Jsem nováček a chci vědět, jak zpracovat lék skopolamin.

jimmythomas

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zdravím všechny. Také by mě to zajímalo. Existují dva typy, jeden, který vás sjede, a druhý, který umožňuje ostatním vás ovládat? Určitě bych potřeboval mít jasno v tom, který je který. A kdybych chtěla nechat partnera, aby mě ovládal, jak bych mohla vědět, kolik toho mám vdechnout, aniž by mě to zabilo? Zajímá mě to tak obecně.. A @Jessica, jaký druh prodáváte a je ještě k dostání? V profilu máš napsáno "nekupujte u mě..". 💀 😂

Děkuji!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Pokud vám někdo na tomto fóru nabízí něco ke koupi a je u toho napsáno "Nekupujte u mě", pak se s pravděpodobností 99,9 % jedná o podvodníka. Pokud někdo odmítne úschovu, se 110% pravděpodobností se jedná o podvodníka.
Používejte prosím hlavu.
 

Dawn_Shergill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Z toho, co jsem viděl, u je třeba vzít v úvahu druhy datura jako datura stramonium a datura metel. Tyto druhy jsou prodominantní s alkanoidem skopolamin hydrobromidem. Tyto druhy se vyskytují v Indii a Kolumbii. Vzhledem k tomu, že hydrobromid skopolaminu je dominantním alkanoidem v jejich místních druzích, nepotřebují zločinci v Kolumbii raketovou vědu, aby izolovali hydrobromid skopolaminu od ostatních alkanoidů, a proto k extrakci alkanoidu používají pouze maceraci, takže i když je kontaminován jinými alkanoidy, jako je atropin, hyoskamin atd., mohou jej stále používat k ovládání a okrádání svých obětí.

Závěr:

- Datura Stramonium nebo Datura Metel.

- Můžete použít pouze maceraci, protože izolace hydrobromidu skopolaminu není ve skutečnosti nutná, protože je již dominantním alkanoidem.

Poznámka: Tato informace je příkladem skopolaminu, který používají zločinci k manupilaci a páchání trestné činnosti, a není určen k lékařským nebo farmaceutickým účelům. Přesné dávkování, které by někoho ovládlo s minimálními vedlejšími účinky, není potvrzeno, protože účinky halucinogenních látek se liší člověk od člověka, proto je nejlepší nezneužívat je v míře, která by mohla způsobit těžkou otravu nebo smrt.
 
Top