Jsem nováček a chci vědět, jak zpracovat lék skopolamin.

Slender

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Slyšel jsem, že skopolamin je velmi účinný lék a dokáže litterly ovládat lidi, tento lék je těžké najít, ale mám rostlinu a není to ani vzácná rostlina problém je, že velmi málo lidí ví, které chemické látky použít, pokud mi pomůžete, dám vám nějaké na zkoušku tohoto léku, prosím, pomozte mi.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Ani já o tom moc nevím, teprve teď jsem se do toho začetl.

Ale některé z nich vytvářejí hnědý prášek, který je už dost silný, v nejčistší formě je to bílý prášek, ale musím se přiznat, že jsem tuhle pěknou drogu v reálu nikdy neviděl.

Podle několika zpráv to nakopne okamžitě a během vteřiny jste sjetí, po 20s-1min jste otevření jakýmkoliv návrhům.

Nezapomeňte prosím, že centrum pro rozlišování "dobrých a zlých" není rozbité, takže nemůžete jen tak říct "Zabij je všechny hned" nebo "Podřízni mu krk", musíte použít pozitivní formulaci např. "pomalu mu vraž nůž do krku" a měli byste být velmi konkrétní s formulací.

Většinou ho používala vláda jako náhradu mučení, používala ho jako jakýsi "elixír pravdy" při výsleších, ale "vycvičený uživatel" by to pravděpodobně dokázal do jisté míry překonat.
Dnes se používá při většině tajných a nezákonných výslechů gov, zločinců a samozřejmě ho někteří lidé používají rekreačně, ale nechce se mi věřit, že by si někdo mohl užívat takový druh opojení.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Není to všechno, co se za to vydává. Považujte ji za mírné #4 heroinové opojení pro zkušené.
Pro nezkušené je to jednorázový zážitek podobný hromadné náhodné konzumaci 4 gramů MDMA při současném odepření vody k hydrataci během celého zážitku.
Na darknetových trzích stále existují prodejci, kteří toto nabízejí.
Jeden z nich se jmenuje Pendate.
Stejný prodejce také prodává "pro jistotu" tek na výrobu MDMA, DMT a skopolominu.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Existuje více než několik míst, která ji legálně prodávají online. V USA nepatří mezi kontrolované látky. Nemusí se získávat ze stromu borák. Fungovat by měla kterákoli z rostlin rodu Datura. Například rostliny Brugmansia Angel Trumpet. Jedná se o jednu z nejkrásnějších rostlin, kterou kdy budete vlastnit. A paní domácí, které venčí své psy/děti, si ji neustále pochvalují.
 

Attachments

  • uSDbcUolBT.jpg
    uSDbcUolBT.jpg
    179.5 KB · Views: 786
Last edited:

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Můžete si udělat obrázek o výrobě skopolaminu.
 

Psychotria Viridis

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ve skutečnosti ji spousta domorodých obyvatel Jižní Ameriky používá rekreačně a zřejmě si stačí uvařit čaj z květů nebo kořenů a máte halucinace.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Jsem si jistý, že ji stačí namočit do vody. Macerujte ji, namočte ji na několik dní do horké vody a odfiltrujte vegetaci. Voilà, skopolaminová polévka, ochucená pravděpodobně atropinem a hyoscyaminem. To, co mají tyto rostliny typu Datura zajímavého, je tropanová část. Mezi další šikovné věci s ním patří kokain. Také celá řada fenyltropanů, které jsou cns stimulanty. Existují i další zajímavé tropany. Jistě, můžete z nich všechno oddělit a udělat z nich něco elegantního. Tropan je hexanový a pentanový kruh zaháknutý za sebe a složený do lodičky nebo třeba židličky. Může se to houpat sem a tam. Kdo ví 🤷😂 je neděle 5:33 ráno. V pátek jsem se probudil v 6:50.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Děkujeme vám
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Děkujeme vám
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
nováček a skopolamin v jedné větě obvykle konverguje ke smrti nováčka, takže opravdu doufám, že máte pouze rostlinný materiál, ze kterého je velmi obtížné získat, proto můžete mít šanci naučit se chemii a vyhnout se intoxikaci, ale musíte mít opravdu štěstí.
 

Yugix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nedávno mi tedy kamarád pořídil andělskou trumpetu (brugmansia suaveolens), rád bych věděl, jak z ní extrahovat skopolamin pro pokusy, ale to, co jsme zatím získali, byl jen halucinogenní čaj.

Může mi někdo pomoci?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Dobrý den, ano:

Extrakce skopolaminu z Brugmansia suaveolens

Sušená práškovitá nadzemní část B. suaveolens (5,0 kg) byla ultrazvukově extrahována v methanolu (3x, vždy 10 l za 60 minut při 50 °C). Po odstranění methanolu ve vakuu byl získán tmavý pevný methanolový extrakt (300 g). Tento extrakt byl poté suspendován ve 2 l destilované vody a postupně rozdělen dichlormethanem a ethylacetátem (vždy po 3 l), čímž vznikl odpovídající dichlormethanový extrakt (30 g), ethylacetát (12 g) a vodní vrstva. Etylacetátový extrakt byl zhruba rozdělen na silikagelové chromatografické koloně, elucí s gradientním rozpouštědlovým systémem dichlormethan/methanol (0-100 % objemu methanolu) za vzniku šesti frakcí (E1-E6). Frakce E2 byla opakovaně chromatografována na silikagelové koloně, elucí izokratickým rozpouštědlovým systémem ethylacetát/methanol/voda (20/1/0,05, v/v/v), aby se získaly čtyři frakce E2A-E2D. Frakce E2A byla naložena na chromatografickou kolonu s pryskyřicí C18 s reverzní fází a eluována methanolem/vodou (2/1, v/v) za vzniku skopolaminu (62 mg). Čistota izolovaného skopolaminu byla stanovena pomocí HPLC-DAD a bylo zjištěno, že činí 98,3 %.

Mai, Nguyen Thi. "Quantitative analysis of scopolamine in Brugmansia suaveolens by HPLC-MS method." J. Multidiscip. Eng. Sci. Technol 4 (2017): 8176-8179. http://www.jmest.org/wp-content/uploads/JMESTN42352392.pdf

Můj komentář:
Myslím, že pro osobní rekreační použití se můžete vyhnout aditivní extrakci pomocí DCM a EA. Vezměte v úvahu, že se bude jednat o skopolaminovou extratřídu s dalšími alkaloidy.

 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Buscopan obsahuje účinnou látku hyoscin-butylbromid. Není to totéž jako hyoscin hydrobromid, což je jiný lék užívaný k prevenci nevolnosti z pohybu. Buscopan je dodáván ve formě tablet a je dostupný na lékařský předpis.

Z Google^, kouřte Buscopan a uvidíte, co se stane! Je to na vlastní nebezpečí, ty věci jsou silné a smrtící, Datura musí být jedním z nejhorších zážitků, které jsem kdy měl!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Slyšel jsem o léku, který se používal pod názvem scobutyl, je to n-butyl scopolamonium bromid, kvartérní amonná sůl používaná jako antiemetikum. Ale hodně štěstí při jeho získávání Fromm že!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Její extrakce není na tabletách, kouříte rozdrcenou pilulku! zkuste to bro a zjistíte to sami.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Příběhy o skopolaminu jsou přehnané. Jistě, v amnestické zmatenosti může být kdokoli zranitelnější a ovladatelnější, ale není to tak jisté.

Pokud to chcete dělat jen pro konzumaci, neztrácejte čas. Můžete si ho prostě koupit. Je to běžný lék proti nevolnosti v poměrně hodně zemích, s některými dalšími způsoby použití.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Datura je jiné zvíře obsahuje více než skopolamin a kouření skopolaminu také není žádná legrace. Při kouření se ta butylbromidová skupina odštěpí a zásah kouřeného skopolaminu je další úroveň, která vůbec není pro slabé povahy, Jděte to zkusit a uvidíte, jak jste zranitelní, nebo pro lepší způsob, jak se dívat na jeho účinky, je mít přítele, který ho bere "z vlastní vůle", a vidět účinky, které to na ně má. pak mi řekněte, že vás to nenechá ve stavu zranitelnosti. Můj kamarád objímal strom a říkal mi, že je to jeho žena, dal by mi všechno, co má po kapsách, kdybych se ho zeptal.

Viděl jsem vždycky jenom lidi, co se z toho zcvokli, a moje osobní zkušenosti s Daturou i s kouřením těch tablet jsou takové, že si s drogami nezahrávejte, děcka!
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Skopolamin? Ta látka je burundanga! Způsobuje sugestibilitu, zapomnětlivost a delirium. Ve vysokých dávkách může zabíjet. Protilátka je arekolin hydrobromid!
U někoho, kdo konzumuje arekolin hydrobromid nebo betelové ořechy, je méně pravděpodobné, že bude burundangou ovlivněn. Navíc má Arecoline Hydrobromide kognitivní účinky.
kognitivní a nootropní vlastnosti a Arecoline Hydrobromide vám dodá opojení. Prostě si pořiďte Arecoline Hydrobromide nebo Kratom, pokud se chcete zhulit. Dobře oblečený černoch na mě jednou použil burundangu a mluvil o tom, že potřebuje pomoc a věci se zaprášily, že hází další prach a podvádí a bere peníze. Je na hovno! Blbej kretén! O tom, že si vzal část peněz, jsem se dozvěděl, až když jsem chtěl zaplatit posilovnu. Možná dostanu Arecoline Hydrobromide, pokud dostanu peníze. Možná jsem měl někdy něco na ruce. To samé se snažili udělat mému bratrovi a snažili se mu prodat falešné zlato, přičemž opakovaně házeli prach a tak. Neměl u sebe žádné peníze, takže nedostali nic. Moje poslední bývalá přítelkyně zničila organickou chemii a matematiku a ztratila zájem, když zjistila, že beru modafinil na ADHD a že jsem díky němu chytrý a soustředěný a že chci být farmaceutickým chemikem nebo výzkumným chemikem. Potřebuji teď rychlost (amfetamin, etylamfetamin). Díky Modafinilu a Armodafinilu mi jdou dobře vědecké a jiné věci. Kratom mě nutí pít méně etanolu (pití alkoholu). Ztratil jsem soustředění na vědu a matematiku a můj život se bez toho stal nenaplněným. Potřebuji matematiku a vědu, žádná dívka by neměla zničit matematiku nebo vědu, nebo stojí za hovno! Možná se jednou zase budu věnovat vědeckým věcem.
 

Jessica

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Nyní máme k dispozici skopolaminový prášek.
 
Top