než aby seděli a bojovali. NIKDY neříkejte LE ani slovo mimo ZÁKON. Pokud jste v systému, zjistí si vaše jméno, takže o tom nelžete, protože jim to dává důvod vás z něčeho obvinit. Jmenuji se tak a tak a chci svého právníka. Pokud jste nebyli chyceni s video důkazy, nebo něco posílit případ, který je častěji než ne slabé, pak můžete obvykle mít to všechno hodit během předběžného slyšení, které se vždy snaží an vás mávat. Soudní řízení je pro ně drahé a musí přesvědčit porotu o vaší vině na základě toho, co mají, což vyjde najevo, když váš právník podá návrh na odhalení. A poslední věc, která vždy fungovala pro mě a pro generace přede mnou, je být anonymní venku jejich stejně jako vy tady. Pokud vás většina lidí v komunitě zná jako feťáka, pak to ví i LE.
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@HEISENBERG

Jak se setkat s Plugmanem.

Obchodní model Air bnb:-

V současné době je Air bnb plně digitální platformou, která funguje pouze prostřednictvím aplikace a webových stránek. Neexistuje žádná služba tváří v tvář, neexistuje žádný fyzický prostor, kam byste museli jít. A Airbnb sama nevlastní žádnou nemovitost. Umožňuje pouze propojit lidi, kteří mají co nabídnout, s ostatními, kteří mají zájem o to, co nabízejí.
Air bnb funguje s pomocí online platformy, která propojuje jednotlivé složky modelu.
Air bnb generuje příjmy především prostřednictvím provizí a poplatků za služby z rezervací uskutečněných prostřednictvím její platformy. Hostitelé platí servisní poplatek ve výši přibližně 3 % z mezisoučtu rezervací, zatímco hosté platí servisní poplatek v rozmezí od 5 % do 15 %.

Model Dead and Drops - aplikace Air DnD
Můžete využít volné nemovitosti s nízkým nájmem a další zájemce.
samostatné přihlášení nebo rezervace celého místa umožňují komunikovat s hostitelem hlavně prostřednictvím zpráv v aplikaci - kdykoli mu můžete poslat zprávu, pokud se něco objeví.

Pouze Picker, Dropper nebo BB Market vědí, kde je položka ukryta, a mohou spolu komunikovat s aplikací prostřednictvím kódu vygenerovaného BB Marketem a aplikace se nainstaluje pouze přes BB Market - příklad (Air DnD App)

Jen nápad!
 
Top